Bomboniyerler. DIY düğün dekoru

bombacı – bu, daha önce tatlıları paketlemek için kullanılan küçük bir kutu, ancak bugün yeni evlilerden bir düğünde misafirler için hoş bir hediye haline geldi. Bugün çeşitli şekillerde bombalar satın alabilirsiniz, ancak en keyifli şey kendiniz yapmaktır. Küçük hediyeler içeren kendin yap kutuları, düğününüz hakkında pek çok hoş izlenim bırakacaktır. Bu yazıda, özel etkinliğinizden hoş anılar bırakacak bombacı şablonlarını bulacaksınız..

Önceden, sadece iki tür bombacı vardı – küp ve düz şeklinde. Modern kutular küçük değişikliklere uğramıştır ve farklı malzeme ve renklerden yapılmıştır. Geleneklere göre, bu bombalar, kutlamaya zaman ayırdıkları için şükranlarını ifade etmek için düğünün sonunda konuklara sunulur..

kendin yap bombalar

Cesur geometrik şekilleri, güzel süsleri ve katı desenleri sevenler, küp şeklindeki bombalara bayılacak. Onları yapmak için kutulara ve altın veya gümüş yapışkanlı kağıda ihtiyacınız var. Kağıttan yarım daire kesmeniz ve ardından kutuya yapıştırmanız gerekir. Kendiniz bir desen bulabilir veya bunları balık pulu şeklinde yapıştırmaya çalışabilirsiniz..

Kağıttan yarım daire kesmeniz ve ardından kutuya yapıştırmanız gerekir. Kendiniz bir desen bulabilir veya bunları balık pulu şeklinde yapıştırmaya çalışabilirsiniz.

Kutunun dekoru çok çeşitli olabilir. Bazı iğne kadınları serbest akan parıltı kullanır. Bir kutu hazırlamanız gerekir (hazır veya şablona göre yapın). Kutuya yapıştırıcı sürün ve ardından parıltıya batırın. Dekoratif bir kutu yapmak için bu seçenek en bütçeli seçeneklerden biri olarak adlandırılabilir..

Bir kutu hazırlamanız gerekir (hazır veya şablona göre yapın). Kutuya yapıştırıcı sürün ve ardından parıltıya batırın

Bir şablon kullanarak kendiniz bir kutu yapabilirsiniz. Kalp veya karmaşık geometrik şekiller şeklindeki kutular orijinal görünüyor.

Kenarları 30 cm olan bir kare kağıt alın ve 10 cm’lik küçük karelere bölün, 9 küçük kare olmalıdır. Şimdi kağıdın her iki tarafında ortayı işaretlemeniz ve küçük karelerle kesişen bir kare çizmeniz gerekiyor..

Kenarları 30 cm olan bir kare kağıt alın ve 10 cm'lik küçük karelere bölün, 9 küçük kare olmalıdır. Şimdi kağıdın her iki tarafında ortayı işaretlemeniz ve küçük karelerle kesişen bir kare çizmeniz gerekiyor.

Bundan sonra, katlama çizgileri boyunca bükün ve bir piramit elde edeceksiniz..

Bundan sonra, katlama çizgileri boyunca bükün ve bir piramit elde edeceksiniz.

Üstüne kurdeleler bağlayıp kağıtlara isimlerini yapıştırın ve bombanız hazır..

Üstüne kurdeleler bağlayıp kağıtlara isimlerini yapıştırın ve bombanız hazır.

Düğününüz için bombonnier yapmaya karar verdiyseniz, bu kutuların tasarımını, renklerini ve malzemelerini dikkatlice düşünün. Bu ürünler daha sonra sadece misafirler için bir hediye değil, aynı zamanda tüm etkinlik için mükemmel bir dekor olacaktır.. DIY düğün dekoru – eşsiz bir tatil için harika bir fikir.