Księga gości odciski palców skutera ślubnego

Coraz więcej nowożeńców decyduje się na księgę gości weselnych, ponieważ pozostaje ona wspaniałym wspomnieniem wielkiego dnia. Książka jest zwykle zeszytem, ​​w którym każdy gość zapisuje swoje gratulacje dla Pary Młodej. Czy wydaje ci się to zbyt nudne? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W tym poście przedstawimy Ci kilka kreatywnych i naprawdę świetnych alternatyw dla tradycyjnej księgi gości, którymi możesz zaimponować swoim gościom. Mamy nadzieję, że pod spodem znajdziesz idealny pomysł na własną ceremonię ślubną! Baw się dobrze podczas czytania!

Zaprojektuj księgę gości weselnych ze zdjęciami

Para nowożeńców w pudełku na zdjęcia, świetny pomysł

Notatnik ze zdjęciami spersonalizowana kreacja

Zrób zdjęcia ślubne pudełko na zdjęcia

Zaprojektuj księgę gości ze zdjęciami

Księga gości ze zdjęciami świetny pomysł

Księga gości ślubna ze zdjęciami projekt fotobudki

Naszym pierwszym pomysłem jest ozdobienie księgi gości weselnych wspaniałymi zdjęciami! Możesz wynająć do tego profesjonalnego fotografa ślubnego, a nawet lepiej – użyj fotoboxa! Fotobudynki na wesela i inne uroczyste okazje można wypożyczyć na określony czas. Możesz również samodzielnie zbudować fotopudełko – instrukcje znajdziesz tutaj. Aby zdjęcia ślubne były zabawne, możesz zdobyć trochę akcesoriów do fotoboxów, takich jak girlandy, czapki i maski. Zdjęcia mogą od razu wkleić się do księgi gości i po latach pozostaną wspaniałym wspomnieniem dnia ślubu.

Napisz na pałeczkach jenga lub na tablicy do scrabble

niezwykła księga gości ślub jenga

pisz na pałeczkach Jenga

Księga gości ślubna Monopoli oryginalny pomysł

Księga gości Monopoli

Napisz wiadomość o miłości Scrabble

Scrabble Księga Gości weselnych

Napisz księgę gości weselnych na tablicy scrabble

Scrabble księga gości wesele romantyczne

Czy lubisz gry stołowe, takie jak Jenga i Scrabble? W takim razie mamy dla Ciebie idealny pomysł na księgę gości! Zamiast pisać w zeszycie, Twoi goście mogą pisać na pałeczkach Jenga. A jeśli jesteście parą Scrabble, umieść swoje imiona na tablicy i poproś gości, aby napisali na nich. Więc za każdym razem, gdy razem zagracie w Jengę lub Scrabble, zapamiętacie dzień swojego ślubu.

Księga gości weselnych z odciskami palców

Świetny pomysł na drzewo linii papilarnych

Księga gości weselnych w ramce umieścić odciski palców

Odciski palców samochód ślub para kreatywny pomysł

Balony odcisków palców świetny pomysł kreatywny

Księga gości odciski palców skutera ślubnego

kreatywna księga gości odciski palców jelenia weselnego

Drzewo z odciskami palców w ramce wiszącej na ścianie

Wspaniały wygląd drzewa linii papilarnych

Chciałbyś, aby Twoja księga gości weselnych była małym dziełem sztuki? Następnie możesz zaprojektować to za pomocą odcisków palców! Wariant ten staje się ostatnio coraz bardziej popularny wśród nowożeńców, zwłaszcza jeśli chodzi o drzewa daktyloskopijne. Potrzebujesz do tego płótna z motywem drzewa (lub innym wybranym motywem), farb palcowych i wilgotnych szmatek. Każdy gość może użyć farb palcowych, aby pozostawić odcisk na płótnie. Goście mogą również podpisać się odciskami palców lub napisać przy nich krótką gratulację – jeśli jest dla nich wystarczająco dużo miejsca. Gotową „księgę gości” można oprawić i powiesić na przykład ze współmałżonkiem na ścianie w salonie.

Zaprojektuj sufit Pathwork

Podpisz koc ślubny

Patchworkowy koc ślubny oryginalny pomysł

Napisz księgę gości weselnych na kocu

Patchworkowy koc zamiast księgi gości weselnych

Szczególnie oryginalna jest również księga gości w formie ślubnego koca! Możesz poprosić swoich gości o napisanie gratulacji na kawałkach materiału i zszycie ich po ceremonii. Możesz więc zrobić świetny patchworkowy koc, który jest również wspaniałym wspomnieniem. Oprócz tkaniny potrzebujesz również specjalnych nieusuwalnych pisaków, które są odpowiednie do tego materiału.

Pisanie gratulacji na butelkach wina

napisz na kreatywnym pomyśle na butelkę wina

Księga gości weselna butelka wina niezwykła

Romantyczny pomysł na rocznice butelek wina

pisz na butelkach wina na każdą rocznicę

Księga gości weselne butelki wina oryginalny pomysł

Wpisanie na butelce wina zamiast w księdze gości byłoby również super kreatywnym pomysłem! Jeśli na swój ślub zaprosiłeś kilku gości, zamiast jednej możesz użyć kilku butelek. Możesz otworzyć butelkę i wypić wino tego samego dnia lub zachować je na pierwszą rocznicę. Do tego pomysłu potrzebne są oczywiście butelki wina i specjalne pisaki do szkła, które można znaleźć w prawie każdym sklepie hobbystycznym.

Udzielanie wskazówek Pary Młodej

Wskazówki dają kwestionariusz dla nowożeńców

Księga gości wesele świetne pomysły dają wskazówki

Porady i pomysły księga gości ślub

Księga gości Wedding Creative Guest Lib DIY

Szablon księgi gości ślubnych Guest Lib

daj wskazówki parze młodej Guest Lib

Goście ankiety dla pary młodej

Wariantem kreatywnym, który szczególnie przypadnie Ci do gustu, jest księga gości z poradami dla nowożeńców. Możesz również przygotować dla swoich gości ankietę z ciekawymi pytaniami. Ciekawe szablony do tego można pobrać bezpłatnie na przykład z Internetu. Albo możesz – kiedy będziesz miał trochę więcej czasu, wymyśl pytania ze swoim przyszłym współmałżonkiem. Zalecamy wybieranie tylko pytań, które wymagają stosunkowo krótkiej odpowiedzi. Wypełnianie „księgi gości” nie potrwa tak długo. Innym wariantem jest wcześniejsze wysłanie ankiety do gości i poproszenie ich o przyniesienie jej ze sobą w dniu ślubu.

Możesz skorzystać z innych oryginalnych alternatyw dla klasycznej księgi gości weselnych tutaj Odnaleźć!