Tumblr

Zawsze lubiłeś klasyczne, bezczelne, artystyczne obrazy na Tumblrze? Zastanawiasz się, jak je ożywić? Co powiesz na to, czy możesz umieścić je we własnej sypialni lub pokoju nastolatka swojej córki? Stał się modnym nowym stylem w sieciach społecznościowych i zakochasz się w stylu Tumblr! Styl stał się popularny jako pokój Tumblr i został poproszony przez wpływowych i Instagrammerów. Możesz dowiedzieć się, jak wygląda pokój Tumblr w następujących wierszach. Zbierz inspirację z pięknych zdjęć, dodaj nasze niesamowite pomysły na dekorację pokoju Tumblr do swojej sypialni i stwórz własne wymarzone miejsce!

Co to jest pokój tumblr?

Czym jest pokój tumblr?

Nazwa Tumblr pochodzi od sieci społecznościowej, podobnej do Pinterest, w której użytkownicy publikują zdjęcia, filmy, cytaty i obrazy na tematy, które ich interesują. Krótko mówiąc, Pokój Tumblr poprzez swoją dekorację niesie w sobie istotę, osobowość i realne zainteresowania żyjącej tam osoby. Obiekty umieszczane są w sieci w podobny sposób jak publikacje. Z tego powodu w pokoju tego typu widzimy wiele zdjęć, cytatów i obrazków na ścianach, wybitych na poduszkach i wszędzie tam, gdzie to możliwe. Podobnie jak ludzie, którzy korzystają z Tumblra, fani dekorów Tumblr prowadzą kreatywny i niekonwencjonalny styl życia. Styl życia Tumblra łączy wiele stylów, takich jak boho, soul czy hipster. Dekoracja Tumblr wygląda również swobodnie i pomysłowo, a elementy inspirowane są trendem DIY, dzięki czemu otoczenie ma osobisty charakter. Tumblr umieszcza sypialnię w centrum mieszkania, a ideą jest odtworzenie w tym pokoju wszystkiego, co jest lubiane i udostępniane w sieci społecznościowej. Sekret ustawienia pokoju Tumblr tkwi w kilku szczegółach, które definiują styl. Chcesz wiedzieć, czym one są? Następnie przewiń w dół!

Dekoracja pokoju na tumblr – użyj zdjęć

Pomysły na pokój Tumblr - użyj zdjęć

Czy słyszałeś o sieci społecznościowej bez zdjęć? Oczywiście nie. To samo dotyczy pokoju inspirowanego Tumblrem. Wydrukuj swoje wspomnienia na poduszkach lub powieś zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi na sznurku i przymocuj rodzaj sznurka do bielizny za pomocą mini spinaczy do bielizny. Nawiasem mówiąc, ten pomysł na majsterkowanie jest bardzo powszechny na Tumblrze. Inną opcją jest powieszenie samodzielnie wykonanego kolażu DIY lub zaprojektowanie fototapety bez ramki na zdjęcia. Zaprojektuj pokój młodzieżowy, doskonale sprawdzi się jako dekoracja na Tumblr, plakat ulubionej gwiazdy czy ulubione filmy. Twoja wyobraźnia jest granicą!

Inspiracja Tumblr Room – Cytaty i przysłowia

Inspiracja Tumblr Room - Cytaty i przysłowia

Jak każda inna sieć społecznościowa, oprócz zdjęć publikowane są również wypowiedzi. Od dawna panuje tendencja do wykorzystywania cytatów jako dekoracji ściennych. Używaj powiedzeń w swoim pokoju Tumblr, które mają specjalne znaczenie i zainspirują Cię, oprawione w formie obrazów, wydrukowane na poduszkach lub jako naklejki ścienne.

Łóżko Tumblr – serce pokoju Tumblr

Łóżko Tumblr - serce pokoju Tumblr

Niezbędne jest zachęcające i wygodne łóżko. Udekoruj swoje łóżko Tumblr neutralnymi kolorami i wzorami – kremy, szarości, biele i pastele to idealny wybór dla koloru pościeli. Ważną cechą pokoju tumbl są poduszki i przytulne koce na łóżku. Być może uda Ci się znaleźć wyjątkowe dekoracje łóżka Tumblr w lokalnym sklepie z używanymi rzeczami. Stwórz miękkie, ciepłe światło za pomocą bajkowych świateł, aby stworzyć romantyczną atmosferę.

Room deco Tumblr inspirowany prostotą

Room deco Tumblr inspirowany prostotą

Bardzo typową cechą pokoi w stylu Tumblr jest brzydota. Elementy dekoracyjne są często tworzone przez właściciela pokoju własnymi rękami lub wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Na przykład kubek może stać się tymczasowym magazynem roślin, z niewykorzystanej ramki można stworzyć idealny zestaw, a nawet zwykłą lampę można zamienić w element dekoracyjny zawieszony tylko na drucie.

Inspiracje Tumblr Room - Cytaty i zdjęcia

Tumblr room deco - cechy charakterystyczne dla stylu Tumblr

Dekoracja pokoju Kwiaty Tumblr jako dekoracja ścienna

Inspiracje tumblr room - pomysły na młodzieżowe pokoje

Inspiracja Tumblr room - dekoracja ze starych płyt CD

Pokój Tumblr - pomysły na pokój dziewczyn Pomysły na pokój Tumblr - dekoracja ścienna mandala deco

Zdjęcia pomysłów pokoju tumblr nad łóżkiem tumblr

Pokój Tumblr w stylu boho

Room deco tumblr - pomysły na dekorację

Pokój Tumblr – pomysły i inspiracje na pokój dziewczynki

Dekoracja pokoju Tumblr ze zdjęciami i bajkowymi światłami

Dekoracja pokoju Tumblr ze zdjęciami i książkami

Dekoracja pokoju Tumblr w stylu boho

Pokój deco tumblr

Pokój deco tumblr