Diyet takviyeleri ile sağlıklı kalın

Diyet takviyeleri, diyetimizi tamamlama görevi olan gıdalardır. İdeal bir diyetle gereksiz olacaklardı, ancak ne yazık ki günümüzde beslenme söz konusu olduğunda mükemmel olmak neredeyse imkansız. Gıda takviyeleri, farklı dozajlarda bir veya daha fazla besin içerebilir. Vitaminler, amino asitler, mineraller, bitki özleri veya yağ asitleri gibi besinler, sağlığı önlemek ve iyileştirmek için konsantre formda sunulmaktadır. Bu nedenle diyet takviyeleri, vücuda ihtiyaç duyduğu şeyi vererek besin eksiklikleri için iyi bir çözümdür..

Diyet takviyeleri – doğadan gelen sağlık

Gıda takviyeleri - bağışıklık sistemini ve vücudun savunmasını güçlendirir

Diyet takviyelerinin üretimi çok kapsamlı bir şekilde düzenlenir ve aşırı doz durumunda bile insan sağlığına zararsız olmalıdır. Gıda takviyeleri kanunen gıda olarak anlaşılmalıdır ve besin konsantreleri besleyici ve fizyolojik bir etkiye sahiptir. Çoğu tüketici bunları semptomları, bozuklukları, depresyon ve kilo bozukluklarını gidermek için satın alır. Diyet takviyeleri, tüketim için belirli miktarlarda kapsüller, tabletler, efervesan tabletler, tozlar ve diğer tipik dozaj formları olarak sunulmaktadır..

  Tüm yağlar eşit yaratılmamıştır

Bitkisel yağlar ve yağlar kalbi ve dolaşımı güçlendirir

Vücudun küçük miktarlarda sağlıklı yağlara ihtiyacı vardır ve bunlar tam olarak diyetimizde sıklıkla eksik olan yağlardır. Gıda endüstrisinden aldığımız yağlar çoğunlukla doymuş yağ içeren yağlar. Bunların kronik inflamasyonun, bir dizi tıbbi durumun ve obezitenin nedeni olduğu bilinmektedir. Sağlıklı, doymamış yağ asitleri, dokudaki fazla yağ birikintilerini parçalayan ve düzenleyen linoleik asitler içerir. Linoleik asit vücut için son derece önemlidir ve bir seramid bileşeni olarak daha iyi bir cilt ve sağlıklı saçlar sağlar. Seramidler, cildin üst tabakasında bulunan ve güzel ve esnek bir ciltten sorumlu olan önemli yağlardır. Bu nedenle linoleik asit kozmetikte de bulunabilir, çünkü cilde nem verir ve cildi dengeler. Bitkisel yağlardan elde edilen omega 6 ve balık yağında bulunan omega 3 yağ asitleri kardiyovasküler problemler, kanser ve iltihaplanma için önerilir..

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

Daha iyi bir hafıza için yeşil bir şey

Birçok farklı neden, belirli besin maddelerine olan ihtiyacın artmasına neden olabilir. Örneğin, stres, spor aktiviteleri, kronik hastalıklar, yüksek sigara veya alkol tüketimi ve diğerleri. Günümüzde yiyecekler birkaç kez işlenmektedir. Meyve ve sebzelerde bulunan vitaminler genellikle çöp kutusuna düşer. Nadiren de olsa, vaktimiz kalmadığında ya da canımız yemek pişirmek istemediğinde, kalorisi yüksek hazır yemekler yiyoruz. Bütün bunlar, uygun besin takviyeleri ile telafi edilmesi gereken bir beslenme eksikliğine yol açar..

Vücut ona ne söylersek ona inanır

Tablette bir bitki bahçesi

Vitaminler, amino asitler, antioksidanlar ve mineraller – hepimizin ihtiyacı var ve vücudumuzda yetersiz olduklarında çeşitli şekillerde acı çekiyoruz. Diyet takviyeleri elbette dengeli bir diyetin yerini alamaz. Ancak vücudun canlılığını ve sağlıklı durumunu koruması için besin eksikliğini telafi edebilirsiniz. Sağlık durumunuzu korumak muhtemelen doğru ürünlerle mümkündür. Kadın, erkek ve çocuk sağlığına yönelik besin takviyeleri, nutrilife-shop.de mevcut ve yüksek kalite standartları ile ikna.

 Sağlıklı ve genç görünen bir cilt için doğal kozmetik ürünler

Doğru besin takviyeleri ve doğal kozmetiklerle genç kalın

Her kadın güzel görünmek, parlak bir cilde ve dolgun saçlara sahip olmak ister. Yaşlanma belirtilerini en aza indirgemek, özellikle ergenlik yaşını çoktan geçmiş kadınlar için önemlidir. Günümüzde son derece hızlı ve başarılı bir şekilde gelişen doğal kozmetikler, saç ve cilt yaşlanma süreçlerini durdurmak için sayısız kozmetik ürün sunmaktadır. Bir krema kavanozuna pek fazla şey sığmaz, bu nedenle genellikle hızlı bir etki için yeterlidir. Daha iyi ve daha görünür sonuçlar için daha yüksek oranda aktif bileşen içeren besin takviyeleri de sunulmaktadır. Antioksidanlar, lifting terapileri günümüzde kendine güvenen her kadın tarafından kullanılmaktadır. Yaşlanma süreçleri normaldir, ancak doğru ürünler ve besin takviyeleri ile durdurulabilir ve yine de herkes genç ve sağlıklı hissedebilir ve görünebilir..

Zencefil ve zerdeçal – Asya’nın büyük yumruları

Zencefil ve zerdeçal - sağlıklı yumrular