Szydełkowy wzór nowoczesnych 10 pomysłów

Szydełkowanie jest dziś bardzo modne i jest wspaniałym zajęciem na zimę.Jeśli lubisz szydełkować lub chcesz nauczyć się szydełkować, jesteś we właściwym miejscu! W tym poście znajdziecie dla niego najważniejszą rzecz, czyli piękne wzory na szydełku! Przedstawiamy 10 fascynujących wzorów, które możesz wykorzystać do szydełkowania czapek, ciepłych szalików, rękawiczek, oryginalnych obrusów i pościeli, ozdobnych poszewek na poduszki i wszystkiego, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze sugestie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ich czytanie!

Modne wzory szydełkowe – wzory jaśminowe

Instrukcje dotyczące jaśminu na szydełku

Wzór szydełkowy wzór jaśminu instrukcje DY

Jaśminowe czapki zimowe na szydełku

Jaśminowa gwiazdka na szydełku

Dwustronny szalik na szydełku

Wzór jaśminu lub gwiazdy zawdzięcza swoją nazwę stylowemu wyglądowi, który przypomina małe gwiazdki lub delikatne kwiaty jaśminu. Jest po prostu idealny do szydełkowania szalików, czapek i innych małych zimowych akcesoriów, a w rzeczywistości jest o wiele łatwiejszy do wykonania, niż na pewno ci się wydaje. Jedynym minusem jest to, że jaśminowy wzór wykorzystuje dużo przędzy. Najważniejszymi technikami szydełkowania, które powinieneś opanować w tym celu, są ściegi łańcuszkowe, pojedyncze oczka szydełkowe i narzut. Pełny wzór składa się z trzech powtarzających się rzędów. Zalecamy szydełkowanie luźno, aby szydełko było ładne, miękkie i elastyczne. Instrukcje dotyczące wzoru jaśminu można znaleźć tutaj.

Proste wzory szydełkowe dla początkujących: wzory C2C

Szydełkowy wzór C2C nowoczesny

Wzór szydełkowy kołdra C2C dla dzieci

Szydełkowe instrukcje C2C

Szydełkowy wzór C2C świetne pomysły

Wzór szydełkowy koc C2C wspaniały wygląd

Wzór C2C (Corner to Corner) nie jest szydełkowany poziomo, ale po przekątnej od rogu do rogu. Małe kwadraty, które otrzymujesz, wyglądają wyjątkowo delikatnie i elegancko. Wzór C2C jest idealny do trójkątnych kawałków szydełka, takich jak trójkątne szale, i powinieneś być w stanie zrobić osnowy, ściegi łańcuszkowe i podwójne szydełka. Znajdziesz instrukcje i pomocne wskazówki tutaj.

Stylowe wzory szydełkowe – pryszcze

Wzór szydełkowy wzór pryszczu DIY

Szydełkowy wzór nowoczesny wzór nub

Szydełkowy wzór nowoczesny wzór nub

Jeśli chodzi o proste wzory szydełkowe, jako przykład można posłużyć się wzorem gałki. Jak sama nazwa wskazuje, składa się z małych gałek (są one również nazywane siatkami popcornowymi). Można je szydełkować zarówno podwójnymi, jak i pojedynczymi szydełkami. Powinieneś także opanować ściegi łańcuszka do wzoru z gałką. Jeden Instrukcje dla początkujących można znaleźć tutaj.

Szydełkowy wzór dwustronny

Szydełkowy wzór dwustronny szalik nowoczesny

Dwustronny wzór szydełkowy

Wzór szydełkowy dwustronny koc kwiaty

Wzór podwójnej twarzy jest nieco trudniejszy, ale wynik zdecydowanie jest tego wart – milutkie, miękkie szydełko z dwoma bokami, które wygląda super. Szydełkujesz włóczką w dwóch różnych kolorach i powinieneś być w stanie wykonać oczka łańcuszkowe, podwójne i pojedyncze. A tutaj możesz również dowiedzieć się więcej instrukcje.

Instrukcje dotyczące wzoru powłoki

Wzór muszli wzór szydełkowy czerwony i biały

Wzór szydełkowy wzór powłoki kocyk przytulanka miękka

Nowoczesny wzór muszli na szydełku

Szydełkowy wzór omułka instrukcja obrazkowa

Jednym z najpopularniejszych i najpopularniejszych wzorów szydełkowych jest wzór muszli. Wygląda naprawdę uroczo i subtelnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do szydełkowania kocyków dziecięcych, czapek zimowych i rękawiczek. Każda mała muszla składa się z kilku patyczków, ale instrukcja mówi, jak dokładnie szydełkować tutaj.

Wzór w serce – idealny szydełkowy wzór na ciepłe swetry

Czerwone serca na szydełku

Instrukcja serc na szydełku

Nowoczesne serce na szydełku

Samouczek z serduszkami na szydełku, świetne pomysły

Wzór w serce jest idealny na ciepły zimowy sweter lub ubranka dla niemowląt. Do tego potrzebujesz co najmniej dwóch różnych kolorów nici, aby serca były wyraźnie widoczne. Powinieneś być w stanie ponownie użyć podwójnych szydełków, pojedynczych szydełków i oczek łańcuszkowych. Szydełkowanie jest w rzeczywistości o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać – przeczytaj je instrukcje, że proponujemy Ci przekonać samego siebie!

Przewiewny wzór dziurek – idealny do stylowych ubrań

Szydełkowy wzór luźna odzież stylowa

Szydełkowy wzór luźny pocho nowoczesny

Otwór szydełkowy luźny

Dziurkowy wzór jest po prostu idealny do eleganckich ubrań na mroźną zimę, a także może być wykorzystany do szydełkowania eleganckich obrusów i narzut na łóżko. Luźny wzór przypominający siateczkę bardzo łatwo się szydełkuje, co sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla początkujących. Niezbędna wcześniejsza wiedza to ponownie ściegi łańcuszkowe, podwójne i pojedyncze szydełka.

Wzór zygzak – oryginalny i kolorowy

Szydełkowy wzór zygzakowaty wzór kolorowy

Szydełkowy wzór zygzakowaty instrukcje wzoru

Szydełkowy wzór nowoczesny wzór zygzakowaty

Wzór szydełkowy kolorowy wzór zygzakowaty

Wzór zygzakowaty jest idealnym szydełkowym wzorem na szaliki i może być zaprojektowany w kolorowy sposób, co czyni go szczególnie interesującym i oryginalnym. Bardzo łatwo ją naśladować, a ściegi włożone przez tylną pętelkę dają ulgę. Bezpłatne instrukcje dotyczące wzoru zygzakowatego można znaleźć w Internecie.

Ścieg kablowy jest trochę trudniejszy

Instrukcje dotyczące wzoru kabla szydełkowego

Różowy wzór szydełkowy z dzianiny kablowej

Czapka szydełkowa z dzianiny kablowej

Poduszka z dzianiny na szydełku

Wzór warkocza wygląda bardzo efektownie i elegancko, ale jest trochę trudniejszy do naśladowania – należy mieć pewną ważną wcześniejszą wiedzę, taką jak szydełkowanie podwójnych szydełków, szydełków reliefowych i podwójnych szydełków.

Szydełkowy wzór piramidy

Szydełkowy wzór piramidy z pomarańczowej przędzy

Wzór piramidy wzór szydełkowy kolorowy

Szydełkowa odzież z wzorem piramidy

Luźny wzór piramidy jest bardzo elastyczny dzięki licznym ściegom łańcuszkowym i jest po prostu idealny do eleganckich elementów garderoby, ponieważ wygląda bardzo atrakcyjnie, prawda? Małe trójkąty są uzyskiwane przez punkty kratowe, które nie są poziome jak zwykle, ale pionowe.