Bir baykuşun kendin yap dekoratif yastıkları. Fotoğraf, ana sınıf

Dekoratif yastıklar, modern iç mekan tasarımlarının vazgeçilmezi haline geldi. Döşemeli mobilyalarla uyumlu bir şekilde birleştirilirler ve atmosfere özel bir tat ve ruh hali verebilirler. Dinlenirken daha rahat hissetmeniz için sırtınızın altına küçük yastıklar yerleştirilebilir ve aynı zamanda eski iç mekanın güncellenmesine de yardımcı olabilirler. Size adım adım bir ana sınıf sunuyoruz, kendi elinizle baykuş şeklinde yastıklar nasıl dikilir.

DIY dekoratif yastıklar. baykuşlar

Malzemeler:

– havlu kumaş;

– Keçe;

– iplik ve iğne;

– sintepon.

Güzel bir baykuş dikmek için önce onu çizmeniz veya bu kuşun konturlarıyla İnternet’ten hazır bir şablon yazdırmanız gerekir..

Güzel bir baykuş dikmek için önce onu çizmeniz veya bu kuşun konturlarıyla İnternet'ten hazır bir şablon yazdırmanız gerekir.baykuş yastık modeli

Daha sonra parçalar kumaşa aktarılır ve kesilir. Baykuşun gövdesi için havlu bir bez kullanın, o zaman çok yumuşak bir yastık alacaksınız. Pamuk veya keten kanatlar için iyidir. Bu malzemenin daha fazla işlenmesi gerekmediğinden gözler, gaga ve ağız keçeden en iyi şekilde kesilir..

Bir havlu baykuşunun gözleri, gagası ve ağzı, bu malzemenin daha fazla işlenmesi gerekmediğinden en iyi şekilde keçeden kesilir.

Ek cepler yaparsanız, yastığınız sadece iç mekanı değil, aynı zamanda bir organizatörü de süsleyecektir..

Ek cepler yaparsanız, yastığınız sadece iç mekanı değil, aynı zamanda bir organizatörü de süsleyecektir.Cepli baykuş yastıklar

Havlu baykuş komik veya üzgün olabilir, hepsi hayal gücünüze ve kalıbınıza bağlıdır..

havlu baykuşu

komik baykuş havludan kendin yap

Baykuş severler, normal dikdörtgen veya kare yastıklar üzerinde bütün aplikler yaparlar. Hazır yastıkları baykuş şeklinde dikmeyecek şekilde dekore etmeyi deneyebilirsiniz..

Baykuş severler, normal dikdörtgen veya kare yastıklar üzerinde bütün aplikler yaparlar. Hazır yastıkları baykuş şeklinde dikmek zorunda kalmamak için süslemeyi deneyebilirsiniz.

Kendin yap baykuş yastığı. Usta sınıfı

Malzemeler:

– tik;

– İş Parçacığı;

– Keçe;

– makas;

– kağıt;

– kalem;

– sentetik kışlayıcı;

– tekstil yapıştırıcısı.

Ortalama olarak, dekoratif bir yastığın boyutu 40-45 cm’yi geçmemelidir, öncelikle boyutu net bir şekilde belirlemeniz ve kağıt veya gazete üzerinde bir kare kesmeniz gerekir. Ardından yastığın hatlarını şekillendirebilirsiniz. Baykuş anahat şablonu veya internette arama yapın veya kendinizi çizin.

Aynı boyutta 4 parça kesmeniz gerekecek: 2’si yastık kılıfı ve 2’si kılıf için. Doğru ve yanlış tarafları ve dikiş paylarını unutmayınız..

Ortalama olarak, dekoratif bir yastığın boyutu 40-45 cm'yi geçmemelidir, öncelikle boyutu net bir şekilde belirlemeniz ve kağıt veya gazete üzerinde bir kare kesmeniz gerekir. Ardından yastığın dış hatlarını şekillendirebilirsiniz. Baykuş anahat şablonu veya internette arama yapın veya kendinizi çizin.

Keçeden baykuşun burnunu ve gözlerini kesmeniz gerekir. Bu parçaları bir dikiş makinesinde kapağa dikin. Gözlerinizi daha etkileyici hale getirmek için kirpikleri deriden kesmeniz gerekecek. Dikmek gerekli değildir, sadece iyi yapıştırın.

Dikişten önce fermuarı kapağın altına dikin. Ardından baykuş detaylarını sağa doğru katlayın ve tamamen dikin. Bacakları baykuşa ayrı ayrı yapın ve dikin.

Dolgulu ayrı bir yastığınız ve ayrı bir kılıfınız varsa yastıklar daha dayanıklı olacaktır. Bu baykuşlardan birkaçını dikebilir ve iç mekanda rahat bir oturma alanı düzenleyebilirsiniz..

Dekoratif baykuş yastıklarının fotoğraflarına bakın:

kendin yap baykuş yastığı

komik baykuş yastık

ince keçeden yapılmış baykuşBaykuş keçe yastıklar

Dolgulu ayrı bir yastığınız ve ayrı bir kılıfınız varsa yastıklar daha dayanıklı olacaktır. Bu baykuşlardan birkaçını dikebilir ve iç mekanda rahat bir oturma alanı düzenleyebilirsiniz.

örme yastık baykuşÖrme yastık baykuş

8ebc6b0f4efad59906e9c8348c3c0f69

keçeden yapılmış bir baykuş sadece bir yastık değil, aynı zamanda yumuşak bir oyuncak olabilir

Videoyu izleyin: Uzaktan kumandalar için baykuş yastığı

Baykuş şeklinde dekoratif bir yastık dikmek için birçok fikir var. Farklı malzemeleri hayal edin ve kullanın, ardından kendin yap el sanatlarınız orijinal ve benzersiz hale gelecektir..