Jeśli jesteś fanką pięknych i nowoczesnych stylizacji paznokci, możesz chcieć wiedzieć, co będzie modne na nadchodzące zimowe miesiące. A stylizacja paznokci zima 2016 znacznie odbiega pod pewnymi względami od trendów z poprzednich lat – jest wiele niespodzianek i nowatorskich stylizacji, które zachwycają swoją oryginalnością i na pewno Cię zadowolą. W tym artykule znajdziesz przydatne informacje o najnowszych trendach kolorystycznych i motywach na tę zimę, a także wiele pomysłów, które są super łatwe do naśladowania. Daj się zainspirować!

Kształt paznokci

Nail design zima 2016 kształt paznokci

ciekawa pomarańczowa stylizacja paznokci

oryginalna stylizacja paznokci w kolorze granatowym

Fioletowe paznokcie

wzór geometryczny paznokci

Nail design zima 2016 aktualne trendy

Trendy w stylizacji paznokci zima 2016

Paznokcie nowoczesny design oryginalna kolorystyka

Paznokcie czarno-białe

Stylizacja paznokci zima 2016

Zimą 2016 r. moda na dłuższe manicure ze szczególnie ostrymi końcówkami znów się utrzymuje. Ten kształt paznokci może nadać naprawdę nietypowy i ekstrawagancki wygląd i jest szczególnie odpowiedni do ciemnych kolorów lakieru, które są preferowane przez większość kobiet jesienią i zimą. Nowoczesne są również wydłużone paznokcie o naturalnym wyglądzie.

Stylizacja paznokci zima 2016: trendy kolorystyczne

Projekt paznokci w kolorze khaki

Kreatywne pomysły na paznokcie zima 2016

Pomarańczowy jako kolor akcentujący

atrakcyjne pomysły i inspiracje na paznokcie

nowoczesny design paznokci zima 2016 czarno-białe ozdobne paski

Projekt paznokci ciemniejszy kolor;

Trendy w projektowaniu paznokci zima 2016

Paznokcie ciemny kolor projekt nowoczesne motywy krajobraz

Stylizacja paznokci zima 2016

Paznokcie z efektem marmuru

Jeśli chodzi o najnowocześniejsze niuanse lakierów do paznokci na zimę 2016, kolor khaki jest najbardziej aktualny. Jej niuanse tworzą ciekawy kontrast z kobiecą charyzmą iw ten sposób jeszcze bardziej ją podkreślają. Pomarańcz jest dziś bardzo modny. Możesz użyć go jako koloru bazowego lub po prostu ustawić z nim oryginalne akcenty. W tym kontekście pomarańcz o ciepłym wyglądzie to także najnowocześniejszy kolor na jesień tego roku – czyli do połowy grudnia. Udowodniono również naukowo, że pomarańcz może pozytywnie wpływać na nasz nastrój – sprawia, że ​​jesteśmy śmieszniejsi i bardziej optymistyczni, co zdecydowanie przydaje się w zimnych porach roku.

Nail design zima 2016: nowoczesny manicure w kolorze ciemnoniebieskim, fioletowym i kobaltowym

Projekt paznokci ciemnoniebieski

Paznokcie w kolorze granatowym Pomysły i inspiracje

Akcenty do paznokci w kolorze fioletowym

Projekt paznokci oryginalne akcenty fioletowe

Kwiaty na paznokciach w kolorze fioletowym

Trendy w projektowaniu paznokci w kolorze niebieskim i fioletowym

Akcenty żelowych paznokci w kolorze fioletowym

Paznokcie w fioletowych geometrycznych motywach

fioletowe paznokcie ze złotym wykończeniem

Paznokcie w kolorze granatowej stylizacji paznokci zima 2016

oryginalne akcenty stylizacji paznokci w kolorze niebieskim

Paznokcie kobaltowe

nowoczesne inspiracje i pomysły na stylizację paznokci na zimę 2016

Ale są też inne kolory, które są modne tej zimy. Oprócz koloru pomarańczowego, do końca roku należy również wypróbować fioletową stylizację paznokci. Nie wybieraj jednak jaśniejszego pastelowego odcienia – są one bardziej typowe na wiosnę, ale też stawiaj na głębokie, ciemne tony. Chyba najlepszym wariantem jest lakier do paznokci w kolorze fioletowym, wzbogacony połyskiem Micko – takie manicure z pewnością zachwycą! W tym sezonie zimowym obowiązkowy jest także głęboki błękit i kobalt, jeśli chodzi o stylizację paznokci, a to z pewnością nie zmieni się do wiosny 2016 roku. Te odcienie stają się jeszcze bardziej nowoczesne i aktualne, ponieważ wyglądają bardzo elegancko i przypominają niuanse niektórych kamieni szlachetnych. A w połączeniu z cyrkoniami lub ozdobnymi paskami wyglądają po prostu zapierające dech w piersiach!

Stylizacja paznokci zima 2016: motywy

Zdjęcia z celebrytami Merilyn Monroe

oryginalne trendy w stylizacji paznokci zima 2016

Paznokcie geometryczne motywy czarno-białe

Czarne paznokcie

czarne paznokcie ze złotymi paskami

Geometryczne motywy do projektowania paznokci

Stylizacja paznokci zima 2016

Poświęcimy się również najciekawszym i aktualnym motywom z zakresu stylizacji paznokci na zimę 2016. Od początku sezonu jesiennego bardzo popularne będą obrazy przedstawiające twarze sławnych osób – i ten trend nie zmieni się aż do wiosny. Na przykład, posiadanie zdjęć z Merlynem Monroe na paznokciach może być nie tylko zabawne, ale także zapewni ekstrawagancki i stylowy wygląd. Motywy geometryczne również odgrywają ważną rolę w trendach stylizacji paznokci na sezon zimowy 2016. Klasyczne warianty w czerni i bieli znów będą super nowoczesne – a najlepsze jest to, że wyglądają naprawdę elegancko! Najbardziej popularny będzie ponadczasowy wzór szachowy. Co więcej, połączenie połysku i matu jest bardzo popularne w stylizacji paznokci. Aby uzyskać zapierającą dech w piersiach wizję, możesz zrealizować ten pomysł w odcieniu kamieni szlachetnych – efekt na pewno będzie spektakularny.

Inne aktualne trendy

Projekt paznokci w optyce 3D

Oczy kota z nadrukiem zwierząt

Paznokcie zwierzęcy wzór

Wzór zwierzęcy na paznokcie zima 2016

fantazyjny wzór zwierzęcy paznokci

Gipiurowe wzory paznokci są również aktualne na zimę 2016. Podkreślają Twoją elegancję i kobiecość, a także można je łączyć z innymi nowoczesnymi niuansami. W nadchodzącym sezonie zimowym zdecydowanie warto wypróbować stylizacje 3D – dają ciekawe efekty optyczne i wyglądają jak wykrochmalone, co może wspaniale korespondować np. ze swetrem. Ostatnim trendem w stylizacji paznokci, który można śledzić, są zwierzęce wzory, które wyglądają naprawdę egzotycznie i atrakcyjnie. Oczy kota są szczególnie modne tej zimy.