Yeni Yıl ağacınızı nasıl dekore edersiniz 2021

Unutulmaz neşeli duygular, Yeni Yıl tatilleri boyunca şenlikli bir atmosfer yaratan nedir? Tabii ki YOLKA! Ve neden Yeni Yılı ve Noel’i seviyoruz? Evet, hediyeler denizi üzerinde, Noel ağacının altında bütün bir slayt, bir sürü gülümseme ve çok renkli Noel ağacı ışıkları, Noel ağacında çelenkler, pencerelerde, tavanın altında …

Yeni Yıl ağacınızı nasıl dekore edersiniz 2021

Sıradan bir orman Noel ağacı sayesinde evlerimiz, küçük bir tavşanın kolayca “atlayabileceği” veya sihirli bir perinin dolaştığı muhteşem sayfalara dönüşüyor. Ve bir Yılbaşı hediyeleri yığınında muhteşem bir Noel ağacının altında dinlenmek için oturan küçük prensesler veya ağacı ve yanındaki herkesi korumak için her zaman ve her yerde hazır olan küçük ama ÇOK asil soyguncular hakkında ne söyleyebiliriz? (altında yaşıyor) sadece bağışlanmış silahlarla!

ÇOK asil soyguncular, her zaman ve her yerde ağacı ve yanındaki (altında yaşayan) herkesi bağışlanan silahlarla korumaya hazır!

Gördüğünüz gibi, tatil ve masal, Noel Baba ve Kar Kızlık hakkındaki tüm fikirlerimizde değişmez bir Noel ağacı var! Dolayısıyla sonuç – gerçekten şenlikli bir ruh hali yaratmak için Noel ağacınıza özel dikkat göstermeniz gerekiyor! Bugün 2021 Yeni Yıl ağacını birlikte süsleyeceğiz, böylece ruh hali ve muhteşem atmosfer ile her şey yoluna girecek.!

2018 Noel ağacını süslemeye hazırlanıyor

Noel ağacını süslemeye hazırlanıyor 2021

Gerçek bir canlı Noel ağacı her iç mekan için idealdir! Bununla birlikte, doğayı korumak ve bu orman güzelliklerine hayat vermek için, birçoğu canlı Noel ağaçları satın almayı kasıtlı olarak reddediyor ve mağazada zevkinize ve cüzdanınıza göre onlar için değerli bir yedek bulabilir ve alabilirsiniz.!

Gerçek bir canlı Noel ağacı her iç mekan için idealdir!

Yapay bir Noel ağacı daha da kötü değil ve iğnelerin tarif edilemez taze orman kokusunu geri yüklemek için ağaca asılan özel kokuları kullanabilirsiniz..

Bir Noel ağacı satın alırken, boyutunu, odanın iç kısmına uyumlu bir şekilde sığacak ve ne çok küçük, ne odanın içinde mobilya parçaları arasında kaybolacak ne de çok büyük, tavana asılı ve bükülmüş olacak şekilde seçin..

Bir Noel ağacı satın alırken, odanın içine uyumlu bir şekilde sığacak ve çok küçük olmayacak şekilde bir boyut seçin.

Ağaç eve getirildiğinde ve kalıcı yerine yerleştirildiğinde, Yılbaşı oyuncaklarınızı ve çelenklerinizi incelemeye başlayın. Başlangıçta, çelenklerle ilgileneceğiz, tüm kabloları inceleyeceğiz, bağlayacağız ve her şeyin çalıştığından emin olacağız. Aniden çelenkiniz bozulursa – endişelenmeyin, mağazaya acele edin ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olduğu için yeni bir tane alın! Seçim yaparken tekrar her şeyi dikkatlice inceleyin, ışıkları kontrol edin..

Seçim yaparken tekrar her şeyi dikkatlice inceleyin, ışıkları kontrol edin.

Başlangıçta, Noel ağacını kendi ellerimizle bir çelenk içinde giydiriyoruz ve sonra bu arada kendi ellerimizle yapılabilecek Yılbaşı oyuncaklarını asmaya başlıyoruz:

Her yıl, özel bir kendin yap Noel oyuncağı eklenir ve bu oyuncak, iğne kadınını somutlaştırmasıyla akla gelir:

Her oyuncağa bakın, aniden hasarlı oyuncaklar bulursanız, onları bir kenara koyun – bu tür oyuncakları Noel ağacınıza asmamalısınız! Noel ağacı oyuncak mağazasına bir “kült gezi” yapmak ve tercihen 2021 sembolü olan beyaz bir metal Boğa ile birkaç yenisini satın almak daha iyidir.!

yeni yıl ağacı nasıl süslenir 2021Yeni Yıl ağacınızı nasıl dekore edersiniz 2021

Ve birçok usta, Noel ağacını kendi elleriyle ördüğü oyuncaklarla süslemeyi sever! Her yıl, özel bir kendin yap Noel oyuncağı eklenir ve bu oyuncak, iğne kadınını somutlaştırmasıyla akla gelir:

Ve birçok usta, Noel ağacını kendi elleriyle ördüğü oyuncaklarla süslemeyi sever!

Noel ağacınıza mandalina, fındık, koni asabilirsiniz … hatta tatlılar – ağaçtan çıkarmak ve yemek için uygun ve eğlenceli bir şey.

Ağacın tepesi standart bir Noel yıldızı ile süslenebilir:

Ağacın tepesi standart bir Noel yıldızı ile süslenebilir:

ağacın tepesindeki yıldız

Ya da melekleri en tepeye oturtabilirsiniz:

Ya da melekleri en tepeye oturtabilirsiniz:

Bir seçenek olarak – her türlü renkli üst kısım:

Bir seçenek olarak - her türlü renkli üst kısım:

Şimdi – yağmur, cicili bicili, ağacın altında kar … her şey gerçek bir peri ormanındaki gibi!

Şimdi, herhangi bir nedenle gerçek olanı kurmanın bir yolu yoksa, diğer Noel ağaçlarının neler olabileceğine bakın:

Şimdi başka Noel ağaçlarının neler olabileceğine bir bakın, eğer bir nedenden dolayı gerçek bir ağaç kurmanın bir yolu yoksa.

Ve bunları, Noel ağaçlarını asmayı, tavandan güzel parlak toplarla düşmeyi nasıl seversiniz:

Ve bunları, Noel ağaçlarını asmayı, tavandan güzel parlak toplarla düşmeyi nasıl seversiniz?

Ve bu Noel ağacı kitap severler için mükemmel:

Ve böyle bir Noel ağacı, kitap severler için idealdir.

Komik duvar Noel ağaçları herkesi neşelendirecek:

Komik duvar Noel ağaçları, herkesi neşelendirecek

Eh, böyle bir ağaç sizi sadece 2021 yılı boyunca neşelendirmekle kalmaz, aynı zamanda 2021 boyunca müreffeh bir yaşam için güven aşılar:

Eh, böyle bir ağaç sizi sadece 2021 yılı için neşelendirmez

Ve şenlikli masada, bu tür Noel ağaçları, tabloların değişmesiyle birlikte birini diğeriyle değiştirerek uygun olacaktır:

Ve şenlikli masada, bu tür Noel ağaçları, tabloların değişmesiyle birlikte birini diğeriyle değiştirerek uygun olacaktır.

2021 Yeni Yılı için kendi elinizle bir ev nasıl dekore edilir

Noel ağaçlarıyla, bence her şey açık, hadi şimdi iç mekanı yapalım!

Öyleyse, yeni başlayanlar için pencerelerimizi her türlü şenlikli resimle süsleyelim …

Bu nedenle, yeni başlayanlar için pencerelerimizi her türlü şenlikli tablolarla süsleyeceğiz.

Ancak, bu tür koşan boğalardan renklerle parlak bir şekilde boyanmış şenlikli bir çelenk, evin girişine en iyi şekilde yerleştirilir – boğalar eve koşar ve varlıklarıyla refah, barış ve refah getirir:

Pencereler dekore edildiğinde, konutun tavanına ve duvarlarına geçin.!

Tavanın altında, tavana iplerle tutturulmuş her türlü kar tanelerinden gerçek bir kar yağışı düzenleyebilirsiniz. Öğretmenlerin, gruplarındaki çocuklara şenlikli bir ruh hali sağlamak için her yeni yılda tehlikeli bir şekilde sallanan bir merdivenle tavana tırmandıkları anaokullarını düşünün! Şimdi sizin göreviniz – tüm hane halkının ruh hali:

Şimdi sizin göreviniz - tüm hane üyelerinin ruh hali.

Bu arada, en küçük ve en yaşlı üyeler de dahil olmak üzere tüm dürüst aile ile bu eylem için önceden kar taneleri kesebilirsiniz …

Bu arada, tüm dürüst aile ile bu eylem için önceden kar taneleri kesebilirsiniz.

Tavan hazırlandı, duvarları çözmenin zamanı geldi:

Duvarlara her türlü çelenk asmaya değer: kağıttan, doğal malzemelerden ve hatta sıradan ışıklardan yapılmış!

Sitemizde, her türlü Noel çelenklerini kendi ellerinizle yapmak için birçok kabul edilebilir seçenek bulacaksınız.

Web sitemizde, her türlü Yılbaşı çelenklerini kendi ellerinizle yapmak için birçok kabul edilebilir seçenek bulacaksınız. "Noel el sanatları":

Duvarlara her türlü çelenk asmaya değer: kağıttan, doğal malzemelerden ve hatta sıradan ışıklardan yapılmış!

Şimdi ön kapı için endişelenelim! Kendiniz düşünün, Noel geliyor, ama muhteşem bir Noel çelengi olmadan ne tür bir Noel yapabilir? Size aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz:

Noel şık bir Noel çelengi olmadan gidebilir mi? Size aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz:

Yeni Yıl iç düzenlemesi NEREDEYSE tamamlandı! Sadece, HER aile üyesi için, ayrıca arkadaşlar ve iyi tanıdıklar için Noel ağacının altında kendi ellerinizle satın alınan veya yapılan Yeni Yıl hediyelerini düzenlemek için kalır:

elka-2018-1

Mutlu Yıllar, Mutlu Noeller! Huzur, refah ve sevgi evinize girsin … huzur ve mutluluk evinize yerleşsin!

Web sitemize gelin ve önümüzdeki 366 gün boyunca kendi ellerinizle hayata geçirebileceğiniz en tuhaf fikirleri size tanıtalım.!