Yan kesim erkekler David Beckham saç modeli

Bugün her modern erkek, zarif ve bakımlı bir görünüme inanıyor. Bu aynı zamanda son moda saç modelini de içeriyor, bu yüzden bu makalede 2017’nin en modern saç kesimlerinden birini sunuyoruz – yan kesim! Burada yan kesim erkeklerle ilgili her şeyi ve bu saç stilini kendiniz denemeye karar verirseniz yardımcı olabilecek birkaç kullanışlı şekillendirme ipucunu bulacaksınız. iyi okumalar!

Sidecut erkekler: Alttan kesilmiş saç modeli ile fark nedir?Yandan kesilmiş erkek modaya uygun saç modelleri

Bukleler yan kesilmiş adam ile saç modelleri

Saç modelleri yan kesilmiş erkekleri bukleler

Kısa saç modelleri erkeklerin altını çiziyor

Rockabilly Saç Modeli Adam Undercut Justin Timberlake

orta uzunlukta saç modelleri erkek yan kesimi

Geçişli erkek alttan kesilmiş saç modelleri

2017 saç modeli trendleri

Modern erkek saç modellerini alttan kesin

Undercut erkekler kısa saç Brad Pitt

Yan kesim, aslında aşina olabileceğiniz popüler kesilmemiş saç stilinin özel bir şeklidir. Klasik alt kesim ile saçlar başın alt kısmından tıraş edilirken üst kısımdaki saçlar çok daha uzun bırakılır. Yan kesim, saçın sadece ayrılığın bir tarafında kısa bir süre traş olması ile karakterize edilir. Saçın üst kısmı yeterince uzun olmalıdır, böylece traş edilmemiş diğer tarafa tarayabilirsiniz. İki saç modeli 80’lerden geliyor ve gerçekten göz alıcı çünkü gerçekten abartılı görünüyorlar. İlk başta metal ve punk sahnesine yerleştiler, ancak bugün hem erkekler hem de birçok kadın tarafından yaygın ve giyiliyorlar. Yan ve alt kesimler aslında üniseks saç stilleri haline gelmiş olsa da, erkek varyantları çok belirgin erkeksi bir görünüme sahiptir – kendiniz görmek için fotoğraflara bir göz atın! Sıra dışı, asimetrik şekli nedeniyle yan kesimin biraz daha sıra dışı göründüğü söylenebilir. Erkekler için yandan kesilmiş saç modeli hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin! Bu saç kesimini kimler yapabilir ve ne tür şekillendirme seçenekleri sunar sorularına yanıt vereceğiz..

Yan kesim erkekler: bu saç kesimini kimler giyebilir??

Uzun yan kesimli erkek saç modelleri

Rockabilly saç modelleri erkek yan kesimi

Saç saç modelleri erkek yan kesimi

Uzun patlama adam ile katmanlı uzun saç yan kesim saç modeli

Saç kesimi 2017 modern yan kesim

uzun saç erkek saç modelleri yan kesim

Balo saç modelleri erkek yan kesimi

Alttan kesimli asimetrik kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri yan kesim erkekleri alttan keser

Menshealth Modern Saç Modelleri

Erkek saç modelleri 2016 yan kesimi

Erkek saç modelleri alttan kesilmiş

Sidecut erkekler zarif görünüm

Yan kesim farklı yüz şekillerine uygundur ve her yaştan erkek için harika bir seçimdir. Öncelikle bu saç kesimi için ihtiyacınız olan en önemli şey cesaret ve özgüvendir. Çünkü bu abartılı saç modeli kesinlikle herkesin dikkatini çekecek ve bu ilgiye hazırlıklı olmalısınız. İyi bir kuaför de büyük önem taşır çünkü yan kesim, başınızın şekline göre özel olarak şekillendirilmelidir. İşler ters giderse, saçlarınız tekrar çıkmadan önce bu şekilde yapılmış saç stilini bir süre kullanmanız gerekecektir. Kalın ve hacimli saçlarınız varsa, yan kesim mükemmel görünecek. Ancak saç kurutma makinesi ve köpük ile saç stiline süper hızlı ve kolay bir şekilde ekstra hacim verilebilir, bu nedenle ince saçlı erkekler de bunu tercih edebilir. Yan kesim koyu saçlar için daha iyidir çünkü saçlarınız çok yakın traş edilmiş olsa bile kafa derisinin çok fazla görünmesini sağlamaz. Ve son olarak, bu saç modeli aynı zamanda giyim tarzınızla da uyumlu olmalıdır – yan kesim ile modern, zarif giyim arasındaki kombinasyon oldukça havalı görünebilir.!

Yan kesim erkekler: stil ipuçları

Patlama erkekler yan kesimli saç modelleri

orta uzunlukta saç kesimi erkek

Erkek saç modelleri 2017 yan kesimi

erkek sağlığı yan kesim erkek modaya uygun saç modelleri

Sidecut erkekler abartılı bir görünüm

Örgülü örgülü uzun saç erkek yan kesimi Örgülü saç modelleri uzun saç

Erkek saç modelleri süslü yan kesim

Yan kesimli erkekler süslü saç modelleri

Yan kesim erkekler modern görünüm

uzun saç kesimi erkek yan kesimi abartılı

Yan kesim saç modeli aslında çok değişkendir ve sayısız şekillendirme seçeneği sunar. Ayrıca saçınızı tıraşlı tarafa da yerleştirebilir veya saç stiline ek hacim kazandırmak için yukarı ve biraz geriye doğru şekillendirebilirsiniz. Yan kesim özellikle saçınızın bir tarafını tepesine kadar traş ettiyseniz ve diğer tarafta hala çok uzun saçlarınız varsa aşırı görünüyor. O kadar da süslü olmayan bir varyant, normal saç uzunluğu 7-8 cm’dir, sadece kulağın hemen üstündeki kılları tıraş etmek içindir. Kişisel tercihlerinize bağlı olarak sizin için bir midilliniz de olabilir. Daha da fazla savurganlık için, traş edilen bölgeye bir dövme yaptırabilir veya bir deseni traş ettirebilirsiniz. Başka bir seçenek de saçınızı boyamaktır – örneğin sarı saç ve koyu saç çizgisi kombinasyonu gerçekten ilginç görünecektir. Bu gönderideki fotoğraflar size ilham kaynağı olarak kullanılabilecek daha da yaratıcı fikirler verebilir. Umarız size de bir yan kesim yapmak için ilham vermişizdir.!