Ten rengine göre sarışınlar

Saçını sarıya boyamak ister misin? Harika, ama hangi gölgenin sana uygun olduğunu biliyor musun? Çünkü sarı tonları çeşitlidir ve bazen en iyi seçimi yapmak gerçekten zor olabilir. Bu nedenle, ten renginize bağlı olarak size en uygun olan çok çeşitli sarışın tonlarından mükemmel tonu nasıl seçebileceğinize dair aşağıda size birkaç faydalı ipucu veriyoruz. iyi okumalar!

Sarı saçları boyayın – cilt tonunu belirleyin

farklı tonlarda sarı saç

sarı saç renkleri ten rengine göre en iyi tonu bulur

açık sarı saçlı Reese Witherspoon

havalı saç renkleri buz sarısı

Sarışınlar 2016 tatlım sarışın Miley Cyris

Sarışınlar 2016 üç ton

havalı saç renkleri platin sarısı Emma Stone

İster saç renginizi tazelemek, ister koyudan aydınlığa tamamen bir değişiklik istiyorsanız – burada size teninize en uygun tonu bulmanıza yardımcı olacak en iyi ipuçlarını veriyoruz! Çünkü yukarıda da söylediğim gibi sarı tonları birbirinden farklıdır ve her ton size uymayabilir – örneğin sıcak bir ten renginiz varsa soğuk buz sarısı veya çilek sarısı seçmeniz önerilmez. Prensip olarak, yeni bir saç rengi seçerken ilk ve en önemli şey kendi cilt tonunuzu iyi bilmektir. Bunu kendiniz hızlı ve kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz – saçınızı geriye doğru tarayın ve yüzünüze düşmemesi için at kuyruğuna bağlayın. Omuzlarınıza ve boynunuza beyaz bir bez koyun ve aynada yüzünüzü izleyin – ten renginiz biraz sarıysa, sıcak bir teniniz var; ama daha mavi görünüyorsa, soğuk bir cilt tonuyla ilgilidir. Artık saç renginizin ne olduğunu zaten biliyorsunuz – sadece ona en uygun rengi bulmak için kalıyor!

Soluk bir yüz ve sıcak bir cilt tonu için en iyi sarı saç renkleri

havalı saç renkleri platin sarısı

sarı saç renkleri şampanya sarısı

sarışınlar 2016 platin sarışın

açık sarı saç doğal görünüm

havalı saç renkleri buz sarısı Jennifer Lawrence

Sıcak bir ten ile solgun musunuz? Taylor Swift gibi bu ten rengine sahip kadınlar çok fazla seçeneğe sahipler çünkü buğday ve kum sarısından çilek ve şampanya sarısına kadar neredeyse tüm sarışın tonları onlara yakışıyor. Bununla birlikte, platin sarısı tonunu tavsiye edebiliriz – yüz hatlarınızı en iyi şekilde ortaya çıkarır ve ciltteki kızarıklıkları nötralize eder. Kum sarısı da iyi bir seçimdir – örneğin Scarlett Johansson böyle bir gölge giyer. Saç renginizin daha doğal görünmesi için saçınızı önceden koyu sarıya boyayabilir ve seçilen rengi sadece saçın uzunluğuna ve uçlarına uygulayabilirsiniz..

Soluk yüzlü ve havalı tenli kadınlar için sarışınlar

Saç sarısı çilek sarısı Nicole Kidman

sarı saç renkleri altın sarısı

Küllü sarışın balayajın tonları

sarışınlar 2016 çilek sarışın

Soğuk bir ten rengiyle solgunsanız, en iyi seçeneğiniz çilekli sarışındır. Bu gölge – hem altın hem de kırmızımsı varyant – gerçekten çekici görünüyor ve soğuk cilt tonuyla hoş bir kontrast oluşturuyor. Ama yüzünüz biraz pembe görünüyorsa, platin veya kül sarısı tercih etmek en iyisidir..

Bej sarışın – sıcak alt tonlu orta ten tonları için en iyi seçim

açık sarı saç buz sarısı Rita Ora

açık sarı saç nüans kum sarısı

sarı saç renkleri tereyağı sarışın Kate Winslet

sarı saç modaya uygun nüanslar buğday sarısı

saç rengi gölge bej sarışın

Sıcak alt tonlu orta, bej ten rengine sahip kadınlar için kum veya buğday sarısı en iyi tonlardır – Sofia Vergara gibi. Bal veya tereyağı sarısı gibi tonlar da uygundur ve size özellikle narin bir görünüm verir. Yeşil gözleriniz ve biraz bronz teniniz varsa, bej sarıyı denediğinizden emin olun – bu kombinasyon çarpıcı görünüyor!

Soğuk alt tonlu orta cilt tonu için saç sarısı boyama

bej sarı saç rengi Blake Lively

sarı saç renkleri altın sarısı

sarı saç gölge bal sarısı

sarı saçlı bej sarışın

Örneğin Blake Lively gibi soğuk alt tonlu orta bir cilt tonunuz varsa, teninizle güzel bir kontrast oluşturacak sıcak bir sarışın tonu seçmelisiniz. Mavi gözleriniz varsa, şampanya sarısının nüansını deneyin – sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız! Bunun tek istisnası platin sarısıdır – bu renk size çok katı bir görünüm verir, bu yüzden kullanmamak daha iyidir.

Biraz daha koyu bir cilt için sarı tonları

Sarışınlar 2016 Trendleri Ciara

sarı saç koyu ten beyonce

Karamel sarısının saç sarısı tonu

Saç sarışın Rihanna

Jennifer Lopez ve Ciara gibi hafif koyu veya hafif bronz tenli, sıcak alt tonlu kadınlar için, ten rengiyle uyumlu sıcak, doygun sarı tonları en iyi seçimdir. Bunlara örneğin altın sarısı, bal ve kehribar dahildir. Balayaj stili de bu cilt tonuna sahip kadınlarda harika görünüyor..