Kar taneleri tamirci pencere resmi harika bir görünüm

Kar taneleri yapmak kış mevsiminde pek çok insanın en sevdiği aktivitedir ve bu tesadüf değildir – kendi kendine yapılan kar taneleri gerçekten büyüleyici görünüyor ve Noel ve Silverster için de harika bir dekorasyon oluşturuyor.Ayrıca yapabileceğiniz pek çok yaratıcı zanaat fikri var. Dilediğiniz gibi deneyin ve el işleri gerçekten çok kolay çünkü genellikle kağıtla çalışıyorsunuz. Evinizi şenlikli kar taneleri ile süsleyin ve diğer aile üyelerinin el sanatlarına katılmasına izin verin – böylece eğlence kesinlikle iki kat daha büyük olacak! Fikirlerimizin size ilham vereceğini umuyoruz!

Kar taneleri yapmak – orijinal kış ve Noel süsleri için harika fikirler

Kar taneleri Noel kışını harika bir şekilde süsler

Kar taneleri büyüleyici pencere resimleri yapar

Kar taneleri tamirci çelenk pencere dekorasyonu Noel

Kar taneleri etkileyici Noel ağacı süsleri yapar

Kar taneleri yapın, kağıt kalıpları kesin

Kar taneleri harika bir fikir jüt kurdele yapar

Dış mekan Noel süsleri için kar taneleri yapın

Tinker kar taneleri kış dekorasyonu çocuk odası

Tinker kar taneleri kış dekorasyon şube

Kar taneleri muhtemelen en ünlü kış sembolü ve Noel süslerinin önemli bir parçasıdır. Ve dediğim gibi, bunu kendin yapmak çok kolay ve sonuç güzelden daha fazlası olabilir – kendin görmek için fotoğraflarımıza bir göz at! Burada size, internette bulabileceğiniz ve kendiniz deneyebileceğiniz, büyüleyici kar taneleri için sayısız zanaat fikrinden sadece birazını gösteriyoruz. En kolay yol aslında kağıttan kar taneleri yapmaktır. Bunu yapmanın en basit tekniği, aslında özel bir şekilde katlanan ve sonra kesilen şablonları kullanmaktır – bunlar çoğu zanaat mağazasında bulunabilir veya internette ücretsiz olarak mevcuttur. Ancak, şablon olmadan da çalışabilir ve katlanmış kağıttan isteklerinize göre bir desen kesebilirsiniz – bu yazıdaki fotoğrafların altında böyle bir prosedürü gösteren resimli talimatları bulabilirsiniz. Ve etkileyici kar taneleri yapmanın başka yolları var mı? Cevabı öğrenmek için okumaya devam edin!

Kağıttan kar taneleri yapın

Kar taneleri etkileyici fikirler yaratır

Kar taneleri quilling yapın

Kar taneleri etkileyici desenler yaratır

Kar taneleri dantel kağıt yapar

Kar taneleri yapın Noel masası koşucusu

Kar taneleri kağıt şeritler yapar

Kar taneleri kağıda harika bir görünüm kazandırır

Bardak altlıkları için kar taneleri yapın

Kar taneleri harika bir DIY fikri Noel'i tamir ediyor

Resimlerdeki kar taneleri tamirci kağıt talimatları

Kar taneleri tamirci kağıt şeritleri Resimli talimatlar

Kağıtla kar taneleri DIY fikirleri yapın

Kar taneleri tamirci pencere resmi harika bir görünüm

Kar taneleri yapın, mum ışıklarını süsleyin

Kar taneleri taklit etmek için fikirler yaratır

Tinker kar taneleri nasılsın

Kağıttan 3 boyutlu kar taneleri yapın

Orijinal bir fikir, kağıt şeritlerden narin kar taneleri yapmaktır – bu aslında son zamanlarda çok popüler hale gelen sözde quilling sanatıdır. Quilling yaparken, basit kağıtları şeritler halinde kesmeniz ve bunları yuvarlak bir nesnenin etrafında yuvarlamanız gerekir – örneğin bir kurşun kalem. Küçük bir yapıştırıcı yardımıyla, rulo halindeki kağıt şeritlerinden bir figürü kolayca bir araya getirebilirsiniz. Fikri beğendiyseniz, çocuklarınızla birlikte gerçekleştirmenizi öneririz – eğlencenin iki kat daha büyük olması garantilidir! Origami kar tanelerini kağıttan katlayabilir veya büyüleyici 3D figürler oluşturabilirsiniz – bu fikirler biraz daha zor ve zaman alıcıdır, ancak kesinlikle çabaya değer! Dilerseniz, hazırlarken renkli kağıt kullanabilir veya bitmiş kar tanelerini daha da ilginç hale getirmek için boyayabilirsiniz. Bunlar Noel ağacı veya pencere süsleri olarak kullanılabilir ve hatta onlarla Noel veya Silverster için şenlik masasını renklendirebilirsiniz – daha ilham verici fikirler için fotoğraflarımıza bir göz atın!

Kar taneleri yapmak – talimatlar ve ipuçları

Boncuklara demir yaparak kar taneleri yapın

Kar taneleri müzik kağıdı yapar

Kar taneleri dondurma çubukları yapar

Tığ işi kar taneleri

Tuzlu hamurdan kar taneleri yapın

Kar taneleri yapın, kış süslemeleri yapın

Kar taneleri Noel ağacı süsleri yapar

Kar taneleri sadece kağıttan değil, diğer birçok malzemeden de yapabilirsiniz. Örneğin, ütülü boncuklarla çalışabilirsiniz – bu çok kolaydır, bu nedenle fikir küçük çocuklar için de uygundur. İnciler istenilen şekilde dizilir ve üzerlerinde bir süre ütülenir. Bitmiş figürleri Noel ağacını süslemek için kullanabilir veya onlardan hediye süslemeleri olarak harika kolyeler yapabilirsiniz (ütü boncuklarla işçiliği hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz). Miniklerle yapabileceğiniz bir diğer fikir de tuzlu hamurdan kar taneleri yapmak. Çocuklar hamuru yoğurma, onunla oynama ve kar taneleri kesmek için kurabiye kalıpları kullanma fikrine hayran kalacaklar! Ve figürler fırınlandıktan sonra renkle de süslenebilir. Etkileyici kar taneleri kumaştan veya keçeden de dikilebilir. Sizin de tercih edebileceğiniz yaratıcı bir öneri de bunu tığ işi yapmak! Tığ işi kar taneleri çok sevimli görünüyor, ancak en önemli temel tığ işi tekniklerinde ustalaşmalısınız – bu sizin hobinizse, bu fikri de deneyebilirsiniz.!