Paskalya için vermek geleneksel olan nedir

İsa’nın Paskalyası, ülkemizdeki inanan Hıristiyanlar arasında en saygı duyulan bayramlardan biridir. Bu parlak günde, kilisedeki hizmetten sonra insanlar birbirlerini ziyaret eder, tebrik eder, eğlenir ve elbette hediyeler verir. Hem ruh hem de beden için amaç bakımından çok çeşitli olabilirler. Bu makaleden Paskalya için ne verildiğini öğrenebilirsiniz..

Hediye fikirleri

Paskalya herkes için en parlak tatildir. Akrabalar ve tanıdıklar birbirlerini ziyaret eder ve elbette yanlarında hediyeler getirir. Bu nedenle, aileniz ve arkadaşlarınız için Paskalya hediyeleri için size taze fikirler sunuyoruz..

Orijinal testis tutucu.

Boyalı çok renkli yumurtalar Paskalya için ana hediyedir. Ve ayrıca onlarla bağlantılı her şey – tavuklar da dahil olmak üzere standlar, Paskalya yumurtasına orijinal bir katkı olacaktır. Bu güzellik hem kırsal bir ev hem de bir şehir dairesi için mükemmeldir..

Paskalya için ne veriyorlar

Zarif bir şekilde ciltlenmiş bir dua kitabı.

Kelimenin tam anlamıyla her evde gerekli bir şey. Ve sürekli dua etmeye alışık oldukları bir yerde ve kilisesi olmayan bir ailede, bazı durumlarda da işe yarayabilir, bu tür ailelerde Hıristiyan yaşamı böyle anlardan başlayabilir..

Paskalya için ne veriyorlar

Yumurta şeklinde USB flash sürücü.

Bugün bilgisayarlar manastırlarda bile kullanılıyor, bu nedenle böyle bir hediyenin hoş olup olmayacağından şüphe etmeye gerek yok. Böyle bir flash sürücüye duaları veya ilahileri kaydedebilir ve arabada dinleyebilir veya hac gezilerinden veya bir çocuğun vaftizinden veya akrabalarınızın veya yakınlarınızın düğününden fotoğraflar atabilirsiniz..

Paskalya için ne veriyorlar

Bir tatil için stilize edilmiş masa saati.

Bir saat genellikle her evde gerekli bir şeydir ve bir tatil için dekore edilenler genellikle herhangi bir evde onurlu bir yer alacaktır. Artık melekler, yumurtalar ve diğer Paskalya özelliklerine sahip saatler bulabilirsiniz ve her gün size büyük bir tatili hatırlatacaklar..

paskalya hediye fikirleri

Gümüş çerçeveli simge.

İnsanlar genellikle bu kadar pahalı hediyeler yapmazlar, bu nedenle her evde gerekli eşyayı edinmelerine yardımcı olabilirsiniz. Özellikle genç bir aileyse veya ailede bir çocuk yeni doğmuşsa..

Paskalya için ne veriyorlar

Hediye tatlılar.

Bu gönderiden Paskalya için neyin geleneksel olduğunu öğrenebileceksiniz. Artık bisküvi, sakız ve kremadan kelimenin tam anlamıyla her şeyi yapabilen birçok zanaatkar var. Böylece onlara orijinal süslemeli bir Paskalya yumurtası şeklinde bir pastayı güvenle sipariş edebilirsiniz. Böyle sıra dışı bir hediyenin kesinlikle takdir edileceğinden emin olun..

Tatil özelliklerine sahip mücevherler.

Bir türbenin bir parçasını koymanın mümkün olacağı bir madalyon özellikle uygun olabilir, değerli metal kendi içinde Matronushka’nın kalıntılarından bir taç yaprağı veya Mamvri meşe yaprağını güvenilir bir şekilde tutacaktır..

Paskalya için ne veriyorlar

Bir tapınak şeklinde tuz lambası.

Aynı zamanda sadece güzel değil, aynı zamanda pratik bir hediyedir. Sadece evinizi aydınlatmak için değil, aynı zamanda tuz yardımıyla havayı iyonize etmek için, yani böyle bir hediye, atmosferi iyileştirecek ve arındıracak, evinize rahatlık ve sıcaklık verecektir..

paskalya hediye fikirleri

Paskalya yumurtası şeklinde sabun seti.

Ayrıca gerekli ve faydalı kategorisinden bir hediye. Zanaatkar kadınlara sipariş edebilir veya kendiniz yapabilirsiniz, neyse ki, şimdi bu tür yaratıcılık için birçok set var..

paskalya hediye fikirleri

Paskalya ağacı.

Ülkemizdeki Orta Çağ’da Paskalya’da büyük bir ağacı meyveler, kağıt çiçeklerle süslemek ve daha sonra köy boyunca bir kızakla almak gelenekseldi. Sonra “kraliyet söğüt” olarak adlandırıldı. Ve şimdi bu geleneklerin yankıları, küçük iç mekan bitkilerinin kurdeleler, çiçekler vb. ile süslenmesinde bulunabilir. Tatil bitse bile evde bir bitki daha kalacak, evi süsleyecek ve gözü memnun edecek ve atmosferi oksijenle doyuracak..

paskalya hediye fikirleri

Yumurta bazlı besleyici krem.

Çok kullanışlı bir hediye. Nitekim kıştan sonra cildin neme ve vitaminlere her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Bu tür ürünleri üreten firmalar bunu bilir ve bu nedenle özellikle tatil için ihtiyacınız olan geniş bir ürün yelpazesinden satın alabilirsiniz..

paskalya hediye fikirleri

Tavşan Terliği.

Katolikler ve Protestanlar için, Paskalya tavşanı Işık kutlamasına tam bir katılımcıdır, bu nedenle akşamları ısınan kullanışlı bir ev özelliği, sevdiklerinize onlara karşı sıcak tutumunuzu hatırlatacaktır..

paskalya hediye fikirleri

şenlikli paskalya sofra takımı.

Masadaki güzel yemekler tatilin yarısı, özellikle de yumurtaları bir daire içinde düzenleyebileceğiniz ve ortada bir pasta kaldırabileceğiniz pratik olanlar. Tatil temasına uygun olarak çok uygun bir tabak ve diğer sofra eşyaları aileniz ve arkadaşlarınız için hediye olarak satın alınabilir..

Paskalya için vermek geleneksel olan nedir

Tatil ruhu içinde araba hava spreyi.

Arabayı süsleyecek ve kabinde hoş bir atmosfer yaratacak bir hediye de araba tutkunlarını mutlu edecek. Hıristiyanlıkta kiliseleri, melekleri, azizleri ve diğer önemli kişileri tasvir eden lezzetler vardır..

Paskalya için vermek geleneksel olan nedir

evde çarmıha germe.

Böyle bir hediye hem ev hem de iş için geçerli olacaktır. Evde, duaya uyum sağlayacak, ancak işte, patronun astlarıyla ilgili olarak yumuşatabileceği sonsuz değerleri unutmasına ve hatırlatmasına izin vermeyecek ve yetkili, ülkeyi temsil ettiğini hatırlayacaktır. onun yeri ve sonra belki daha vicdanlı bir şekilde yapacaktır. benim işim. Haç çeşitleri bütçeli, ahşap ve cilalı olabilir veya kakmalı veya yaldızlı daha pahalı olabilir..

Nihayet

Bu yüzden sizin için Paskalya için hediye fikirlerini listeledik. Sevdiklerinize doğru hediyeleri verin ve onlara iyi dileklerde bulunmayı unutmayın..