SON DAKİKA: Doğru mayo ile zarafetle parlarsınız

Yazın gelişi eski bir şapkadır, ancak uygun mayolarınız olmadan onu açık kollarla karşılayamazsınız. Sahilde dolaşırken kendinizi iyi hissedip hissetmemenizde üzerinize tam oturan mayolar önemli bir rol oynar. Bir mağazaya girdiğinizde ve farklı model, renk, desen ve büyüklükteki uzun bir mayo yığınıyla karşılaştığınızda ideal mayo çiftini bulmak çok stresli ve sinir bozucu olabilir. Açılış seçimini azaltmanın ve doğru mayoyu hemen tanımanın sırrı, vücut şeklinizi en iyi şekilde nasıl göstereceğinizi bilmektir. Böylece kendinizi güzel hissedersiniz ve neşe ve güvenilirlikle parlarsınız.

Mayo seçerken yapılması ve yapılmaması gerekenler: Plaj görünümünüzü kısa sürede moda mayolara dönüştürün

Zaten bir yaz tatili rezervasyonu yaptınız mı yoksa bir havuz partisine mi davetlisiniz? İdeal mayo eksikse yazık olur, çünkü ister tatilde, ister havuzda bir partide, harika bikini görünümü her kadın için mutlak bir zorunluluktur. Kıvrımlı vücutlardan atletik görünümlü vücut şekillerine kadar – mayoların uyumlu kesimi kıvrımları düzleştirir, şekilleri vurgular, sorunlu alanları gizler ve bir moda ve güzellik kraliçesi olursunuz..

Kusursuz görünümünüz için harikalar yaratabilecek mükemmel mayoyu bulun

Genç mayo, seksi push-up bikiniden zarif mayolara ve güzel tankinilere kadar her sezon çok çeşitli mayolar sunar. Ama figürünüzün kusursuz görünmesini sağlayacak mükemmel kesimi nasıl bulacaksınız? Boyundan bağlamalı bikiniyi sevip sevmemeniz az çok bir zevk meselesidir, ancak size bir eldiven gibi oturup oturmaması öncelikle bir kesim meselesidir. Bir yandan kadın bikinisi size yeterli desteği sağlamalı, diğer yandan kıvrımlarınız sizi gururlandırmalı, bu yüzden satın alırken figür belirleyici bir rol oynuyor..

Siluetinize bağlı olarak doğru mayoyu bulacaksınız.

Armut şeklinde bir vücut şekli ince ve dar bir üst kısım (bel ve omuzlar) ve daha büyük bir alt kısım (kalçalar ve uyluklar) ile karakterize edilir. Melek gibi bir silüet göstermek için, üstünüze balkonlu bir bikini üstü mayo giyin, böylece dikkatler üstünüze çekilsin ve sorunlu alanlar gizlensin. Halter bikini ve push up bikini de olası alternatifler. Görünümünüze şık bir görünüm kazandıran kadınsı bir slip ile kıvrımlarınızı daraltın. Teninizi vurgulayan bir renk kombinasyonu seçin.

Kesinlikle olmaz: Şort veya ek kumaşlı bikini altı, ayrıca bandeau bikini

Armut vücut tipine sahip ünlüler: Beyonce, Jennifer Lopez, Jennifer Love Hewitt

Armut biçimli bir yapı için ideal mayo

Elma şeklinde bir vücut şekli daha büyük bir korkuluk ve ince bacaklar ile karakterizedir. Kadınsı kıvrımlarınızı vurgulamanın en iyi yolu, çarpıcı bir dekolteye sahip bir tankini kullanmaktır. Tepenin size sunduğu yeterli desteğe dikkat edin. Alt için, hipster külotlu bir bikini seçin.

Küçük bir göbek ile elma şeklinde bir vücut önceki şeklin bir varyasyonudur, ancak sorunlu alan midedir. Ekstra kumaşlı, yüksek belli ve göz alıcı desenlere sahip bikiniyi seçin.

Kesinlikle olmaz: Push up bikini, üçgen bikini

Elma vücut şekline sahip ünlüler: Brooklyn Decker, Katy Perry, Sofia Vergara.

Elma şeklinde bir yapı için ideal mayo

Bir kum saati silueti dar bir bel ve daha büyük üst ve alt ile karakterizedir. Dekolteye dikkat çekmek istiyorsanız, balkonet veya üçgen bikini veya hoş renk ve desenlerde çarpıcı dekolte kesimli tam bir mayo tercih edin. Ama dar beli vurgulamak istiyorsanız, yüksek belli bir kadın bikini tercih edin..

Kesinlikle olmaz: dekolte bikinili kadınlar

Armut vücut tipine sahip ünlüler: Christina Hendricks, Scarlett Johansson, Kim Kardashian.

Daha kısa bir rakam kısa bacaklar ile karakterizedir. Daha yüksek belli bir bikini seçin ve bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayın.

Kesinlikle olmaz: Ek kumaşlı bikini

Tek figür tipi için mükemmel mayo

“Ters üçgen” şekil tipi geniş omuzlar ve dar kalçalarla karakterizedir. Doğru bölgeleri ortaya çıkarmak için üçgen bikini veya askılı mayo seçin.

Kesinlikle olmaz: Bandeau bikini ve boyundan bağlamalı bikini

Tek figür tipi için mükemmel mayo

“Dikdörtgen” şekil türü birkaç kadınsı eğri ile karakterizedir. Siluetinizin daha kıvrımlı görünmesini sağlamak için jartiyer ve ekstra kumaşla göz alıcı kesimler yapın.

Armut vücut tipine sahip ünlüler: Cameron Diaz, Jessica Biel, Jennifer Aniston.

Vücut yapınıza göre mükemmel mayoları bulun

2018 yılında genç mayo

Vücut yapınıza uygun Push Up Bikini'yi burada bulabilirsiniz.

Vücut yapınıza göre bandeau bikini sizin için mükemmel bir mayo...

Gençlik mayolarında son trendler

Mayo elbisesi - uygun mu değil mi?

Gençlik mayo 2018: En son trend egzotik bir tasarıma sahip mayo - yapraklar, flamingolar ...

Genç mayo: Çizgili tasarım geri dönüyor

bikini kadın

Bikini Push Up, vücut yapısı için ideal kesimdir.

2018'in en trend mayoları

Çizgili askılı bikini: yılın görünümü

Her vücut yapısına uygun güzel bikiniler ve mayolar

üçgen bikini

Hangi mayo bana yakışır?

bikini kırmızı

Vücut şeklime uygun mayo Kadınsı kıvrımlar yok, o zaman bazılarının size görsel olarak verebileceği mayolara ihtiyacınız var.

Ekstra göbekli bir figür tipi için güzel bikinili kadınlar

Her vücut yapısına uygun güzel bikiniler

Göğüsleriniz küçükse bu mayoları giyin

Kadın bikinisinin kusursuz kesimi ile sorunlu bölgeleri gizleyin siyah mayo Büyük göğüslere sahipseniz mayo tercih edin... Bandeau bikini, aşağıdakiler için mükemmel bir mayodur. Yüksek bel yüzme mayoları