Sen jest bardzo ważną częścią codziennego życia. Przecież około jedną trzecią naszego życia spędzamy we śnie, przez około 26 lat. Co zaskakujące, spędzamy też około 7 lat, aby w ogóle móc zasnąć. To daje łącznie 33 lata, czyli 12 045 dni, które spędzamy w łóżku. Możesz myśleć, że to zmarnowany czas, ale mylisz się. Poprzez sen wzmacniamy nasze zdrowie psychiczne i odporność, poprawiamy samopoczucie fizyczne i regulujemy wagę. Im lepiej śpimy, tym pełniej możemy cieszyć się życiem. W związku z tym możemy stwierdzić, że nasz organizm potrzebuje tylko tego, co najlepsze, a obecnie amerykańskie łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 to najlepsze, co rynek może zaoferować.

Meble te sprawdzają się już od XIX wieku i dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są trwałe i wygodne. Ale zakup nowego łóżka nie jest małą inwestycją, a modeli, które są już dostępne, jest tak wiele, że poszukiwania mogą być bardzo żmudne. Bez niezbędnej konsultacji łóżko o pięknym wyglądzie może szybko okazać się złym zakupem. ten Test łóżek z materacem sprężynowym 2018 z boxspringbetter 20 najlepszych łóżek sprężynowych dla Ciebie w porównaniu. Ta niemiecka strona internetowa specjalizuje się w doradztwie dla klientów i oferuje szczegółowe i bezpłatne raporty na temat różnych modeli łóżek z materacem sprężynowym. Ekspert ds. komfortu snu Patrick, ze swoim wieloletnim doświadczeniem, jest zawsze do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich pytań i sugestii oraz zawsze służy Państwu doskonałą radą.

Stylowe, nowoczesne, wygodne – tak wyobrażasz sobie łóżko z materacem sprężynowym

Najlepsze łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018, nawet w mniejszych pokojach z pojemnikiem na łóżko

Jakie są kryteria testowe dla łóżek sprężynowych w teście 2018 przeprowadzonym przez boxspringbetter.de?

Niedoświadczonemu klientowi wcale nie jest łatwo rozpoznać dobre łóżko. Wygląd, a zwłaszcza cena, mogą być bardzo mylące, ale niska jakość ujawnia się dopiero później poprzez ból pleców i zmęczenie. Możesz dokładnie to, na co musisz zwrócić uwagę przy zakupie łóżka z materacem sprężynowym tutaj zaznajomić się. Na szczęście oszczędzono już żmudnych długich poszukiwań najlepszego łóżka z materacem sprężynowym. W sumie 20 modeli zostało szczegółowo porównanych i przetestowanych według 5 ścisłych kryteriów z podkategoriami. Ponadto porównano ceny, a także czy dealer oferuje gwarancję, testowy sen i dobrą obsługę klienta.

Najwyższym priorytetem jest oczywiście komfort snu, a na drugim miejscu plasuje się jakość wykonania materacy, poszycia i stelaża, ich podparcie dla kręgosłupa, elastyczność punktowa i przenoszenie wibracji. Rezultatem są łóżka z materacem sprężynowym, które nie tylko zapewniają komfortowy sen, ale także służą jako miejsce optymalnego relaksu i regeneracji po ciężkim dniu. Oprzyj się na wyściełanym zagłówku i ciesz się wyjątkowym komfortem. Wtedy już prawie nie chcesz wstawać.

Łóżka z materacem sprężynowym są dostępne w wielu wariantach

Najlepsze łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 w kolorze czarnym

Ale jakie są w rzeczywistości zalety i wady łóżka z materacem sprężynowym??

Łóżka z materacem sprężynowym to w dzisiejszych czasach prawdziwy trend na luksus. Wyglądają niepowtarzalnie, a dzięki swojej budowie i uniwersalności wkomponują się w każde wnętrze. Ale czy łóżko z materacem sprężynowym naprawdę ma tylko zalety, czy też kryją się za nim pewne wady? Dowiemy się.

Nie tylko wygodne, ale i bardzo dekoracyjne

Najlepsze łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 w kolorze ciemnoszarym do stylowej sypialni

Zalety łóżek z materacem sprężynowym w teście 2018

  • Dobre łóżka z materacem sprężynowym składają się z trzech części: materaca z materacem sprężynowym, materaca wierzchniego i nakładki. Warstwy te zapewniają wygodną wysokość, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie seniorom oraz osobom z bólem pleców i kolan.
  • Jak sama nazwa wskazuje, w łóżkach skrzynkowych zamiast ramy z listew stosuje się sprężyny sprężynowe. W przypadku łóżek wysokiej jakości są one wszyte w osobne kieszenie z tkaniny, aby zapobiec otarciom. Jeśli drewniane pudełko jest wykonane z litego drewna zamiast z płyty wiórowej, Twoje łóżko z materacem sprężynowym będzie bezgłośne.
  • Dobre łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 wspierają plecy lepiej niż jakiekolwiek inne łóżko, ponieważ używane są jednocześnie trzy różne materace.
  • Te łóżka są nie tylko super wygodne, ale także bardzo piękne i dekoracyjne. Modele są dostępne w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do wystroju sypialni.
  • Łóżka z materacami sprężynowymi zapewniają lepszy klimat do spania i są bardziej higieniczne. Powietrze pomiędzy sprężynami krąży w sposób ciągły, co zapobiega powstawaniu pleśni i zapachów. Pokrowiec toppera można również prać w dowolnej pralce w 30 stopniach.
  • Większość łóżek z materacem sprężynowym ma wygodne zagłówki, o które można się oprzeć i poczytać książkę lub obejrzeć ulubiony program telewizyjny.

Przytulna i doskonale harmonizująca z wiejskim stylem tej sypialni

Najlepsze łóżka skrzynkowe w teście 2018 w kolorze brązowym i białym

Wady łóżek skrzynkowych w teście 2018

  • Łóżka z materacem sprężynowym są znacznie większe i cięższe niż większość łóżek. Więc nie daj się zwieść darmowym dostawom. W małych pomieszczeniach takie łóżko może zająć prawie cały pokój. Zagłówek jest również niepożądany na strychach. Łóżka z materacem sprężynowym dostępne są również bez nich.
  • Jakość ma swoją cenę. Łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 mogą więc być znacznie droższe niż inne modele. Wynika to jednak głównie z faktu, że sprzedawane są tylko jako kompletny pakiet. Jeśli porównasz kompletne łóżko z materacem sprężynowym z normalnym łóżkiem, w którym musisz kupić każdą część osobno, ceny prawie się równoważą.
  • Termin „łóżko skrzynkowe” nie jest prawnie chroniony. Dlatego na rynku dostępnych jest wiele tanich podróbek i imitacji, które niedoświadczeni klienci mogą łatwo wprowadzić w błąd. Możesz dowiedzieć się o tym więcej tutaj.

Najlepsze łóżka z materacem sprężynowym przetestowane w 2018 roku – tak szybko znajdziesz swoje wymarzone łóżko

WniosekŁóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 nie są prostymi meblami do sypialni. Stanowią one wygodne i trwałe standardy w luksusowym wnętrzu i przyciągają wzrok stylowym akcentem. Przekonaj się o ich jakości w najbliższym sklepie meblowym. Gdy poczujesz prawdziwe łóżko z materacem sprężynowym, nie będziesz chciał drugiego łóżka.

Zagłówek może być niższy lub całkowicie nieobecny

Najlepsze łóżka z materacem sprężynowym w teście 2018 bez zagłówka