bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

Doğum gününe hazırlanmak çok keyifli. Böyle bir tatil yılda sadece bir kez olur. Tabii ki insanlar bu olayı kutlamak için sevdiklerini bu güne davet ediyor. Doğal olarak, böyle sevgili misafirler için şenlikli bir sofra kurulur ve üzerine en iyi yemekler ve içecekler yerleştirilir. Ancak misafirlerinizi gerçekten şaşırtmak istiyorsanız, şenlikli masayı güzelce dekore etmelisiniz. Ancak bu yayında size nasıl doğru bir şekilde yapılacağını anlatacağız..

Bir doğum günü için şenlikli bir masa nasıl güzelce dekore edilir

Bir masa örtüsü seçmek.

Bu yazıda bir yıldönümü için bir masayı kendi ellerimizle nasıl dekore edeceğimizi bulmaya çalışacağız. Burada sizin için şenlikli masaların bir açıklamasını ve fotoğraflarını sunacağız. Festival masasını dekore etmek için doğru ve aynı zamanda zarif seçeneği seçebileceğinizi umuyoruz..

Elbette bayram sofrasını süslemeye doğru ve şık masa örtüsü seçimi ile başlanmalıdır. Burada size rehberlik edecek birkaç seçenek var. Bu olabilir:

Tek renk masa örtüsü. Bu tuval bir desene sahip olmayabilir veya biraz görünür bir desene sahip olabilir. Tipik olarak, bu masa örtüleri arka plan olarak kullanılır. Böyle bir masa örtüsü aksan olamaz..

Doğum günü belirli bir temada düzenleniyorsa, parlak renkli bir masa örtüsü kullanılmalıdır. Böyle bir masa örtüsünün parlaklığı şu şekilde desteklenebilir: güzel tabaklar, şenlikli bardaklar ve tabii ki şenlikli yemekler.

kendi ellerinizle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir photo

Şenlikli masayı süslemek için saçaklı veya kenarlı bir masa örtüsü uygun olabilir. Kural olarak, özellikle şenlikli durumlarda böyle bir masa örtüsü kullanılması tavsiye edilir..

bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

Arka plan nasıl stillendirilir.

Karmaşık bir konu, arka planın tasarımıdır. Kural olarak, tasarım doğum günü kişinin tercihlerine ve karakterine bağlıdır. Ayrıca, arka plan tasarımı tatilin tarzı ve temasından etkilenir. Yıldönümü için şenlikli masayı kesinlikle herhangi bir yerde ayarlayabilirsiniz. Bu durumda şunları seçebilirsiniz: çiçekli çiçek tarhları arasında bahçede güzel bir yer veya bir kır evinde bir teras. Atmosferin gerçekten şenlikli olması için aşağıdaki ipuçlarını kullanmanız gerekir..

Doğum gününüzü düzenlerken küçük şeyleri unutmayın. Böyle bir tatilde mumlar, çiçekler ve hatta küçük hediyelik eşyalar rahatlık yaratmaya yardımcı olacaktır..

yıldönümü fotoğrafı için masayı dekore et

Doğum gününün yapılacağı oda taze ve temiz olmalıdır. Aynı zamanda hoş bir kokuya sahip olmalıdır..

Misafirlerinizin yerleşimini düşünün. Şenlik masası, konukların genel erişilebilirliğine yerleştirilmelidir. Ona engelsiz yaklaşmalılar..

Bulaşık ve peçetelerle ne yapmalı. Tasarımda nasıl kullanılır. 

Her bayram sofrasının en önemli özelliği yemeklerdir. Ancak, şenlikli masaya çok fazla yemek koymayın. Ama çok küçük de olmamalı. Sofra takımı seçimi de zor bir iştir. Özellikle, şenlikli masanın tasarımında, temel tasarımın rengine sahip yemekler sıklıkla kullanılır. Farklı renkteki tencereler de kullanılabilir. Beyaz tabaklar da uygundur..

Dekorasyonda peçete kullanıyoruz.

Yıldönümü için masayı nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız, yayınımızın fotoğrafına bakın. Bu makalenin sonunda, tatil için masa süslemek için harika fikirler içeren ilginç fotoğraflar bulabilirsiniz. Masayı şenlikli bir durum için dekore ediyorsanız, peçeteleri unutmayın. Güzelce katlanırlar ve masanın etrafına yerleştirilirlerse, görünümleriyle tüm misafirlerinizi memnun edebilir ve hatta şaşırtabilirler. Şimdi size peçetelerden orijinal kompozisyonlar oluşturmak için birkaç şema vereceğiz..

bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

kendi ellerinizle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir photo

yıldönümü fotoğrafı için masayı dekore et

Festival masasının dekorasyonunda çiçekler.

Büyük bir arzunuz varsa, şenlikli masa taze çiçeklerle süslenebilir. Özellikle çiçekler güzel bir vazoya yerleştirilebilir. Bu vazo masanın ortasına yerleştirilmelidir. Minyatür çiçek sepetlerini de kullanabilirsiniz. Masanın tüm uzunluğu boyunca yerleştirilirler. Kutlamanıza birkaç misafir gelirse, bu durumda küçük çiçekler kullanın. Plakaların yanına yerleştirilirler veya plakaların kendilerine yerleştirilirler..

kendi elinizle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir

Tablo ayarı.

Çok fazla değil, şenlikli bir masayı dekore etmenin temel kurallarından bahsettik. Şimdi size şenlikli bir sofra düzeni için fotoğraf fikirleri sunmaya değer..

Tek bir konseptte sürdürülen her porsiyonun kesinlikle harika göründüğünü söylemek gerekir. Ancak alışılmadık bir kompozisyon seçerseniz, olağanüstü bir etki elde edebilirsiniz. Şimdi size bazı ilginç tasarım fikirleri sunacağız..

Rus tarzı. Bu tarz sadece son zamanlarda popüler hale geldi. Doğal olarak, insanları rahatsız edecek zamanı yoktu. Masanın üzerine koymaya değer: bir semaver, yuvalama bebekleri ve çubuklarda horozlar. Böyle bir masa misafirleriniz tarafından uzun süre hatırlanacak..

kendi elleriyle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir photo

Rustik tarz. Bu tarz çoğunlukla düğün dekorunda popülerdir. Bununla birlikte, genellikle ev kutlamalarını süslemek için de kullanılır..

yıldönümü fotoğrafı için masayı dekore et

Baskılı, zikzaklı veya çizgili siyah-beyaz-pembe-altın skalası da bu sezonun gözdesi. Şenlikli bir masayı süslemek için güvenle kullanılabilir..

bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

Çiçek motifleri de günümüzde popüler bir konu. Bu nedenle sofralarda çiçek motiflerini cesurca kullanın..

kendi elinizle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir

Belirli bir temada bir tablo nasıl düzenlenir.

Doğum gününüzü herhangi bir konuya bağlarsanız, tatiliniz başarıya ve ilginç fotoğraflara mahkum olacaktır..

Bugün yetişkinler ve çocuk tatilleri için çok sayıda konu var. Ancak, her temanın belirli aksesuarlara sahip olmanızı gerektirdiğini unutmayın. Herhangi bir temada doğum günü süslemenin pahalı bir zevk olduğunu düşünmeyin. Aslında bu durumda ucuz eşya ve aksesuarlarla idare edebilirsiniz..

Tablo ayarının bazı örneklerine bir göz atın. Onları beğeneceğinizi düşünüyoruz.

kendi elleriyle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir photo

bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

kendi elinizle bir yıldönümü için bir masa nasıl dekore edilir

yıldönümü fotoğrafı için masayı dekore et

bir yıldönümü için bir masa süslemek ne kadar güzel

Nihayet

Bugün size bir yıldönümü için bir masayı nasıl güzelce dekore edeceğinizi anlatmaya çalıştık. Orijinal fikirlerimize ek olarak, bu durumda hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Tüm misafirlerinize hoş anılar yaşatacak bir bayram kutlaması düzenleyebileceğinizi umuyoruz..