Zrób kupon z pudełka zapałek

Wybór prezentu na urodziny lub inną uroczystą okazję nie zawsze jest łatwym zadaniem – zwłaszcza jeśli chcesz wykazać się kreatywnością i mile zaskoczyć obdarowanego. Więc co robić? W tym artykule znajdziesz świetny pomysł na prezent, który na pewno Ci się spodoba – pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonać vouchery lub jak ładnie je zapakować! Voucher to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych upominków rzeczowych – zwłaszcza jeśli nie znasz zbyt dobrze osobistych preferencji obdarowanego, a jest to idealna opcja, jeśli w danym momencie nie masz dużo pieniędzy. Poniżej znajdziesz kilka oryginalnych pomysłów na wspaniałe bony podarunkowe, a także kilka kreatywnych instrukcji rękodzielniczych do naśladowania. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się nasze sugestie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ich czytanie!

Świetne pomysły na bony upominkowe

Tinker voucher obiad i kino

Kupon Tinker i zapakuj prezent świąteczny

Zrób voucher i zapakuj go w oryginalny sposób

Tinker voucher Przygoda gra piłkarska na prezent

Kupon zrób razem kolację sushi

Mówiąc o voucherach, zwykle myśli się o karcie o określonej wartości (często ze zniżką), którą można wykorzystać na zakupy w konkretnym sklepie – na przykład księgarni, perfumerii, sklepie odzieżowym itp. wybierz całkowicie to, czego chce. Z voucherem można było również podarować rzeczy niematerialne – chodzi o tzw. „prezenty przeżyć” – np. wspólny posiłek, wizyta w kinie lub teatrze, wycieczka. Wspólne doświadczenie niesie ze sobą wiele dobrych wspomnień, dlatego tego typu prezenty nadają się również dla członków rodziny i bliskich przyjaciół. Aby jednak voucher nie wyglądał zbyt bezosobowo, należy go wcześniej ładnie zapakować. Poniżej przedstawiamy również kilka świetnych pomysłów na majsterkowanie, w jaki sposób możesz samodzielnie wykonać kupony. Kontynuuj czytanie!

Zrób voucher i zapakuj go w oryginalny sposób

Zrób voucher na wspólną wycieczkę

Zrób voucher jako etui podróżne

Kupon Tinker i zapakuj oryginalne pudełko

Zrób voucher na wizytę w kinie

Możliwości bonu podarunkowego są po prostu nieograniczone: od zaproszenia na wspólne śniadanie, kolację lub kawę, przez wizytę na imprezie sportowej lub lekcje gotowania, po ekstremalne przeżycia, takie jak skoki na bungee, skoki spadochronowe itp. Puść wodze wyobraźni dzikie i na pewno wpadniesz na bardziej kreatywne pomysły! Możesz nawet zrobić voucher na przejażdżkę rowerem lub spacer po parku! Jeśli chodzi o opakowanie, ważną rolę odgrywa zarówno konkretna świąteczna okazja, jak i temat doświadczenia, które chcesz podarować w prezencie. Zaplanowałeś wycieczkę po mieście w prezencie lub kupiłeś bilety lotnicze? Następnie możesz owinąć voucher w kawałki mapy świata lub zrobić opakowanie w formie walizki. Samochody, samoloty, statki itp. to także idealne motywy na voucher podróżny.Wybór materiałów jest po prostu nieograniczony, ale efekt najlepiej wyglądałby, gdybyś skoordynował projekt opakowania z prezentem – zobacz zdjęcia w tym poście na ; mogą ci w tym pomóc.

Voucher Tinker – pomysły i instrukcje

Obiad z zaproszeniem na kupon rzemieślniczy

Majsterkowanie kart podarunkowych Świąteczny renifer

Kupon Tinker i pakiet pomysłów na majsterkowanie

Voucher robi świetne pomysły na majsterkowanie na Boże Narodzenie

Na przykład, jeśli chcesz zaprosić tę osobę na wspólny lunch lub kolację, szczególnie oryginalne byłoby, aby zaproszenie wyglądało jak zdrapka. Wystarczy trochę folii samoprzylepnej, płynu do mycia naczyń i farby akrylowej w proporcji 1:2 (1 część płynu do mycia naczyń i 2 części farby akrylowej). Najpierw miejsca, które chcesz ukryć, zaklej przezroczystą folią samoprzylepną, a następnie – posmaruj mieszanką farby i płynu do mycia naczyń. Po wyschnięciu masz cudowną domową zdrapkę!

Stwórz własny voucher w formie kalendarza lub książeczki

Kupon majsterkowicza, pudełko na świetne pomysły

Szablon pudełka do majsterkowania z kuponem

Zrób voucher jako broszurę

Voucher Tinker jako kalendarz świąteczny

Voucher majstrować Choinka instrukcje obrazkowe

DIY voucher majsterkować choinkę

Jeśli chcesz zrobić voucher dla ulubionej osoby, możesz również zaplanować kilka wspólnych zajęć. W takim przypadku możesz sam zrobić specjalny kalendarz z voucherami – w Internecie znajdziesz wiele szablonów na ten temat. Możesz także przygotować broszurę z kuponami, która zawiera kilka małych kuponów. Możesz po prostu zapisać poszczególne czynności na małych kartkach papieru i ładnie je zapakować w małe pudełko (wzór do wydruku znajdziesz powyżej). Jeśli nie masz dużo czasu, prezent gotówkowy jest odpowiednią alternatywą dla vouchera. Z naszych artykułów dowiesz się, jak kreatywnie zapakować pieniądze na prezent ślubny i jak samemu ładnie złożyć banknoty.