DIY buzdolabı dekorasyonu

Yeni Yıl tatiline aktif olarak hazırlanan tüm insanlar evlerini çok güzel ve gerçekten şenlikli hale getirmeye çalışıyor. Gerçekten de, biraz hayal gücü gösterirseniz, evdeki sıradan nesneler gerçek bir sanat eseri olabilir. Bu durumda, sadece evdeki duvarları değil, aynı zamanda Yeni Yıl için buzdolabını da kendi ellerimizle dekore ediyoruz. Bu nedenle, bugün sizi yeni yıl için buzdolabını dekore etmek için benzersiz fikirler hakkında bilgilendirmek için acele edeceğiz..

Yeni Yıl için bir buzdolabı nasıl dekore edilir

Buzdolabını keçeli kalem veya kağıtla süslüyoruz.

Ancak, şimdi size yeni yıl için bir buzdolabını kendi ellerinizle nasıl dekore edeceğinizi söylemenin zamanı geldi. Arkadaşlarınız, tatili kutlamak için Yılbaşı arifesinde kesinlikle mutfakta toplanacaklar. Bu nedenle mutfağın dekorasyonuna azami özen gösterilmelidir. Özellikle büyük bir buzdolabından komik bir kardan adam yapabilirsiniz..

yeni yıl için buzdolabı nasıl dekore edilirKağıttan tek tek elemanları kesin ve bunları yapıştırıcı ile buzdolabına yapıştırın. Komik ve parlak bir eşarp olabilecek mücevherleri unutmayın..

Keçeli kalemlerle buzdolabının üzerine kardan adamın unsurlarını da çizebilirsiniz..

Çizim konusuna zaten değindiysek, buzdolabında sadece bir kardan adam çizemezsiniz. Güzel kar taneleri de yeni yılda buzdolabınızın üzerine yerleştirilebilir. Bunları keçeli kalemlerle çizebilirsiniz. Kar taneleri düz kağıttan da kolayca yapılabilir, daha sonra bunları bantla buzdolabına yapıştırmanız gerekir. Örnek olarak, size birkaç kar tanesi şablonu vereceğiz. Buzdolabının dekorasyonunda kullanılacak olanı kendiniz için en iyisini seçmelisiniz..

yeni yıl için buzdolabı dekorasyonu

Buzdolabını fotoğraflarla süslüyoruz.

Buzdolabınızı nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız, endişelenmeyin. Bu önemli ev aletini süslemenin en iyi yollarını bu yazıda bulabilirsiniz..

Bu nedenle, Yeni Yıl’da evinize harika ve neşeli bir ruh halinin oturması için, buzdolabını süslemek için fotoğrafları kullanın. Ancak, geçmiş Yeni Yıl tatillerinin buluşmasını kutladığınız fotoğrafları seçin. Böyle bir dekorasyonun ilginç görünmesi için Yeni Yıl tarzında fotoğraf çerçeveleri kullanın..

Evde bu tür fotoğraflarınız yoksa, bunun yerine başka fotoğraflar kullanabilirsiniz. Örneğin, şenlikli bir şölen fotoğrafları veya kış doğası fotoğrafları burada uygun olacaktır..

yeni yıl için buzdolabı nasıl dekore edilir

Buzdolabından Noel Baba figürü yapmak.

Noel Baba figürünü alamadıysanız, cesaretiniz kırılmasın. Yeni Yıl’ın ana sembolünü buzdolabından yapmanın çok kolay olduğu ortaya çıktı..

Bu durum için Noel Baba’nın yüzü için bir şablon satın alır ve buzdolabını boyarsınız. Ayrıca mağazadan buzdolabına yapıştırılmış yapışkan boşluklar da satın alabilirsiniz..

buzdolabını yeni yıl için dekore et

Buzdolabını Noel çelengi ile dekore etmek.

Noel çelengi harika bir buzdolabı dekorasyon fikridir. Sadece bir çelenk satın almakla kalmaz, aynı zamanda kendiniz de yapabilirsiniz. Buzdolabı çelenkleri çok çeşitli olabilir. Ve burada kendiniz için en başarılı seçeneği seçme hakkınız var. Kendi çelenkinizi yapın ve ardından buzdolabına asın.

buzdolabı dekorasyonu

Noel buzdolabı mıknatısları.

Her modern evde buzdolabı çeşitli mıknatıslarla dekore edilmiştir. Ancak turistik yerlerden özel mıknatıslar bu durumda uygun değildir. Yılbaşı sembolleri olan magnetler kullanmalısınız. Bu nedenle, onları satın aldığınız mağazada. Buzdolabını ayrı parçalardan oluşan mıknatıslarla da süsleyebilirsiniz..buzdolabını yeni yıl için dekore et

yeni yıl için buzdolabı nasıl dekore edilir

Buzdolabını süslemek için yağmur ve tinsel kullanmak.

Yağmur ve cicili bicili popüler Yeni Yıl süsleridir. Ve bu süslemeleri sadece duvarlara değil, tavana ve hatta buzdolabına da asabilirsiniz. Ancak dekorasyonun güzel görünmesi için tinselden bir balıksırtı yapın. Ve sadece yağmuru buzdolabının üstüne asın.

buzdolabını yeni yıl için dekore et

Buzdolabını çizimlerle süslemek.

Çizim konusunda iyiyseniz ve çizim yapmayı seviyorsanız, kendi buzdolabınızı süslemek için guaj boya kullanabilirsiniz. Çocuklar da bu sürece katılabilir. Mutfaktaki buzdolabını Yeni Yıl çizimleriyle memnuniyetle boyayacaklar..

DIY buzdolabı dekorasyonu

Nihayet

Belki de bu yayında sizin için buzdolabını dekore etmenin en ilginç yollarını listeledik. Bunları pratikte kullandığınızdan emin olun, ardından buzdolabınız dönüşebilecektir..