Çocuklar tekrar tekrar Noel veya doğum günleri için kaykay isterler. Bu spor malzemelerine birkaç yıl sonra artık ihtiyaç duyulmaz ve depoda biter ya da basitçe verilir. Editör ekibimiz, kaykayları yeniden kullanmak için bir alternatife sahiptir, çünkü mobilya yapımında giderek daha fazla aranmaktadırlar. El işi malzemeleri masa, bank ve raf gibi mobilya parçaları için mükemmel bir temel olarak kullanılır. El işi fikirleri esas olarak tahtalardan yapılmıştır ve her oda için mükemmeldir! Aşağıdaki noktalarda daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Kaykaylarla yaratıcı zanaat fikirleri!

Kaykaylardan yapılmış mobilyalar için kendin yap fikirleri için talimatlar

Eski kaykaylarla neler yapabileceğinize dair harika zanaat fikirleri

Kaykaylar, özellikle sağlam olan tahtalardan yapılmıştır. Çoğu zaman bu levhalar yedi katman halinde yapılır ve bu, birçok mobilya parçası için en uygun şekilde kullanılmalarını sağlar. Yapmanız gereken ilk şey, aksları çıkarmaktır. Bu parçalar kaykayların ana bileşenleri olarak kabul edilir, ancak çoğu DIY projesi için gerekli değildir..

Ayrıca güverteye monte edilmiş, kaba, kaymaz bir kaplama olan “tutucu bandı” da çıkarın. Bu eleman, tahtada en iyi tutuşu sağlar. Ancak koltuk için uygun değildir ve çıkarılmalıdır. Ancak o zaman zanaat fikrine devam edebilir ve harika bir tasarım yaratabilirsiniz. Kendin Yap meraklıları için hangi seçeneklerin özellikle pratik olduğunu aşağıdaki noktalardan öğrenebilirsiniz..

Eski kaykayların tadını çıkarın

Kaykay diy projesi

Kaykaylardan yapılmış raf sistemi

Düz yüzeyi sayesinde kaykaylar, kitaplık veya pratik raf sistemleri tasarlamak için idealdir. İlk zanaat fikrimiz bir kitaplık gösteriyor. Günümüzde, bu mobilya parçaları, çoğunlukla yaratıcı olan farklı şekillerde tasarlanmaktadır. El işi malzemeleri bunun için özellikle önemlidir. Kaykay tahtaları gibi tasarım öğeleri, kendin yap meraklıları için oldukça yeni trendler olarak kabul ediliyor. İki veya daha fazla panodan kolayca ayrı bir kitaplık oluşturabilirsiniz. Yaratıcı şekle dikkat edin !

Kitaplığa bir alternatif de aksesuarlarınız için şık bir alan sunan pratik raf sistemidir. Güneş gözlüğü, dergiler ve anahtarlar, üzerine yerleştirilebilecek birçok eşya arasındadır..

Her oda için mükemmel kitaplık

Bookshelf Skateboards zanaat fikirleri talimatları

Küçük tezgah veya sandalye ?

Kaykayın tahtaları sadece raf sistemi şeklinde değil, aynı zamanda bir bank olarak da birçok avantaj sunuyor. Yapının zorluk seviyesi düşük ve bir kişilik koltuk sunuyor. Bu pürüzlü yüzey giysinize zarar verebileceğinden her durumda kaymaz kaplamayı çıkarmanız önemlidir. Editörlerimiz sadece boyama gibi ahşap işleri önerebilir. Kendin Yap tezgahınızın ne kadar yüksek olması gerektiğini düşünün ve tahta için dört ahşap ayak tasarlayın. Doğal bir etki yaratmak için tüm yapı için tek tip bir renk seçin.

Kolay ve pratik kendin yap yapımı

Kaykay ipuçları ile zanaat fikirleri

Tezgaha bir alternatif, kaykaylardan yapılmış sandalyelerdir. Burada en az iki tahtaya ve metal veya ahşap bir yapıya ihtiyacınız var. Maksimum konfor sağlamak için arka yüzey için bir veya iki tahtaya ihtiyacınız olacak. Koltuğu sadece bir tahta ile tasarlayabilirsiniz. Metal veya ahşap yapı için uygun ayakları seçin.

Pratik DIY projesi böyle görünüyor

Kaykaylardan mobilyalar için kendin yap fikirleri

Ceket kancası ve masa

Makalenin amacı sadece bilgilendirici olmak değil, aynı zamanda kendin yap dünyasında henüz bilinmeyen kendin yap fikirlerini göstermektir. Sonraki iki proje sadece büyük bir yaratıcılığın yardımıyla tasarlanacak..

Kaykayın ana bileşenleri, son derece geniş bir tasarım seçeneği yelpazesi sunar. Rulolardan ve tahtadan bir sonraki proje oluşturulur ve sonuç şudur: ceket kancaları! İlk etapta panoyu duvara sabitleyebilirsiniz. Tüm aile üyelerinin palto askısının keyfini çıkarabilmesi için yüksekliği dikkatlice planlayın. Bir sonraki adım, dört tekerleği birbirinden eşit mesafede vidalarla tutturmaktır. tamamlayınız!

Yaratıcı ve şık

Snowboard kendin yap fikirleri

Hala kaykaylarla ilgili uygun bir fikir bulamadıysanız, her zevke göre kullanılabilecek kullanışlı bir ipucumuz var. Kendiniz bir masa yapmak için! Kahve veya oturma odası masaları çok pratik ve hızlı bir şekilde tasarlanabilir. İki kaykay alın ve çapraz olarak birbirine sabitleyin. Daha iyi açıklamak gerekirse, yapı “X” şeklinde tamir edilmelidir. Stabiliteye dikkat edin, çünkü bu yapı bir cam bölmeyi en iyi şekilde tutmalıdır. İki tahta, masa ayaklarının rolünü üstlenecek. Uygun boyutlara sahip bir cam levha bulun ve “X” şekline yerleştirin..

İlginç bir yapı oluşturun

Kaykaylar zanaat fikirleri talimatları

Bir sonraki resim galerisinde daha yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Artık eski kaykayları yeniden kullanabilir ve birçok yaratıcı zanaat fikri üretebilirsiniz. Editör ekibimiz el işlerinizle iyi eğlenceler diler.!

Kaykay aynaları

Mirror Skateboards zanaat fikirleri talimatları

Kaykaylar birçok zanaat fikri sunar

Kaykaylardan yapılmış bank

Daha iyi bir DIY lamba düşünebilir misiniz??

Lamba DIY BAstelideen kaykay

3 kaykaydan oluşan çekici kitaplık

Kaykaylardan yapılmış raflı mobilyalar

Yaratıcılığınızın zihninizi ve bedeninizi ele geçirmesine izin verin!

Fikirler kaykaylar zanaat fikirleri talimatları

Çocuk odası için mükemmel bir raf sistemi

Kaykaylar zanaat fikirleri DIY

Kaykaylar birçok tasarım seçeneği sunar

satboard masası Kaykaydan yapılan mobilyalar

Okul gününü kolaylaştıran yaratıcı fikirler

Serin kaykay diy projesi

Kitaplarınız için yeterli alan!

Kaykay ipuçları ile raf zanaat fikirleri

Kaykay tahtaları ile ahşap yapıyı doğru şekilde tasarlayın

Sehpa kaykayları zanaat fikirleri talimatları

Ev aksesuarlarınız için alan

Snowboard kendin yap fikirleri rafı