Same breloczki tworzą pomysły i inspiracje

Czy nigdy nie chcesz zgubić kluczy? W takim razie potrzebujesz breloczka do breloczka! W tym poście pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonać praktyczne breloki, które wyglądają fantastycznie i są znacznie bardziej indywidualne niż te z przedsprzedaży. Własnoręcznie wykonane wisiorki to również świetny prezent, którym można zaskoczyć przyjaciół i rodzinę. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze sugestie i mamy nadzieję, że spodobają Wam się Wasze rękodzieła!

Zrób sobie breloczki z drewnianymi koralikami

Jak zrobić breloczki z drewnianych koralików Instrukcje

Breloki samemu wyrabiają drewniane koraliki

Same breloczki sprawiają, że drewniane koraliki są oryginalne

Breloki same tworzą nazwy z drewnianych koralików

Samodzielne wykonanie breloczków jest niezwykle proste – nasz pierwszy pomysł z drewnianymi koralikami jest tego dowodem. Dzięki temu bardzo łatwo jest realizować różne wspaniałe projekty DIY, takie jak tworzenie oryginalnych elementów biżuterii. Do wykonania stylowego breloczka potrzeba około 5-6 kolorystycznie dopasowanych drewnianych koralików (można je też samemu ufarbować – to bardzo proste), skórzanego sznurka i breloczka. Powinieneś przywiązać skórzany sznurek do breloczka, nawlec koraliki, a następnie po prostu zawiązać sznurek. kompletny!

Stwórz samodzielnie breloki z pustych kapsułek Nespresso

Stwórz własne breloki z kapsułkami Nespresso w oryginalny sposób

Zrób sam breloczki z kapsułek Nespresso

Zrób sobie breloczki Kapsułki Nespresso

Efektowne breloczki można również wykonać z pustych kapsułek Nespresso. W tym celu należy wyczyścić zużyte kapsułki i zbić je na płasko. Zrób w tym otwory i przymocuj breloczek za pomocą cienkiego metalowego pierścienia. Kapsuły można również ozdobić drutem rzemieślniczym, koralikami, kamieniami i guzikami (jak pokazano na powyższym zdjęciu). Tak też będzie wyglądał Twój praktyczny, własnoręcznie zrobiony wisior jako modny dodatek!

Tinker breloki z żelaznych koralików

Zrób własny brelok, tata do prasowania koralików

Breloki samodzielnie wyrabiają koraliki do naprasowania, plasterki owoców

Breloki samemu wyrabiają koraliki do naprasowania

Same breloczki tworzą świetne pomysły z naprasowanymi koralikami

Czy chciałbyś zrobić kolorowy, wesoły brelok do kluczy dla swoich dzieci lub dla siebie? Następnie pracuj z żelaznymi koralikami! To naprawdę proste, dzięki czemu otrzymujesz kolorowe figurki, które wyglądają szczególnie atrakcyjnie. Aby ułatwić sobie pracę, możesz wcześniej namalować żądany motyw na kwadratowym papierze – dzięki temu masz również szablon!

Szykowne breloczki DIY wykonane ze skóry

Brelok zrób sam frędzle ze skóry

Zrób breloczki ze skórzanych instrukcji obrazkowych

Skórzane breloczki wyglądają naprawdę szykownie, są giętkie, trwałe, stosunkowo mocne i można je wykonać samodzielnie, nie tracąc przy tym dużo czasu! Nasza pierwsza propozycja to modne skórzane wisiorki w kształcie frędzli. Wszystko czego potrzebujesz to kwadratowy kawałek skóry w pożądanym kolorze, klej do skóry i mały metalowy pierścionek. Najpierw użyj nożyczek, aby wyciąć cienki pasek wzdłuż górnej części kawałka. Następnie przytnij frędzle na żądaną szerokość tak, aby kończyły się około 1 cm od górnej krawędzi kawałka skóry. Teraz pokryj tę krawędź klejem i zwiń „chwost” do środka. Przeciągnij wąską wstążkę, którą zostawiłeś przez metalowy pierścień, przyklej ją do skóry i kontynuuj zwijanie. Przytrzymaj „chwost” palcami przez kilka minut, aby utrzymać go w pożądanym kształcie. kompletny!

Skórzany brelok jako oryginalny prezent dla kobiet i mężczyzn

Brelok zrób sam serce ze skóry

Breloczki samemu rób pętle

Brelok zrób sobie skórę wąsów

Brelok sprawia, że ​​skóra z tkaniny serca

Możesz stworzyć uroczą pętlę wisiorka, nawlekając szeroki skórzany sznurek na metalowy pierścień, równoważąc końce i sklejając je z tyłu. Przyklej cienki skórzany sznurek na środku i urocza kokardka jest już gotowa! Wykonanie oryginalnego breloczka dla mężczyzn jest również bardzo proste – proponujemy wybrać motyw wąsów. Narysuj to dwa razy z tyłu skóry, a następnie wytnij dwie części i zabezpiecz nitką i igłą.

Zrób sobie breloczki dla całej rodziny

Breloki samemu wyrabiają litery z korka do wina

Jak samemu zrobić breloczki z korków do wina

Breloczki samemu wyrabiają korki do wina

Chcesz zrobić breloczki dla całej rodziny? Używaj korków do wina! Wystarczy przekręcić śrubę oczkową w środku korka – do oporu, a następnie przeciągnąć breloczek przez otwór. Kiedy skończysz, możesz ozdobić korki od wina inicjałami członków rodziny – każdy będzie miał swój osobisty breloczek.

Zrób breloczki z plastiku

Breloki samemu wytwarzają plastik

Fascynujące breloczki mogą być również wykonane z plastiku – wystarczą kolorowe, puste plastikowe butelki, z których można wyciąć wybrane przez siebie małe figurki, a także rzemieślnicze koraliki, nici i breloczek. Zainspiruj się powyższym zdjęciem!

Breloki tworzą własny motyw sportowy

Breloki samemu wyrabiają tkaninę

Breloczki samemu tworzą figurki Lego

Breloki samemu zrób karton

Zrób breloczki sam łańcuch rowerowy

Zrób własny breloczek z filcu

Zrób sobie breloczki z gliny polimerowej

Breloki samemu wykonują drewniane klocki