Odzież robocza Engelbert Strauss Engelbert Strauss Outlet

engelbert strauss: duży wybór, produkty wysokiej jakości

Engelbert Strauss to niemiecki producent marki i jednocześnie firma wysyłkowo-detaliczna. Firma oferuje głównie odzież roboczą oraz szeroką gamę produktów z zakresu bezpieczeństwa pracy.

Asortyment uzupełniają artykuły biurowe, narzędzia, buty, odzież rekreacyjna i artykuły przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w Biebergemünd.

Odzież robocza Engelbert Strauss

engelbert strauss Odzież robocza i bezpieczeństwo pracy Zdjęcie engelbert strauss

engelbert strauss odzież robocza i BHP

engelbert strauss kolekcja odzieży roboczej i BHP dla kobiet

engelbert Strauss – historia sukcesu firmy

Firma jest zakorzeniona w handlu miotłami i szczotkami, który rozpoczął August Strauss. Tradycję zawodową kontynuował jego syn Engelbert Strauss. W 1948 założył obecną firmę. Dziesięć lat później, w 1958 roku, asortyment został poszerzony o tekstylia. W połowie lat 60. Engelbert Strauss przestawił się na sprzedaż wysyłkową. W tamtym czasie klienci firmy pochodzili głównie z branży budowlanej. W 1973 r. firma engelbert strauss GmbH und Co. KG zaczęła regularnie wysyłać katalogi. W 1994 roku na tamtejszym terenie wybudowano nowy budynek z logistyką w Biebergemünd. Został on rozszerzony w 2000 roku, a nawet podwoił się pięć lat później. Kolejne rozszerzenie miało miejsce w 2008 roku. W 2015 roku siedziba firmy została rozszerzona o dużą liczbę biur i różnych pomieszczeń, które są wykorzystywane do szkoleń i dalszej edukacji. Ponadto w siedzibie firmy wybudowano nowy sklep flagowy. Ale Engelbert Strauss jest aktywny nie tylko w tym kraju. Firma rozwinęła się w 1996 roku i otworzyła swoją pierwszą filię w Austrii, a dokładniej w Linz. Ale na tym też się nie skończyło, ponieważ filie w Anglii zostały dodane w 2002 roku. Inni podążyli za nimi w Belgii, Holandii, Czechach, Słowenii, Luksemburgu, Szwecji i Szwajcarii. Oprócz sprzedaży wysyłkowej firma prowadzi łącznie jeden sklep detaliczny w Bergkirchen w Bawarii, Biebergemünd w Hesji i Hockenheim w Badenii-Wirtembergii. Firma jest nadal w rękach rodziny: jest prowadzona przez syna założyciela firmy, Norberta Straussa, jego żonę Gerlinde oraz synów Henninga i Steffena Straussa. Dzięki temu firma jest w 100 procentach niezależna.

Sklep z odzieżą roboczą Engelbert Strauss w industrialnym stylu

Engelbert Strauss Bezpieczeństwo i jakość w sklepie z odzieżą roboczą

Sklep z odzieżą roboczą Engelbert Strauss

Produkty Engelbert Strauss, sklep internetowy i sklepy

Engelbert Strauss jest znany z bardzo wysokiej jakości i doskonałego wykonania różnych produktów. Można więc śmiało założyć, że przez długi czas będziesz cieszyć się różnymi artykułami. Z biegiem lat asortyment stale się powiększał, dzięki czemu już dziś możesz spodziewać się szerokiej gamy produktów. Strona internetowa Engelbert Strauss jest bardzo czytelny, dzięki czemu można łatwo nawigować do pożądanych produktów. Nawet szukając okazji, znajdziesz to, czego szukasz w sklepie internetowym: W tym celu dostępna jest sekcja „Wyprzedaż”. Ponadto na stronie głównej będziesz już informowany o nowościach w obszarach „mężczyźni”, „kobiety”, „dzieci” i „buty”. Eliminuje to również kłopoty z wyszukiwaniem. Jedno kliknięcie na wybraną kategorię i jesteś na zdjęciu o nowych produktach. Proces zamawiania w sklepie internetowym jest również całkowicie nieskomplikowany i można go szybko przeprowadzić. Pożądany towar zostanie dostarczony tak szybko, jak to możliwe. Płacąc masz wybór między zakupem na konto, przedpłatą, kartą kredytową, pobraniem, poleceniem zapłaty i PayPal. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz również wybrać inną metodę płatności za inne zamówienie niż opcja, którą wybrałeś wcześniej. Sklepy engelbert strauss, zwane „workwearstores ®”, również imponują swoim dużym wyborem różnych produktów, doskonałymi poradami ze strony personelu i nie tylko. Na przykład nie jest problemem zwracanie się do pracowników z różnymi pytaniami i problemami. Tutaj możesz śmiało założyć, że otrzymasz fachowe i kompetentne odpowiedzi, które naprawdę pomogą. Warto więc nie tylko odwiedzić sklep internetowy, ale także różne sklepy.

engelbert strauss odzież robocza i BHP na wsi

stworzył kolekcję odzieży roboczej Engelbert Strauss