modaya uygun kareli desen Burberry deseni Glencheck

Kareli desenler şu anda büyük bir geri dönüş yaşıyor ve bu kış için en önemli moda trendlerinden biri! 2016 sonbaharından beri en ünlü tasarımcıların moda koleksiyonlarına geri dönüyorlar ve genellikle yıldızlar tarafından giyiliyorlar. Bu gönderide ekose desenler hakkında her şeyi bulacaksınız: ekoseli giysiler en iyi nasıl giyilir, houndstooth, glencheck ve Burberry ekose arasındaki fark nedir, hangi moda hataları yapılabilir, vb. Stil ipuçlarımızın size yardımcı olacağını umuyoruz. okumaktan zevk alıyorsun!

Kontrol kalıpları gerçek bir geri dönüş yapıyor!

Glancheck desenli kaban moda trendleri kış

Damalı siyah beyaz üst şık

Desenli moda trendlerini kontrol edin kışlık eşarp Burberry deseni

Moda trendleri kışlık ekose desenli ceket zarif

modaya uygun kareli desen Glencheck Burberry

Moda trendleri 2016 Herbt ekose desenli trendy kıyafetler

Moda trendleri kışlık ekose desenli ceket zarif

Moda trendleri 2016 sonbahar ekose gömlek

Moda trendleri 2016 sonbahar kaban gündelik

Kalça moda trendleri kış kontrol edin

Sade zarafetleri nedeniyle ekose desenler büyük popülerlik kazanır ve tasarımcılar tarafından tekrar tekrar kullanılır. 2017/18 sonbahar / kış sezonunda yine günceller – dolabında favori bir ekose kıyafeti olanlar için kesinlikle iyi bir haber! Ve daha önce de belirtildiği gibi, trend deseni özellikle çeşitlidir ve her durumda görünümünüze entegre edilebilir – bir blazer veya etek olarak ofis için idealdir, ekose desenli pantolonlar ve gömlekler ise günlük yaşam için çok uygundur. Ve bir partide, ekose desenli zarif gece elbisesi kesinlikle herkesin dikkatini çekecek! Dama elbette çok sayıda farklı kombinasyonda giyilebilir, ancak aşırıya kaçmamak önemlidir – örneğin kareli bir eşarp Burberry elbisesiyle gitmez. Kareli ve çizgili desenleri birleştirmek de bir moda kusuru olacaktır; aynısı, dikkati ekose desenli giysiden uzaklaştıracak tüm etkileyici motifler için de geçerlidir. Vurgulamak için düz renkli giysilerle giymek en iyisidir – bu, kıyafetinizin çok renkli olmaması için de önerilir, çünkü ekoseler genellikle iki ve hatta üç veya dört farklı rengin bir kombinasyonudur. Bu gönderideki fotoğraflar, ekosenin nasıl başarılı bir şekilde birleştirilip giyilebileceğinin mükemmel bir örneğidir. Bunun size ilham vermesine izin verin ve tek tek kontrol edilen desenler arasındaki ince farkların neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.!

Son moda çekler – klasik Vichy çekleri

Kareli desenli modern Vinchy kareli yazlık elbise

Moda trendleri kış ekose deseni Vichy ekose

Moda trendleri 2016 sonbahar ekose etek vichy ekose

Vichy Kontrolü, çoğunlukla siyah beyaz veya kırmızı beyaz olarak görülen basit bir şerit desenidir. Renkli şeritler, kumaş üzerinde daha güçlü renkli noktalar görünecek şekilde birbirini keser. Sade zarafetinden dolayı Vichy Karo sadece modada değil, aynı zamanda iç tasarım alanında da popülerdir. İngilizce’de pötikareli çek olarak da adlandırılır..

Kontrol deseni siyah beyaz: Pepita kontrolü

Moda trendleri 2016 sonbahar zarif elbise pepita modeli

Damalı siyah beyaz pepita üst zarif

Bu desen, aralarında çapraz bağlantı bulunan küçük karelerden (bir santimetreden büyük olmayan) oluşur. Genellikle houndstooth çeki ile karıştırılır, ancak aralarında farklar vardır..

Kontrol deseni siyah beyaz: houndstooth kontrolü

modaya uygun kontrol deseni siyah beyaz balıksırtı pepita deseni

Kontrol deseni siyah beyaz balıksırtı eldiven

Moda trendleri kış kontrol deseni siyah beyaz houndstooth

Houndstooth elmasta, tek tek elmas kareler arasındaki bağlantılar diyagonal değil, dik açılarda ilerler. Köşelerin dikey ve yatay uzantıları, bu deseni özellikle zarif ve resmi durumlar için çok uygun kılıyor. Houndstooth Koro, aynı zamanda Fransız moda ikonu Coco Chanel’in de favori modeliydi.!

Glen ekose

desen glencheck moda trendleri kış kontrol edin

modern ekose glencheck ekose etek

Bu kalıbın adı İngilizce “glen” – dağ vadisi ve “kontrol” – aslında elmas anlamına gelen kelimelerinden gelir. Glencheck 2017/18’de çok moda, bu yüzden gardırobunuzda bu desene sahip en az bir parça kıyafetiniz olmalı. Tek tek ekose alanların birbirinden nispeten güçlü bir şekilde ayırt edilebildiği özel bir dokuma tarafından oluşturulan ince bir desenle ilgilidir. Glencheck özellikle zarif ve şık görünüyor ve moda erkek takımları, ceketler, paltolar ve gömlekler gibi resmi giysiler için popüler bir model..

Burberry desen

modern ekose burberry desenli burberry elbise

Burberry desenli eşarp

Kareli Burberry gömlek

Burberry deseni, son zamanlarda giderek daha popüler hale gelen glencheck ekosenin bir varyasyonu olarak kabul ediliyor. İnce temel desenin üzerine zıt renkli bir ekosenin geçmesi gerçeğiyle tanınabilir..