Lampka nocna samodzielnie robi patyczki do lodów

Sam majstrować przy lampce nocnej? Czy pomysł wydaje Ci się interesujący? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz samemu zrobić świetną lampę z patyczków do lodów! Przy pomocy patyczków do lodów można majstrować wiele różnych rzeczy, a będziesz pod wrażeniem tego, jak piękna jest w rzeczywistości lampa. Możesz zrobić je do własnej sypialni lub jako prezent. Podekscytuj się i postępuj zgodnie z instrukcjami!

Samodzielne wykonanie lampki nocnej z patyczków do lodów: pomysły i sugestie

Lampka nocna pięknie wygląda

Lampka nocna spełnia ważne funkcje praktyczne w sypialni. Na przykład, jeśli budzisz się w nocy, pijesz wodę lub idziesz do toalety, nie ma potrzeby włączania centralnego oświetlenia. Możesz także czytać wieczorem przy świetle nocnej lampki, na przykład, gdy twój partner śpi. Lampa jest również bardzo praktyczna do pokoju dziecięcego. Możesz je również wykonać samodzielnie – jeśli lubisz robić kreatywne projekty DIY w wolnym czasie. Tworzenie za pomocą patyczków do lodów jest bardzo łatwe i na koniec bez wątpienia będziesz dumny z pięknego rezultatu. Zalecamy użycie światła LED do lampy. Oczywiście możesz też zrobić lampkę na świeczkę, ale nie musisz jej zostawiać bez nadzoru, ponieważ patyczki do lodów są wykonane z drewna i istnieje ryzyko pożaru. Lampka nocna ze świecami lub podgrzewaczami nie nadaje się do pokoju dziecięcego.

Przytłumione światło dla romantycznej atmosfery

Tworzenie za pomocą patyczków do lodów, jak to zrobić

Z patyczków do lodów w różnych rozmiarach możesz zrobić ładne lampki lub abażury. Należy tylko ułożyć patyczki do lodów w określonym kształcie, aby uzyskać imponujący wzór 3D. Lampa wykonana z patyczków do lodów tworzy w pomieszczeniu naturalną atmosferę – drewno lekko tłumi światło, a konstrukcja lampy tworzy ciekawe efekty świetlne w pomieszczeniu. Jeśli jesteś nowy w rzemiośle z patyczkami do lodów, zalecamy najpierw wypróbowanie prostszego projektu – na przykład lampy spiralnej. Możesz je zrobić dosłownie z patyczków do lodów i gorącego kleju przez pół godziny.

Najpierw należy wykonać bazę, układając obok siebie patyczki do lodów. Następnie uformuj na nim trójkąt i przymocuj gorącym klejem. Śmiało, buduj więcej trójkątów na górze i sklej je. Tymczasem za każdym razem powinieneś nieco odejść od dolnego trójkąta. W rezultacie otrzymujesz fajną spiralę wykonaną z patyczków do lodów. Możesz umieścić w środku łańcuch świateł lub diody LED.

Kwadratowa lampka nocna z patyczków do lodów

Instrukcje dotyczące tworzenia za pomocą patyczków do lodów

Lampka nocna robi krok po kroku

Lampka nocna Tinker, jak się masz?

Kolejny pomysł na lampę podłogową wykonaną z patyczków do lodów jest równie prosty. Do tego potrzebujesz – oprócz pałeczek, pistoletu do klejenia na gorąco i kilku małych drewnianych kostek. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zrobić kwadratową podstawę, a następnie przykleić kolejny patyczek do lodów na czterech krawędziach. Następnie przymocuj na nim drewniane kostki za pomocą kleju i postępuj z konstrukcją w ten sam sposób. Możesz również zamknąć duże szczeliny po bokach patyczkami do lodów. Wysokość wieży zależy wyłącznie od Twoich życzeń. Do wewnątrz zalecamy świecę LED. Na koniec możesz też zrobić dach na wieżę. Aby to zrobić, stwórz kwadratową ramkę wykonaną z patyczków do lodów, która z każdym krokiem staje się coraz ciaśniejsza. Aby uzyskać lepszy pomysł na budowę lampy można spojrzeć na powyższe zdjęcia.

Więcej fajnych pomysłów na majsterkowanie

Klosz robi kolorowe patyczki do lodów

Kwadratowa konstrukcja lampy jest w rzeczywistości bardzo łatwa do podrobienia. Możesz na przykład umieścić świeczkę LED lub podgrzewacz w szklanym wazonie – dzięki temu uzyskasz ciepłe, stonowane światło, które tworzy romantyczną atmosferę w całym pomieszczeniu. Możesz też zrobić piękne lampy z patyczków papaier i popsicle – kilka takich pomysłów możesz sprawdzić pod zdjęciami. Co więcej, patyczków do lodów można używać nie tylko Lampki nocne, ale także zrobić piękne abażury do lamp wiszących. Po prostu puść wodze fantazji!

fajne pomysły na majsterkowanie kije do popsicle

Popsicle kije trójkąt kleju

Zrób instrukcje obrazkowe w patyczkach do lodów

Twórz geometryczne kształty za pomocą lodowych stylów

wspaniała lampa podłogowa sprawia, że ​​herbata jest lekka

Lampka nocna DIY popsicle kije szklane kulki

cudowna lampka nocna w kształcie trójkąta

Zrób sobie żyrandole z patyczków do lodów

oryginalna lampa podłogowa bardzo wysoka

Domowa lampka nocna

majstrować pomysły z patyczkami do lodów

Patyczki do lodów układają koło

Rzemiosło za pomocą patyczków do lodów i papierowej mache

cudowna lampka nocna patyczki do lodów papierowa mache

piękna lampa podłogowa fajne efekty świetlne

Zrób własny abażur z patyczków do lodów

DIY lampka nocna oryginalne pomysły

Lampka nocna wolnostojąca kije do lodów szklany wazon

wysoka lampa podłogowa DIY patyczki do popsicle

Lampka nocna sprawia, że ​​papierowe patyczki do lodów są kolorowe

Klosz lampki nocnej patyczki do lodów elegancki

Lampka nocna z patyczków do lodów

Zrób lampkę nocną samodzielnie

Lampka nocna kwadratowe patyczki do popsicle i papier