W pierwszej części naszego artykułu opisaliśmy ogólne trendy astrologiczne na nadchodzące miesiące. Przyjrzyjmy się trochę bardziej szczegółowo z horoskopem rocznym 2021! Poniżej podzielimy znaki zodiaku według ich elementów i opiszemy ich tendencje. Zwróć uwagę na fakt, że oprócz naszego głównego znaku zodiaku, w Twoim osobistym horoskopie jest wiele innych aspektów, takich jak nasz Panujący a księżyc odgrywa kluczową rolę. Zrób też rozeznanie, aby mieć pełne wyobrażenie o tym, co Cię czeka w przyszłym roku!

Wodnik i Bliźnięta będą szczególnie wygodne w 2021 roku

Ezoteryczny horoskop roczny 2021

Powietrzne znaki zodiaku Wodnik, Bliźnięta i Waga – najszczęśliwsze znaki zodiaku w tym roku!

Znak zodiaku Wodnik i rewolucja

W tym roku jest pod znakiem Wodnika. Z tego powodu ludzie z tym znakiem zodiaku wszędzie będą odczuwać powiązaną energię. Niekoniecznie ułatwi to rok, ale przyniesie powiew świeżego powietrza.

To powiew radykalnych zmian w naszym życiu, energia zmian i rewolucji, a także sprawiedliwości i dążenia do sprawiedliwości społecznej.

Wszystkie znaki zodiaku muszą być aktywne w tym roku

Horoskop roczny 2021 - różne znaki zodiaku

Bliźnięta – komunikacja i orientacja

W tym roku będziemy mieli wiele nowych pomysłów, które idealnie pasują do energii bliźniaków. Musisz wykorzystać różne aspekty życia i impulsy do własnego rozwoju. Abyś mógł to w pełni wykorzystać, powinieneś być na tyle mądry, aby to zrobić. W przeciwnym razie możesz po prostu stracić koncentrację, a tym samym cenny czas, z powodu wielu różnych pomysłów. Mimo to rok pozostaje dla nich pozytywny, choć nieco chaotyczny.

Materialnie ustawione znaki zodiaku, takie jak Byk, będą musiały zrewidować swoje osobiste wartości w 2021 r.

Horoskop roczny 2021 pieniądze i szczęście

Znak zodiaku Waga

Horoskop roczny 2021 dla znaku zodiaku Wagi wskazuje na dużą liczbę partnerstw biznesowych. To bardzo wdzięczny rok dla tych z Was, którzy chcą popracować nad swoim wizerunkiem społecznościowym. W tym przypadku sukces jest praktycznie gwarantowany. Na poziomie osobistym mogą być odrobinę zbyt trzeźwi i pragmatyczni. Ale to również uchroni Cię przed niepotrzebnym rozczarowaniem.

Osoby z ognistymi znakami zodiaku potrzebują dużo siły, aby poradzić sobie ze swoimi emocjami 

Horoskop roczny 2021 Horoskop na rok

Znak ognistej gwiazdy – praca z emocjami!

Baran

Dla Barana nadchodzący rok może być dość melancholijny. Żal z powodu straconych szans jest bardzo na pierwszym planie. Tutaj zadaniem jest rozpoznanie, że każde doświadczenie jest wartościowe. Może ci bardzo dobrze służyć w chwili obecnej, jeśli odpowiednio się na niej skoncentrujesz.

Mapa gwiazd każdej osoby ma wiele indywidualnych aspektów 

Horoskop roczny 2021 ciekawych znaków zodiaku

Lew

Leo może cieszyć się długo wyczekiwanym blaskiem i sukcesem również w 2021 roku, ale tylko w pobliżu ludzi, którzy wykazują zrozumienie i miłość. Innymi słowy praca powinna być połączona z utrzymywaniem kontaktu z ludźmi. Szacunek i inteligencja emocjonalna są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek.

Słońce, księżyc, ascendent – to wszystko ważne aspekty naszego osobistego horoskopu

Roczny horoskop 2021 pomysłów na mapę gwiazd

strzelec

Tendencja do pożegnania się z wyczerpanymi i bezsensownymi relacjami utrzymuje się w tym roku w znaku zodiaku Strzelec. Dobra dynamika społeczna zaoferuje wiele nowych perspektyw. Daje to również więcej odwagi do przezwyciężania i wyłamywania się z wzorców randkowych. To właśnie wielu zrobi w 2021 roku!

W tym roku wszyscy musimy być bardziej towarzyski

Horoskop morski na 2021 r.

Znak zodiaku ziemi

byk

W znaku zodiaku Byk wiele procesów leczniczych zostało już aktywowanych w 2020 roku. Ci ludzie odkryli, które wartości materialne są trwałe, a które nietrwałe. Aby jednak ostatecznie przezwyciężyły stare wzorce zachowań, muszą w tym roku wykazać się jeszcze większą odwagą niż w ubiegłym. Wspólne projekty materialne, które naprawdę dobrze służą społeczeństwu, powinny być najwyższym priorytetem.

Świetny obraz - wielki roczny horoskop zodiaku 2021

panna

Los ma wiele miłych niespodzianek dla Panny w 2021 roku. Ale jednocześnie będą stanowić wielkie wyzwania dla swojego intelektu. Chodzi o możliwości i fortuny, które nie są tak łatwe do zauważenia. Możesz to wykorzystać, jeśli okażesz naprawdę dobrą intuicję, dużo człowieczeństwa i świadomość społeczną.

Każdy znak zodiaku doświadcza własnych wyzwań, ale generalnie powinniśmy działać razem w 2021 r. 

różne pomysły zodiaku roczny horoskop 2021

Koziorożec

Jak wspomniano w pierwszej części artykułu, w tym roku wszyscy powinniśmy przezwyciężyć nasz egoizm. To w konsekwencji chroni nas przed konfliktami, chorobami i porażką. Możemy osiągnąć wszystko, jeśli szanujemy ogólne potrzeby społeczeństwa. Najbardziej tę tendencję odczują Koziorożce. Niewyjaśnione okoliczności należy teraz przedstawić na czystej podstawie. Stare długi są spłacane w bezpośrednim i przenośnym znaczeniu tego słowa, abyś mógł pogodzić się z własnym sumieniem.

wspaniałe prognozy roczny horoskop 2021

Znak zodiaku woda

ryby

Ryby są w zasadzie gotowe poświęcić się dla innych. Zawsze tak robili i w tym roku w końcu nie będą się w tym czuć osamotnieni. Doświadczysz wiele szczęścia i sukcesu w każdej dziedzinie swojego życia. Powinieneś wykorzystać to jako stabilną podstawę na przyszłość.

Roczny horoskop 2021 świetne pomysły

nowotwór

Rak jest prawdopodobnie najbardziej wrażliwym znakiem zodiaku ze wszystkich. Atmosfera społecznej zmiany i doskonalenia zrobi Wam w tym roku bardzo dobrze. Daje to Rakom dużo wewnętrznego spokoju i spokoju. W takich okolicznościach mogą lepiej niż kiedykolwiek wykorzystywać swoją intuicję. Umożliwiłoby im to motywowanie współpracowników i przyjaciół oraz skuteczne wspieranie lub realizowanie z nimi wspólnych projektów.

Horoskop roczny 2021 wszystkie znaki zodiaku

Skorpion

Przedstawiciele znaku zodiaku Skorpion odniosą sukces, jeśli prawidłowo ocenią swój czas i zasoby. Podobnie jak w przypadku bliźniaków, musisz się skoncentrować i nie dać się odciągnąć od celu. Jako liderzy zmian społecznych masz szansę pokazać swoje umiejętności empatii i pracy zespołowej.

Najważniejsze jest to, że 2021 powstrzyma nas od nudy i przyniesie ze sobą wiele wydarzeń i emocji. Ma bardzo silny pozytywny potencjał. Aby jednak to odczuć i naprawdę wyczerpać, należy rozpoznać głębszy sens wyzwań. Ponadto należy zrewidować własne wartości i stać się bardziej ludzkim. To właśnie obecnie przynosi szczęście, sukces, zdrowie i pieniądze. Życzymy wspaniałego 2021!