Szycie dla początkujących

Czy kiedykolwiek marzyłeś o przeczytaniu kilku zdań i samodzielnego uszyciu pięknej sukienki? To już nie jest tylko sen. Każdy może szyć! Dzięki naszym 10 wskazówkom dotyczącym szycia dla początkujących i wykrojom szycie będzie dziecinnie proste! Chwyć maszynę do szycia, trochę materiału i po prostu idź!

Szycie dla początkujących – rób piękne rzeczy samemu z odrobiną odwagi

Szycie dla początkujących - rób piękne rzeczy samemu przy odrobinie odwagi

Szycie to sztuka, której każdy może się nauczyć. Najlepszą rzeczą w szyciu dla początkujących jest to, że możesz łatwo nauczyć się podstaw, a następnie samodzielnie uszyć piękne rzeczy. Jeśli znasz już podstawową zasadę, każdy projekt z bliska będzie dziecinnie prosty. Wyjątkowe akcesoria do życia, których nikt nie posiada, nietuzinkowe ubrania, torby plażowe i cudowne pomysły na prezenty, wykonane z wielką miłością – wszystko możesz zrobić za pomocą igły i nici! Domowe rzeczy to nie tylko dzieła sztuki, ale mogą być również bardzo tanie, jeśli użyjesz materiałów upcyklingowych. Nie ma potrzeby kupowania drogich tkanin. Po prostu puść wodze fantazji, a uszyjesz nietuzinkowe rzeczy do domu i w podróży. Uszyłeś zasłony i nadal masz jakieś skrawki materiału? Na co czekasz? Uszyj swoją torbę na lato! Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie instrukcje szycia i odrobina kreatywności. Towarzyszymy Ci w pierwszych krokach w szyciu, a u nas szycie dla początkujących to gwarancja sukcesu!

Szycie do ogrodu – rolka do szycia

Szycie do ogrodu - rolka do szycia

Są rzeczy, których potrzebujesz, ale są dla Ciebie trudne na rynku lub zbyt drogie. Instrukcje szycia przychodzą tutaj, aby pomóc. Wielu naszych czytelników uwielbia swój ogród i każdy wie, jak trudno jest przenosić narzędzia ręczne podczas prac ogrodniczych. Znaleźliśmy rozwiązanie i nazywa się to rolką narzędziową. Dzięki temu wszystko dociera bezpiecznie i dobrze zapakowane tam, gdzie powinno. Oto instrukcje dla majsterkowiczów dotyczące szycia rolki narzędziowej:

maszyna do szycia dla początkujących

Materiały:

Tkanina, najlepiej bawełna (55 x 150 cm)

Nić

Fartuch ogrodowy do szycia DIY

Instrukcje:

Na zewnątrz – 42 x 47 cm

Wewnątrz 42×47 cm

Opaska do krawata 92 x 3 cm

Fartuch ogrodowy do szycia DIY

Górny brzeg na wewnętrzną kieszeń – w prostokącie na zewnątrz przekręć 1 cm w lewo na jednym z wąskich boków. Następnie złóż kopertę prawym brzegiem do siebie. Teraz złóż prostokąt dla wewnętrznej strony prawych boków razem. Następnie zszyj dookoła, pozostawiając otwór na górnej krawędzi. Zamknij otwór ręcznie. W przypadku kieszeni wewnętrznych zszyj szew mierzony od zewnątrz w odległości 13,5 na kopercie. Zaznacz ten szew kredą krawiecką i włóż tam kopertę szpilkami. Tak działa prosty szew. Następnie zszyj taśmę do wiązania. Złóż również otwarte końce do wewnątrz i zszyj taśmę do wiązania dookoła. Teraz zszyj zewnętrzną krawędź. Twoja rolka narzędziowa jest teraz gotowa!

Fartuch ogrodowy do szycia DIY

Fartuch ogrodowy do szycia DIY

Zrób akcesoria samodzielnie: uszyj obudowę telefonu

Zrób akcesoria samodzielnie: uszyj obudowę telefonu

Szukając instrukcji szycia dla początkujących, zawsze natkniemy się na szytą kieszeń na telefon komórkowy. Łatwe do zrobienia samemu i wynik – fajne dzieło sztuki! Wszystko, czego potrzebujesz do tego projektu, to maszyna do szycia, materiał, który chcesz, nożyczki, nici, gumki i szpilki. Jako początkujący nasze etui na telefon szyjemy z tkaniny zewnętrznej. Chodźmy:

Zrób akcesoria samodzielnie: uszyj obudowę telefonu

Wykonywanie akcesoriów samodzielnie: szycie instrukcji etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

Instrukcja szycia etui na telefon komórkowy

1. Zwiąż elastyczną taśmę i po prawej stronie zewnętrznej tkaniny u góry w naddatku szwu ścieg na środku. Złóż tkaną wstążkę i zszyj lewą krawędź mniej więcej pośrodku naddatku szwu 2Ułóż obie tkaniny prawymi stronami razem i zabezpiecz igłami. 3. Zszyj dwie krótkie krawędzie na szerokość kostki. Przeszyj kilka razy miejsce, w którym znajduje się gumka, aby była naprawdę ciasna i nie mogła się później rozerwać. 4. Złóż tak, aby dwa szwy były dokładnie na środku. 5. Przyszyj obie długie krawędzie do szerokości stóp. Zostaw otwór ok. 5-6 cm z boku wewnętrznej kieszeni. Następnie przytnij rogi, ale nie zbliżaj się zbytnio do szwu. 6. Następnie wyprasuj i gotowe!

Szyj poduszki samodzielnie – instrukcje wideo

Tutaj znajdziesz ilustrowane instrukcje krok po kroku. W naszej galerii zdjęć znajdziesz wiele wzorów i instrukcji, z których możesz czerpać inspiracje i kreatywne pomysły! Miłego szycia!

 Szyj poduszki samodzielnie - instrukcje wideo Szyj prezenty samodzielnie Szycie pomysłów na prezenty Sam zrób piórnik Sam zrób piórnik Sam zrób piórnik Uszyj fartuch ogrodowy Uszyj fartuch ogrodowy Szycie prezentów - poduszki dla psa Szycie prezentów - samodzielne robienie poduszek Szycie prezentów - samodzielne robienie poduszek szycie drobnych upominków Uszyj poduszki samodzielnie Szycie dla początkujących – stwórz własną skórzaną torbę Zrób beanbag sam na szydełku Zrób beanbag sam na szydełku Zrób beanbag sam na szydełku Uszyj torbę