Techniki składania serwetek, które nie są czasochłonne

Marzysz o zorganizowaniu najlepszego baby shower dla swojego dziecka? Odpowiednia dekoracja może spełnić Twoje marzenie. Ten artykuł przyniesie Ci spełnienie marzeń o idealnej imprezie baby shower. Składanie serwetek to pożądany efekt wow, który dodaje pikanterii imprezie. Przestań szukać prowadnic do składania serwetek, ponieważ w tym artykule możemy zobaczyć najprostsze, nie czasochłonne techniki składania serwetek. Twoja dekoracja stołu zyska stylowy wygląd, którego będą Ci zazdrościć wszyscy goście. Odkryj zaprezentowane techniki składania, które obejmują sukienkę niemowlęcą, koszulę, łódkę i motyla, i daj się zainspirować!

Etap przygotowawczy: wybór odpowiednich materiałów do składania serwetek

Udekoruj stylowo: pomysły na fałdy na serwetki

Jeśli chcesz stworzyć zapierającą dech w piersiach dekorację stołu za pomocą dobrze złożonych serwetek, powinieneś zwrócić uwagę na wybór serwetek. Standardowy rozmiar serwetki to 33 x 33 cm. Byłoby lepiej, gdyby można było znaleźć większe serwetki. Zdecyduj się na zakup serwetek wzorzystych, wytłaczanych lub w jednolitym kolorze. Zazwyczaj serwetki wzorzyste lub monochromatyczne lepiej nadają się do składania niż serwetki z nadrukiem i motywem. Po znalezieniu potrzebnych serwetek upewnij się, że serwetki są kolorowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapobiegnie to tworzeniu się białych krawędzi na serwetce. Ładnie złożone serwetki wzmacniają wizualną atmosferę i wprowadzają gości w dobry nastrój.

Instrukcja składania dziecięcej sukienki

Instrukcje składania papieru

Kształt sukienki dla niemowląt jest szczególnie popularny wśród kobiet i jest uważany za twarz dekoracji na baby shower. Dlatego zaczynamy od instrukcji dotyczących zakładek serwetek dla niemowląt. Kroki są proste, ale wynik wygląda przytłaczająco. Upewnij się, że ubranka dla dzieci nie mogą być rozłożone i używane jako zwykłe serwetki. Serwetki baby shower to dobry pomysł, jeśli służą tylko jako dekoracja.

 1. Rozłóż lewy i prawy koniec serwetki, aby utworzyć środkową przerwę.
 2. Rozwiń ponownie.
 3. Wytnij trójkąt, aby zrobić rękawy.
 4. Wytnij kolejny trójkąt, aby zrobić kołnierz.
 5. Klej na łuk.

Instrukcja składania koszuli

Odkryj sekret fałd koszuli

Innym elementem przyciągającym wzrok na świątecznym stole jest serwetka złożona jak koszula. To niespodzianka dla wszystkich gości, którzy najpierw muszą zastanowić się, czy tę ładnie złożoną serwetkę można wykorzystać jako zwykłą serwetkę. Chociaż wynik wygląda nietypowo, instrukcje są bardzo łatwe do wykonania. Ta dekoracja stołu jest idealna na baby shower lub przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Naszą rekomendacją jest wybór zadrukowanego papieru z pięknymi wzorami.

 1. Połóż rozłożoną serwetkę po przekątnej na stole.
 2. Złóż wszystkie cztery końce serwetki w kierunku środka.
 3. Złóż dwa boki kwadratu do środkowej przerwy.
 4. Przewróć serwetkę.
 5. Złóż 1/5 od górnej krawędzi.
 6. Ponownie przewróć serwetkę.
 7. Zegnij dwie górne końcówki serwetki do środkowej przerwy.
 8. Złóż dolny trójkąt w środku na prawo na zewnątrz. Podobnie złóż w lewo.
 9. Złóż dolną krawędź do góry, jak pokazano na zdjęciu.

Instrukcje fotograficzne dotyczące składania statku

Składane łodzie jako profesjonalista

Te instrukcje są nieco trudniejsze do wykonania, ale nie niemożliwe do osiągnięcia. Byłoby lepiej, gdybyś przygotował się do tej techniki z grubszym papierem składanym. Zwykle te formy składanych serwetek są szczególnie odpowiednie nie tylko na baby shower, ale także na urodziny, chrzciny, wesela itp. Jeśli położysz tę złożoną serwetkę w kształcie statku na stole w jadalni, dekoracja zrobi głębokie wrażenie. Przeczytaj nasz przewodnik, jak złożyć statek, aby stworzyć tę piękną dekorację stołu.

Instrukcje fotograficzne dotyczące składania motyla

Krok po kroku: składanie motyla

Dobrze złożony motyl przyciąga wzrok na świątecznym stole. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w naszych instrukcjach fotograficznych, aby nadać dekoracji stołu stylowy wygląd. Motyl ze złożonej serwetki jest zawsze szczególnie pięknym dodatkiem do dekoracji, który nadaje się na każdą okazję.

Na naszej stronie internetowej można przeczytać wiele wspaniałych instrukcji składania serwetek na Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne uroczystości wymagające odświętnych dekoracji, a następnie puścić wodze fantazji.

Pomysły na składanie serwetek świątecznych

Instrukcje składania papieru

Serwetki Duni – właściwy wybór do składania

Jak złożyć serwetkę w kształt koszuli?

Złóż serwetki jak profesjonalista!

Jak złożyć serwetkę do kieszeni na sztućce

Darmowe wzory do fałd jodłowych

Ładnie złożona kieszeń na sztućce Proste instrukcje dotyczące ładnie złożonej torby na sztućce

Złóż pieluchy dziecięce ze składanego papieru

Powiemy Ci sekret techniki cięcia fold

Pieluszki dziecięce wykonane ze składanego papieru i kilka świetnych pomysłów można znaleźć tutaj!

Darmowe świetne przewodniki po składaniu serwetek