Noel ağacı, insanların yaklaşan festivalle ilişkilendirdiği ilk şeydir. Genellikle herkesin dikkatini çeken apartmanda merkezi bir konumda büyük bir Noel ağacı görülebilir. Çünkü cömertçe dekore edilmiş ve alt katta çok sayıda, güzelce paketlenmiş hediyeler var. Böyle bir resim belki de Noel duygusunun en güzel örneği… Evet, her zaman böyle olmak zorunda değil! Evinizi şenlikli dekorasyonlarla sıcacık hale getirmek için çok sayıda modern, hatta daha pratik alternatifler var. Küçük bir Noel ağacı da harika görünebilir. Geleneksel Noel ağacını daha küçük bir ağaçla değiştirmeye karar verirseniz, yaratıcı Noel süslerini uygulamaya koymak için birkaç seçeneğiniz bile vardır. Küçük bir Noel ağacını Noel dekorasyonuna nasıl entegre edeceğimizi görelim..

Küçük Noel ağacı da gençleri ve yaşlıları büyüleyebilir 

küçük köknar ağacı olağandışı masa süslemeleri şenlikli süslemeler noel

Küçük bir Noel ağacının birçok avantajı vardır

Modern evlerde küçük bir Noel ağacı giderek daha sık görülebilir. Bu sıcak bir trend haline geldi ve bunun nedenleri oldukça mantıklı. Her şeyden önce, bu küçük odalarda mükemmel bir göz alıcıdır. Küçük bir Noel ağacı ile sadece yerden tasarruf edersiniz ve etkili bir şenlik dekorasyonu değil.

Çünkü aşağıdaki örnekler, küçük köknar ağaçlarının bile harika görünebileceğini kanıtlıyor..

Çoğu durumda, bir tencereye küçük bir köknar ağacı yerleştirilir. Herkes bu sürdürülebilir çözümün Noel süslerini oldukça doğal hale getirdiği konusunda hemfikir olacaktır. Bir tencerede bir Noel ağacı ile bayram dekorasyonunuzu bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu aynı zamanda ev dekorasyonunuz için de pratik bir çözüm çünkü Noel ağacı saksıda uzun süre tazeliğini koruyor. Ve sonuç olarak, bu can sıkıcı iğneleri sürekli fırçalamanız gerekmez. Ayrıca gerçek Noel ağacını tatilden sonra balkona taşıyabilir veya bahçeye dikebilirsiniz..

Ve küçük Noel ağacını bir yan masaya koyarsanız, küçük çocukların veya evcil hayvanların güzel kolyelere zarar veremeyeceği veya kendilerini yaralayamayacağı güvenli bir yerde kalacaktır..

Küçük bir Noel ağacı yerden tasarruf sağlar, ancak özellikle etkilidir

küçük köknar ağacı oturma odası yan masa süslemeleri oda süslemeleri

Küçük Noel ağacı her yere ve her yaşam tarzına uyar

Küçük formattaki köknar ağaçları, sadece yaşam alanında değil, aynı zamanda yatak odasında veya koridorda da şenlikli dekorasyonunuz için mükemmeldir. Tabii ki saksıdaki küçük Noel ağacı da girişte doğru yerini buluyor. Böyle bir ağacı nereye yerleştirmek istediğinize bakılmaksızın, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tür Noel ağacınız vardır. Nordmann köknarı, Stech ladin ve Sırp ladin, kendi dört duvarınıza yeni bir hava katmak için seçeneklerden bazıları. Yapmanız gereken tek yapmanız gereken oda koşullarına göre ağacın doğru boyutunu belirlemek ve istediğiniz yere yerleştirmek..

Mini Noel ağacı da şenlikli bir atmosfer yaratır.

küçük köknar ağacı pratik dekorasyon fikirleri küçük odalar

Mini Noel ağacını yere yerleştirmek mümkündür, ancak bir dolap veya yan sehpa üzerine de yerleştirebilirsiniz. Bunun kendi başına nereden geldiğine kendiniz karar verirsiniz. Rustik bir görünüm hedefliyorsanız, küçük Noel ağacı yerdeki bir sepet içinde harika görünecek. Ancak zarif bir Noel dekorasyonuna güveniyorsanız, iyi gideceği daha yüksek bir konum düşünün. Daha sonra altına birkaç hediye düzenleyerek Noel ağacını ön plana çıkarabilirsiniz. Yoksa yakındaki mumları yakarak Noel ağacını ilgi odağı haline getirmeyi mi tercih edersiniz??

Küçük Noel ağacını rustik tarzda tasarlayın

küçük köknar ağacı taze noel dekorasyon odası süslemeleri

Mini bir Noel ağacıyla yatak odasına daha fazla rahatlık katın

Noel için küçük köknar ağacı yatak odası süslemeleri

Küçük Noel ağacı nasıl dekore edilir?

Mini Noel ağacı çok farklı şekillerde tasarlanabilir. Noel ağacı süslerini yalnızca Noel süslerinin geri kalanıyla koordine etmelisiniz. Aynısı mobilya stili için de geçerlidir! Çünkü çok sade tasarlanmış bir oturma odasında, cömertçe dekore edilmiş bir mini ağaçla kendinizi şımartabilirsiniz. Ancak Noel süslerinin abartılı olması ve Noel ağacının biraz sevimsiz görünmesi riski var! Bu yüzden esas olarak birkaç Noel balosuna ve bir çelenke güveniyorsunuz. Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın sınırı yoktur, bu nedenle küçük Noel ağacını kendi zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Bazen saksıda güzel bir Noel ağacına sahip olmak için tek bir ışık dizisi yeterlidir …

Mini Noel ağacının kendine has bir çekiciliği var.

küçük köknar ağacı yan masa güzel kağıt dekorasyon süslemeleri

Ahşap Noel süsleri benzersiz bir şekilde büyüleyici

küçük köknar ağacı süslenmiş hediyeler aşağı gidiyor

Bu nedenle, bir nedenden dolayı büyük bir Noel ağacı olmadan yapmak zorunda kalırsanız, mini bir Noel ağacıyla boğa gözüne çarpacaksınız. Sadece yaratıcı olun ve evinizde biraz göz alıcı olun!

Aşık olmak için küçük bir Noel ağacı süsleyin!

küçük köknar ağacı saksısı güzel yılbaşı ağacı süsleri

Koniler ve peri ışıklarıyla süslenmiş küçük Noel ağacı, açık alanda harika bir şekilde yazılmıştır.

peri ışıkları dışında küçük köknar ağacı noel dekorasyonu

Küçük bir Noel ağacı, şenlikli dekorasyonunuza taze bir katkı olabilir.

yanında küçük köknar ağacı mumları taze şenlikli

Yoksa yan yana birkaç mini ağaç yerleştirmeyi mi tercih edersiniz??

küçük köknar ağacı birkaç köknar ağacı çevre dostu yılbaşı süsleri

küçük köknar ağacı rustik dekorasyon fikirleri noel

küçük köknar ağacı rustik yılbaşı dekoru fikirleri oda süslemeleri

küçük köknar ağacı yatak odası noel süslemeleri

küçük köknar ağacı yatak odası köknar ağacı komodin

küçük köknar ağacı odası rahat atmosferi dekore ediyor

küçük köknar ağacı güzel noel süsleri yap kendin noel ağaçlarını yerleştir

küçük köknar ağacı İskandinav minimalist görünüm odayı dekore et

küçük köknar ağacı İskandinav tarzı kağıt dekorasyon

küçük köknar ağacı saksısı güzel yılbaşı süslerini aydınlatır küçük odalar

küçük köknar ağacı bağbozumu bitki vazo süslemeleri oda

küçük köknar ağacı yılbaşı dekorasyon fikirleri giriş

küçük köknar ağacı oturma odası dekor fikirleri oturma odası masasını süslemek

küçük köknar ağacı odası dekorasyon fikirleri küçük odalar

küçük köknar ağacı mavi yılbaşı dekoru odası fikirleri süslemek