DIY iplik el sanatları. Fotoğraf

El sanatları üretimi için her evde bulunması kolay çeşitli malzemeler kullanılır. İplikler, kullanılabilirlikleri nedeniyle yaratıcılıkta yaygınlaştı. Şık ve sıradışı el sanatları yapmak için kullanılırlar. İpliklerden el sanatları için size ilginç ustalık sınıfları sunuyoruz.

İç dekor için ipliklerden el sanatları

İpler, dekorasyon için kullanılabilecek harika toplar yapar. Örneğin, perdeleri süsleyebilir veya kapıya bir top çelenk asabilirsiniz. Bu topları yapmak heyecan verici bir deneyim. Farklı boyut ve renklerde toplar elde edilir, hepsi tasarımcının hayal gücüne ve arzusuna bağlıdır. Bu tür toplar fotoğraf çekimlerinde de uyumlu görünecek..

Farklı boyut ve renklerde toplar elde edilir, hepsi tasarımcının hayal gücüne ve arzusuna bağlıdır. Bu tür toplar fotoğraf çekimlerinde de uyumlu görünecek.

Ayrıca şu başlığa da bakın: Paskalya el sanatları

Ayrıca, çeşitli hacimsel figürlerin imalatında iplikler kullanılır: bir kardan adam, bir yıldız, bir balıksırtı, Paskalya yumurtaları. İplerden yapılan çiçekler hediyenin ideal bir tamamlayıcısı olacaktır..

İplerden yapılan çiçekler hediyenin ideal bir tamamlayıcısı olacaktır.İpliklerden ana sınıf çiçek

Bunlar harika karahindiba, aster, krizantem olabilir. İplerden çiçekler, ponpon oluşturma prensibine göre yapılır. İzothreading ve nitrographics tekniği, ipliklerden bütün resimler oluşturmak için kullanılır..

Bunlar harika karahindiba, aster, krizantem olabilir. İplerden çiçekler, ponpon oluşturma prensibine göre yapılır. İzothreading ve nitrographics tekniği, ipliklerden bütün resimler oluşturmak için kullanılır.

Çocuklar için kendin yap iplik el sanatları

İplikler ayrıca vazo, tabak veya sepet yapmak için de faydalı olabilir. O zaman zanaat sadece güzel değil, aynı zamanda faydalı olacak. Doğru, böyle bir tekneye dikkat etmelisiniz, çünkü suyla temas ederse kırılabilir. İplik abajurları iç mekanda harika görünüyor. Sıradan toplarla aynı şekilde, sadece büyük boyutlarda yapılırlar. Ama hepsi bu değil! Ayrıca ponpon adı verilen giysiler için öğeler de yapabilirsiniz. Bir atkı veya şapka süslemek için harikalar..

İplikler ayrıca vazo, tabak veya sepet yapmak için de faydalı olabilir. O zaman zanaat sadece güzel değil, aynı zamanda faydalı olacak.

Oyundan çok dekorasyon için bir nesne işlevi gören ipliklerden oyuncakların nasıl yapıldığını uzun süre tartışabiliriz. Bir örnek, kardan adamların, kuşların, hayvanların üretimidir, evet, genel olarak, yeterli hayal gücüne sahip her şey.

Oyundan çok dekorasyon nesnesi olan iplerden oyuncakların nasıl yapıldığını uzun süre tartışabiliriz. Bir örnek, kardan adamların, kuşların, hayvanların ve genel olarak yeterli hayal gücüne sahip her şeyin imalatıdır.

İplikler çocukların eğlenmesi için fayda ile kullanılabilir. İpliklerden bir kukla tiyatrosu yapabilirsiniz. Bu ders aynı zamanda inanılmaz derecede faydalı olacaktır, çünkü küçük nesnelerle çalışırken çocuklar motor becerileri ve azim geliştirirler..

İplikler çocukların eğlenmesi için fayda ile kullanılabilir. İpliklerden bir kukla tiyatrosu yapabilirsiniz. Bu ders aynı zamanda inanılmaz derecede faydalı olacaktır, çünkü küçük nesnelerle çalışırken çocuklar motor becerileri ve azim geliştirirler.

İpliklerden el sanatları Çocuklarla boş zaman geçirmek için harika bir yoldur. Kendi ellerinizle yaratıcı hediyelikler ve sevdikleriniz için benzersiz hediyeler yapabilirsiniz..