Sevgililer Günü, Anneler Günü, düğün, doğum günü, diğer özel günler için ya da sadece kendinizi mutlu etmek için sevdikleriniz için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Çiçekler ve özellikle güller her seferinde yüzlerini gülümseten kadınlar için hediye fikirleri oluşturmuştur. Ama sonsuz sevgiyi ve sevinci simgeleyen güzel güllerin birkaç gün sonra solması ayıp değil mi? Muhtemelen sonsuz aşkı bu şekilde hayal edemezsiniz. Neyse ki çiçekçiler de bu deneyimi paylaşıyor ve bu nedenle Infinity güllerini sizin için geliştirdiler. Bir güzel gül kutusu sonsuza kadar sürmeyecek, ancak üç yıla kadar saklanabilecek yüksek kaliteli doğal çiçekler barındırır.

Bu güzel sonsuzluk gülleri üç yıl boyunca odaları güzelleştirecek.

Lüks güzel gül kutusu ve kalp kolye

Kendi tercihlerinize göre benzersiz bir görünüme sahip lüks, güzel bir gül kutusu tasarlayın ve hayran olun

Bu kadar çabuk bozulan bir çiçeği üç yıl boyunca korumanın nasıl mümkün olduğunu merak ediyorsunuzdur. Sonsuzluk gülleri, laboratuvar koşullarında özel mumyalama teknolojisi kullanılarak hassas bir şekilde işlenen ve daha sonra kırpılmış gibi görünen doğal güllerdir. Çeşitler özenle seçilir ve sadece tam çiçek açtıklarında elle toplanır. Doygun renkleri ve çiçeklerin kraliçesine yakışır kusursuz görünümü ile bizi memnun ederler. 100’den fazla renk çeşidi arasından seçim yapabilir ve güzel gül kutunuzu tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz..

Geniş renk yelpazesi ile güzel gül kutunuzu tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Yukarıdan pembe güller manzaralı lüks güzel gül kutusu

Floristik sanat eserinin tamamlanması ve hayatınızdaki kadına sevgi dolu bir sürpriz hediye olarak güller, özel bir dolgu üzerine özenle yapılmış yuvarlak bir kutuya sabitlenir. Kutular siyah veya beyaz ve üç farklı boyutta mevcuttur ve sürpriz bir etki için bir kapakla donatılmıştır..

Herhangi bir kadın böyle bir hediye almaktan gurur duyardı. Sadece sevdiklerinizin kapağı açıp altındaki gülleri gördüklerinde kocaman bir gülümsemeyle sessiz kaldıklarını izleyin. Sonsuzluk gülleri size sadece güzel bir jesti ve mutlu bir olayı hatırlatmakla kalmayacak, aynı zamanda bulunduğunuz her odaya eşsiz bir güzellik ve lüks getirecektir..

Lüks, güzel gül kutusunu siyah veya beyaz ve üç farklı boyutta satın alabilirsiniz.

Pembe güllü lüks güzel gül kutusu orta boy

Sonsuzluk güllerine uygun şekilde bakım yapın ve güzelliklerine yıllarca hayran kalın

Asil, güzel gül kutusu ve barındırdığı Sonsuzluk gülleri, her odada gerçek göz alıcıdır, ancak uygun şekilde bakım yapılırsa ancak bir ila üç yıl sürebilir. Doğanın bu güzel eserlerinin tadını olabildiğince uzun süre çıkarabilmeniz için size aşağıdaki önerileri sunuyoruz..

  • Gül kutusunu dış mekanlara (teraslar, verandalar, bahçeler veya pencere pervazları) götürmeyin ve yüksek sıcaklık anormalliklerinden ve doğrudan güneş ışığından kaçının – güller normal oda sıcaklığında gölgede en rahat hissederler..
  • Gülleri gül kutusundan çıkarmamak daha iyidir. Sonsuzluk gülleri yosunu andıran ve çiçeklerin uzun raf ömrüne katkı sağlayan özel bir madde ile sabitlenmiştir..
  • Sonsuzluk güllerini sulama. Güzel ve taze görünmek için herhangi bir bakıma ihtiyacınız yok. Ayrıca çiçeklere mümkün olduğunca seyrek dokunmaya çalışın. Buket tozluysa, yumuşak bir fırça ile toz nazikçe temizlenebilir. Hassas gül yapraklarının zarar görmemesi için hareketler nazik ve ölçülü olmalıdır..

Direkt güneş ışığından kaçının ve sadece istisnai durumlarda Infinity güllerin olduğu güzel gül kutunuzu dışarı çıkarın.

Bahçede mum ile lüks güzel gül kutusu buketi

Güzel gül kutunuz için uygun rengi seçin

Sonsuzluk güllerine karar verdiniz, ancak çok çeşitli renk seçeneklerinden bunaldınız mı? Her rengin hediye olarak belirli bir anlamı ve amacı olduğunu biliyor muydunuz? Güzel gül kutunuzu kişiye ve duruma tam olarak uyarlayabilmeniz için Sonsuzluk güllerinin en popüler renk çeşitlerinden dokuzunu açıklıyoruz..

Klasik ateşli kırmızı ile asla yanlış gidemezsiniz

Yukarıdan koyu kırmızı güller manzaralı lüks güzel gül kutusu

ateşli kırmızı: Kırmızı güller tutkuyu, şefkati ve koşulsuz sevgiyi simgeler. Onlarla hiçbir şey söylemeden “Seni seviyorum” diyebilirsin.

sadık pembe: Pembe güller tutkulu kırmızı güllere oldukça yakındır. Hala taze, gelişen sevgiyi, bağlılığı ve sadık dostluğu simgelerler..

Saf beyaz: Beyaz gül saflığı, yeni başlangıçları ve asaleti simgeler ve her duruma uygundur. Kadınların sadakat ve hayranlığının bir ifadesidir..

çelişkili sarı: Çok farklı mesajlar ilettikleri için sarı güllere dikkat edin. Bir aşk ilişkisinde kıskançlığı ve kıskançlığı sembolize edebilirler, ancak arkadaşlar için bir hediye olarak eğlence ve neşe ile ilişkilendirilirler..

mutlu portakal: Turuncu enerjik, pozitif ve sıcak bir renktir ve bu özelliklerine ek olarak şükran, istikrar ve güvenliği ifade eder..

Sarı güller sadece özel günler ve arkadaşlar içindir.

Yukarıdan sarı güller manzaralı lüks güzel gül kutusu

çok güzel mor: Doğal mor güller çok nadirdir, ancak doğada bulunur ve alıcı üzerinde çok büyüleyici bir etkiye sahiptir. Bunu yaparak, o kişiye olan hayranlığınızı ve sevincinizi ifade etmiş olursunuz..

gizemli mavi: Genetiğiyle oynanmış mavi güller, gizlilik ve gizemli romantizm anlamına gelir. Ne yazık ki bu gül doğal olarak yetiştirilemediği için ulaşılamaz ya da imkansızın sembolü olarak kabul edilir..

cömert yeşil: Yeşil güller zenginliği, cömertliği, doğurganlığı ve gençleşmeyi simgeler. Hamile kadınlar veya bir hastalıktan kurtulan biri için mükemmel bir hediyedir. Yeşil güller ayrıca Noel ve Paskalya için mükemmel bir eşliktir..

siyahı onurlandırmak: Siyah güller her zaman olumsuz olaylar ve duygularla ilişkilendirilmez. Aynı zamanda büyük bir olumlu değişim ya da derin bir umut, onur ve sonsuz sevginin sembolü olabilirler..

Mükemmel hediyenin bir adı vardır: sonsuzluk güllü güzel gül kutusu

Bahçede lüks, güzel, orta boy gül kutusu

Hediye seçiminde tereddüt etmeyin. Bu güzel gül kutusu ve uzun ömürlü zarif Sonsuzluk güllerinin sevdikleriniz tarafından çok beğenileceğini garanti ediyoruz. Evdeki vazoda solmuş, hüzünlü gülleri bir daha asla yaşamayın, ancak çevrenizi kalıcı neşe ve güzel anılarla güzelleştirin..

Altın gül resim çerçevesi ve kalp kolye ile lüks güzel gül kutusu