Güneşin sıcak ışınlarını teninizde hissedin, o zaman doğrudur - yaz kapıyı çalıyor! Yazlık pantolonlarınızı yeniden sokaklarda giymenin zamanı geldi.

Güneşin sıcak ışınlarını teninizde hissedin, o zaman doğrudur – yaz kapıyı çalıyor! Yazlık kıyafetlerinizi dolabın karanlık uçlarından çıkarmanın zamanı geldi. Bazı giysiler size çok eski veya tarihli görünüyor, sorun değil. Bu yazıda, gardırobunuzu yaz için kolayca ve neredeyse ücretsiz olarak güncellemek için kullanabileceğiniz bazı teknikleri açıklayacağız. Ağartıcı ve tekstil renklerinden güzel inciler ve taşlara, yumuşak uçlara kadar – renklendirme olanakları sınırsızdır. Yazlık pantolonları yeniden tasarlamak için 25’ten fazla tekniği buradan okuyun ve size ilham vermelerine izin verin.

Yazlık pantolonları renk kodlamasıyla renklendirin

Yazlık pantolonları renk kodlamasıyla renklendirin

Yazın güneşli günlerin ve mutlu gecelerin hissini beyaz bir pantolon gibi başka hiçbir giysi içinde barındıramaz. Eski beyaz pantolonunuzu tüm gözleri üzerinizde tutacak bir ifade parçasına dönüştürün. Bunun için tekstil için istenilen renklerde bazı renk kalemlerine, bir çift beyaz pantolona, ​​makasa, dantele ve sabra ihtiyacınız var..

Çiçek tasarımlı hafif yazlık pantolonlar için kendin yap talimatları

Çiçek tasarımlı hafif yazlık pantolonlar için kendin yap talimatları

  1. Listelenen malzemeleri sigortalayın.
  2. Ucu bir pantolon bacağına koyun. (Talimatlarımız için çiçek desenli bir dantel seçtik, ancak çiçek deseninin diğer alternatif versiyonlarını da kullanabilirsiniz.)
  3. Konturları renk işaretçisiyle renklendirin.
  4. Ucu çıkarın ve sonucu görebilirsiniz.

Eski beyaz pantolonlarınıza yeni ve çok modern bir görünüm kazandırmak işte bu kadar kolay. Pantolonu mükemmel bulana kadar adımları tekrarlamaya devam edin. Artık yeni tasarladığınız yazlık pantolonlarınızı giyebilir ve gururla sokaklara taşıyabilirsiniz.!

Kadın denim yazlık pantolonları dikişsiz yeniden tasarlayın

Kadın denim yazlık pantolonları dikişsiz yeniden tasarlayın

İşte yazlık pantolonları renklendirmek için 4 çok kolay talimat. Talimatlar sadece uzun kadın pantolonlarına değil, aynı zamanda kısa kadın plaj pantolonlarına da yöneliktir. Zanaat mağazalarından ve kumaş mağazalarından çeşitli şekillerde çiviler ve perçinler, altın deri ve desenli kumaş satın alın. Ekipman olarak makas, sıcak tutkal tabancası, pense ihtiyacınız olacak. Eski pantolonu unutma.

Gerekli malzeme ve ekipmanlar

Yeni tasarlanan yazlık pantolonlarınız için gerekli malzeme ve ekipmanlar

Perçinli DIY yaz kotu

Perçinli DIY hafif denim yaz pantolonu

Perçinlerin bağlantılarını açmak için pense kullanın. Şimdi perçinleri içeri itin. Denim kumaş incedir, bu nedenle tırnakları delmek yoğun çaba gerektirmez. Pantolonun iç kısmında köşeleri bükün. Talimatlar oldukça hızlı ve sonuç güzel görünüyor. Moda dünyasındaki moda trendine göre, tasarımcılar, pantolonların dış kenarlarında bir açıklama parçası olan kadın yazlık pantolonları üretiyorlar, bu yüzden bu görünümü eski kot pantolonlara vermeye güveniyoruz..

Desenli kumaşlı kendin yap yazlık kadın pantolonları

Desenli kumaşlı kendin yap renkli pantolonlar

7/8 pantolon, yaz aylarında mutlak bir trend. Üç kolay adımda eski kot pantolonunuza modern bir görünüm kazandırın. Bunun için elbette eski kot pantolonlara, desenli kumaşlara, makaslara ve sıcak tutkal tabancasına ihtiyacınız olacak. Kot pantolonu giyin ve bir tebeşir yardımıyla istenen uzunluğu işaretleyin. Kot pantolonunu tekrar çıkar. Şimdi pantolon paçalarını istenen uzunluğa ulaşana kadar katlayın. Katlanmış pantolon paçalarının içini kaplamak için ne kadar kumaşa ihtiyacınız olacağını ölçün ve kumaştan parçaları kesin. Üzerine kumaş parçalarını yapıştırın. Voilà, yaz için yeni renkli pantolonlar!

Denimden yapılmış kendin yap altın yazlık pantolonlar

Denimden yapılmış kendin yap altın yazlık pantolonlar

Altın metal rengi birkaç yıldır bir hit olmuştur. Altın tırnaklar, altın makyaj, altın aksesuarlar, altın giysiler – altın renginin kendisi gerçek bir göz alıcıdır, bu yüzden bu kadar popülerdir. Kılavuzumuz önceki iki kılavuzun birleşimidir, ancak son ürün daha cömerttir. Sokaklara bu bakışı attığınızda tüm gözlerin üzerinizde olacağından hiç şüpheniz olmasın..

Dikenli DIY kadın pamuklu yazlık pantolon 

Dikenli DIY kadın pamuklu yazlık pantolon

Bu harika rehber göründüğü kadar basit. Katlayın, kesin, yapıştırın ve takın! Diğer talimatlara bir göz atın ve eski yazlık kıyafetlerinizi güzelleştirme fırsatını yakalayın! Eğlenmenizi umuyoruz ve kreasyonlarınızın fotoğraflarını Facebook sayfamızda bekliyoruz..

Diğer modellere de bir göz atın ve eski yazlık pantolonlarınızı güzelleştirme fırsatını yakalayın!

Kendin Yap fikirleri: Hoş geldin için yaz pantolonunu öp

Eski kadın plaj pantolonunuzu yeniden tasarlayın - burada harika talimatları bulun

Hafif yazlık pantolonları incilerle süsleyin - eski yazlık pantolonlarınıza modern bir görünüm kazandırın

Satın alınmış veya ev yapımı - eski pamuklu yazlık pantolonlarınıza nasıl yeni bir görünüm kazandıracağınızı buradan öğrenin

İncilerle Zalando pantolonunu kendin mi yapıyorsun? Sorun değil, işte nasıl yapıldığı.

Şık, modaya uygun, zarif - eski havadar yaz pantolonlarına alışılmadık bir görünüm kazandırın

Yaşlı bayanların yazlık pantolonlarını kısa kes

Burada eski, havadar yazlık kadın pantolonları için harika talimatlar bulacaksınız. Eski kottan yapılmış kadın taytları

Uzun kottan yapılmış kısa yazlık pantolonlar

Kısa beyaz pantolonlarınızı talimatlarımızla güzelleştirin

Yaz için eğlenceli renkli pantolonlar yaratmak için eski yazlık pantolonları boyayın

Havada aşk var: Pamuklu yazlık pantolonlarınıza modern bir görünüm kazandırın

Yaşlı bayanlar yazlık pantolonlarına yılın moda görünümünü kazandırın Plaj pantolonu kadınları için harika kendin yap fikirleri yapın Plaj pantolonu kadınları için harika kendin yap fikirleri