Dekoracja tamborka DIY

W tym poście przedstawimy Wam kilka wspaniałych pomysłów na ozdoby tamborka z suchymi kwiatami. Rzuć okiem na nasze zdjęcia, aby przekonać się, jak pięknie wyglądają tego typu ozdoby! Jeśli chcesz nauczyć się robić je samemu, poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje i wiele pomocnych wskazówek rzemieślniczych. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze pomysły!

Wykonaj dekorację tamborka DIY z suszonymi kwiatami

świetna dekoracja z kwiatami i gałęziami

Większość pomysłów na dekoracje DIY, które prezentujemy w tym artykule, pochodzi z Instagrama @OlgaPrinku. Można tam zobaczyć najpiękniejsze ramki do haftu wypełnione tiulem, ozdobione ręcznie suszonymi kwiatami. Napisaliśmy szczegółowe instrukcje, jak to zrobić. Ponieważ małe dzieła sztuki nie tylko świetnie wyglądają, ale można je również wykonać w domu przy użyciu stosunkowo niewielkiej ilości materiałów. Możesz również samodzielnie wyprodukować fascynującą botaniczną ramkę do haftowania!

Na wiosnę, Wielkanoc, Dzień Matki i inne świąteczne okazje wykonanie własnej grafiki z suszonymi kwiatami będzie świetnym pomysłem na prezent. To też naprawdę fajna zabawa – wypróbuj pomysły z tego artykułu, aby się przekonać!

Poniżej znajduje się nasz przewodnik krok po kroku, jak zrobić mini sprężynową ramkę w pięknej oprawie. Nie przegap galerii inspiracji na końcu tego posta, z mnóstwem pięknych projektów haftu z suszonymi kwiatami autorstwa Olgi Prinku, które mogą dać ci więcej inspirujących pomysłów. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Dekoracja tamborka DIY: niezbędne materiały

Dekoracja tamborka DIY krok po kroku

  • Drewniana ramka do haftu w żądanym rozmiarze
  • Kawałek tiulu wystarczająco duży, aby przykryć obręcz (tiul z dużymi oczkami). Na przykład tiul angielski to świetny wybór
  • Suche kwiaty i liście: do tego pomysłu wykorzystamy suche małe główki maku, suche trawy, suche liście i nasiona eukaliptusa, suche żółte kocanki nieśmiertelne, suche hortensje; Suszone kwiaty możesz zamówić online, kupić w sklepie hobby lub zrobić samemu.
  • Małe nożyczki

Twórz piękne dekoracje z suszonych kwiatów: instrukcje krok po kroku

DIY tamborek do dekoracji fantastyczny wygląd

1. Najpierw naciągnij tiul na ramkę do haftowania, zaciśnij go i odetnij nadmiar.

2. Następnie wybierz 3 pojedyncze kwiaty hortensji i upewnij się, że pozostało jeszcze trochę łodygi. Wpleć łodygę przez siatkę, aby kwiat był bezpieczny. Przymocuj wszystkie trzy kwiaty hortensji do dolnej części obręczy jak najbliżej siebie.

3. Następnie połóż kilka liści eukaliptusa po prawej stronie hortensji i utkaj łodygę liści, tak jak w przypadku hortensji.

Po lewej stronie połóż trochę suchych jagód eukaliptusa.

4. Teraz przymocuj makowe główki. przyciąć łodygi po przekątnej, aby ułatwić tkanie. Użyliśmy naszego między liśćmi eukaliptusa a jednym tuż nad kwiatami hortensji.

5. Następnie utkaj kilka traw ukośnie po tej samej stronie, co liście eukaliptusa. Po prostu odetnij nadmiar źdźbeł trawy.

6. Następnie odetnij każdy pojedynczy kwiat Helichrysum, pozostawiając co najmniej 7 mm łodygi. Następnie splot 4 lub 5 kwiatów po lewej stronie kwiatów hortensji, podążając za krzywizną obręczy.

7. Następnie zrób to samo po drugiej stronie, wypełniając szczeliny między kwiatem hortensji a trawą po prawej stronie.

8. W zależności od tego, czy masz luki pod kwiatami hortensji, wpleć jeszcze kilka małych kocanek, aby je również wypełnić, upewniając się, że koniec łodygi jest schowany pod liśćmi hortensji. Już skończone!

Sprawdź swoją grafikę domowej roboty już teraz! Najlepszym sposobem na wyeksponowanie go jest ramka z cieniem za szkłem, aby chronić kwiaty przed kurzem i słońcem. Teraz możesz powiesić na ścianie swoją ozdobę do haftu DIY lub ładnie ją zapakować i oddać. A jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na suszone kwiaty, oto świetny poradnik, jak zrobić je samemu! To bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu ani wysiłku. &# 128578;

Ładniejsze pomysły na efektowne ozdoby tamborka

Tamborek owalny suche kwiaty wspaniały wygląd

Dekoracja tamborka DIY

Monogram zrobić suszone kwiaty

Monogram sprawia, że ​​litera M wygląda bardziej fascynująco

Dekoracja tamborka wiosenny bukiet świeżych kwiatów

DIY ozdoba obręczy do haftowania kreatywne pomysły

DIY instrukcje dekoracji tamborka

Dekoracja tamborka DIY

Wiosenna ozdoba do haftu hortensje

Dekoracja tamborka DIY, jak to zrobić

Udekoruj ramki do haftu na Boże Narodzenie

Tamborek zdobi literę J

Ramki do haftu ozdobią wspaniały pomysł na prezent

DIY tamborek do dekoracji niezbędne materiały

Dekoracja tamborka DIY ze świeżymi liśćmi

cudowna dekoracja ścienna użyj dwóch ramek do haftu

użyj świetnych ozdobnych obręczy

Udekoruj ramki do haftu, czego potrzebujesz

Pomysły i sugestie dotyczące dekoracji obręczy DIY

Magiczny monogram suszonych kwiatów

DIY tamborek ozdoba niebieskie wiosenne kwiaty romantyczne

Tamborek z końcówkami do zdobienia suchymi kwiatami

Dekoracja ścienna sama zrób kreatywny pomysł z suszonych kwiatów

Dekoracja ramki do haftu DIY z kwiatami łąkowymi

Zrób swój własny zegar z ramką do haftu i suszonymi kwiatami

Udekoruj ramkę do haftowania świeżymi kwiatami

DIY tamborek do dekoracji kwiaty do użytku w zależności od sezonu!

samodzielnie zrób fantastyczne dekoracje ścienne