Jest grupa ludzi, którzy zawsze pragną lata w swoim życiu. Inni lubią wszystkie pory roku i naprawdę cieszą się nimi! Ale jak to robisz? Pewnie dlatego, że co sezon odkrywają urok i robią rzeczy, które dla innych byłyby niemożliwe. Jeśli należysz lub chcesz należeć do drugiej grupy, następny artykuł może być bardzo pomocny. Ponieważ masz szansę lepiej poznać modne pomysły na umeblowanie na jesień 2018/zimę 2019. To byłaby radosna rzecz do zrobienia w twoim domu, prawda??

Nowoczesne pomysły na aranżację wnętrz 2018 często odzwierciedlają piękno nocy

pomysły na umeblowanie ciemne kolory i bordo

Pomysły na meble pachnące lasem

Naturalne materiały są w modzie od kilku sezonów. Ale jesienią 2018 r. prawie dosłownie pachnie lasem! Ponieważ we wnętrzu mamy kolory różnych jagód i innych owoców leśnych. Pojawiają się jako akcenty lub jako kolory tła. Wiele tekstyliów jest z niego wykonanych.

Kiedy mówimy o tekstyliach – dzianiny są często używane w dekoracji w sezonie 2018/2019. Kolory lasu są często używane do tworzenia różnych warstw. W ten sposób łapiesz zmiany w naturze.

Szare niuanse pod pomysłami dekoracji zapewniają równowagę i równowagę

pomysły wnętrz odcienie szarości i brązu

Odzwierciedlaj nocną naturę

Jesień i zimę kojarzą nam się z ciemnością. Jednak niekoniecznie musimy postrzegać to jako coś negatywnego. Ciemność ma również magię i oczekiwanie na słońce. Jak byśmy nie mogli się doczekać wschodu słońca, gdyby nie ta noc? Ta myśl w tle wydaje się być inspirująca dla wielu projektantów z trendami na jesień 2018 roku. Niektóre z nowoczesnych kolorów skłaniają do refleksji przyroda nocą. Odkryj rozgrzewające śliwki i „tonalne” niuanse błękitu morskiego do swoich pomysłów na aranżację wnętrz. Oczywiście do równowagi potrzebujesz neutralnych odcieni, a szare odcienie mogą ci służyć jako takie.

Globalne, czyli ziemiste niuanse i wzory są bardzo popularne

pomysły na umeblowanie o klasycznym wyglądzie

Nowa interpretacja stylu północnego?

Czy w ogóle można znaleźć nową interpretację stylu północnego? Jeśli spojrzymy na modne pomysły na aranżację wnętrz na jesień 2018, odpowiedź brzmi prawdopodobnie „tak”! Pomysł został unowocześniony dzięki wspomnianemu warstwowemu wyglądowi. W ten sposób tworzysz wizualną głębię. Ważne jest, aby nie pominąć błyszczących i jasnych akcentów, aby mogły dosłownie błyszczeć z ciemnego otoczenia. Przy obecnej skandynawskiej interpretacji ludzie lubią polegać na kolorach z ciemnymi pigmentami, jasnymi drewnianymi meblami i miękkimi tkaninami, które rozpieszczają zmysły. Północny design będzie w tym roku nadal podsycany przez niektóre globalne pomysły na aranżację wnętrz.

Jeśli chodzi o jesienne pomysły na wyposażenie, styl skandynawski jest odświeżony światowymi trendami

pomysły na umeblowanie dywany wysokiej klasy - pomysły

Spalone niuanse i blask

Właśnie użyliśmy wyrażenia „prześwitywać w ciemności”. Można to osiągnąć m.in. za pomocą tzw. spalonych niuansów. Stanowią aktualną interpretację bardzo znanych i lubianych kolorów wśród jesiennych pomysłów na wyposażenie wnętrz. Połączone są z metalowymi dodatkami. Pięknie urządzony pokój poniżej jest tego doskonałym przykładem. Do dekoracji mebli i kominków wykorzystano prażone migdały. Metaliczny jest używany do ramek luster.

Spalone kolory i metale są obecnie w aranżacji wnętrz jesienią 2018 r.

wspaniałe szlachetne pomysły na tekstylne meble

Popularne jaśniejsze odcienie

Oprócz kolorów nocnych szczególnie aktualne są również jasne, stonowane odcienie. Chodzi o lawendę, róż i szałwię. W trendzie pozostają niuanse ziemi, uważane za globalne i uniwersalne. Podobnie wzory z takim charakterem są nadal popularne. Zawsze możesz mieszać etniczne tekstylia z całego świata. Dzięki temu możesz nadal podkreślać globalne brzmienie nowoczesnych jesiennych pomysłów na umeblowanie.

Globalna dekoracja obejmuje również tkaniny etniczne z całego świata

pomysły na aranżację wnętrz białe meble i dekoracje z drewna

Luksusowy kolor na rok 2019 już się otwiera

Oprócz kolorów spalonych pojawia się szczególnie nowoczesny kolor, który projektanci uznali za najpopularniejszy w 2019 roku. Nazwa tego to „przyprawiony miód”. Moglibyśmy to nazwać nowoczesną interpretacją połysku złota. Pojawienie się tego koloru ma również związek z tym, że wszędzie znów tęsknimy za luksusem. Niekoniecznie oznacza to drogie pomysły na umeblowanie, ale także dekoracyjne sztuczki, które dają poczucie ekskluzywnego relaksu i radości z klasą. Możesz to szybko osiągnąć dzięki „Spiced honey”, a ten kolor idealnie wpisuje się również w inne opisane właśnie nowoczesne trendy. Czyli idealnie sprawdzi się już jesienią 2018 r..

„Spiced Honey” to luksusowy kolor na rok 2019, ale można go już wykorzystać w pomysłach na aranżację wnętrz

Przyprawione miodowe pomysły na meble świetne

Do jakiego krajobrazu porównałbyś swój idealny jesienny wystrój wnętrza??

Jak indywidualnie łączysz wymienione trendy? Mamy następującą sugestię: Pomyśl o pięknym jesiennym krajobrazie, który chciałbyś zobaczyć przez okno lub odwiedzać codziennie. Pomyśl tylko, jak to się zmienia. Niedługo nadchodzi zima, w której poczujesz się równie dobrze? Teraz spróbuj zmienić swoje wnętrze pomysłami na dekorację lub umeblowanie w taki sposób, aby odzwierciedlało atmosferę tego krajobrazu …

Wyobraź sobie piękny jesienny krajobraz i odzwierciedl go w swoim wnętrzu

biały akcent w wystroju wnętrz

Wystarczy kilka szczegółów, aby wydobyć trendy na jesień

minimalistyczne pomysły na wnętrze

Jesienny połysk można zastosować również w wyposażeniu łazienek?

czarno-białe i szare pomysły na wnętrze

biały kominek świetne pomysły na aranżację wnętrz

Ten wystrój wnętrza wygląda prosto, ale z klasą dzięki trendom na jesień 2018

pokój do pomysłów na umeblowanie ogrodu

niebieskie meble świetne pomysły na aranżację wnętrz

szlachetne krzesło - świetne pomysły na umeblowanie

Głęboki błękit i luksusowe złoto – modna interpretacja klasyki na nadchodzący sezon jesień/zima

pomysły na aranżację wnętrz niebiesko-brązowe złoto

pomysły na umeblowanie btaun i złoto

pomysły na umeblowanie szary i niebieski

Szlachetne tekstylia wracają do mody, zwłaszcza w modnym stonowanym różu

pomysły na umeblowanie krzesła i stół

umeblowanie pomysłów ściana działowa

pomysły na umeblowanie białe akcenty

Kolejny modny pomysł na umeblowanie, który przypomina miłą noc w lesie

dekorowanie pomysłów obraz z kwiatami

jasne pomysły na aranżację wnętrz

metaliczne niuanse i brązowe pomysły na umeblowanie

Shine będzie obecny tej zimy!

restauracja i pomysł na umeblowanie pomysłów

świetne designerskie pomysły na umeblowanie sofy