miłośnicy fajnych tatuaży na palec

Tatuaże partnerskie stają się ostatnio coraz bardziej popularne i to nie przypadek. Są super romantyczne i po prostu idealne dla par, które wciąż wierzą w powiedzenie: „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Tatuaże partnerskie są szczególnie różnorodne, a w tym artykule przedstawiamy ponad 30 inspirujących pomysłów i motywów. Dla małżonków, narzeczonych czy po prostu kochanków nasze propozycje są po prostu idealne i zapewniają, że związek nie rozpadnie się z czasem. Mamy nadzieję, że wśród poniższych zdjęć znajdziesz najlepszy temat dla siebie i swojego partnera!

Tatuaże partnerskie jako prawdziwy dowód miłości

Partner tatuażu z czerwonym sercem

Tatuaże partnerskie są prawdziwym dowodem miłości. Oprócz bycia romantycznym możesz też być bardzo stylowy. Wystarczy spojrzeć na nasze pomysły, aby się przekonać! I jak powiedziałem powyżej, te rodzaje tatuaży są szczególnie różnorodne. Posiadanie imienia partnera wygrawerowanego w sercu może być klasykiem, ale istnieje wiele innych sposobów na oryginalność! Na przykład subtelne tatuaże na palce, które wyglądają absolutnie pięknie. Albo oryginalne tatuaże na nadgarstku, na kostce, na szyi, za uchem – możliwości są niemal nieograniczone! Część ciała i wielkość motywu zależą od Twoich osobistych preferencji i chęci, czy tatuaż ma być rzucający się w oczy, czy raczej subtelny. Możesz również zdecydować się na elegancki czarno-biały tatuaż oraz kolorowy motyw.

Tatuaże partnerskie: kotwica

Kotwica tatuaże palce bokiem para małżeńska

Zalecamy, aby projekt tatuażu wybrać z partnerem – powinien to być motyw, który zarówno lubi, jak i odpowiada Twoim indywidualnościom i temperamentom. Na przykład widzą bardzo romantycznie Tatuaże z kotwicą w. Kotwica symbolizuje dom, więc ten tatuaż jest idealny dla par małżeńskich. Możesz wykonać małe tatuaże na palce lub połączyć kotwicę z innym motywem – na przykład inicjałami lub datą urodzenia partnera jako tatuażem na palcach.

Tatuaż symbol nieskończoności

romantyczne tatuaże róże znak nieskończoności

Motywy romantyczne są bardzo popularne w przypadku tatuaży partnerskich. Jednym z nich jest na przykład znak nieskończoności, który oznacza wieczną miłość. Możesz też łączyć motyw z innymi – takimi jak małe kwiatki, serduszka itp. Równie świetnym pomysłem byłyby dwa różne motywy, które się uzupełniają, takie jak torebki herbaty i filiżanki. Ty i Twój partner nie możecie wykonywać tatuaży na tym samym obszarze ciała. Puść wodze fantazji i wyraź swoją kreatywność!

Napis pismem odręcznym partnera

Strzałka tatuażu ze słowami pisma

Byłoby szczególnie oryginalne i osobiste, gdyby pismo twojego partnera zostało wygrawerowane na tobie. Możesz je oczywiście połączyć z innymi wybranymi motywami. Wystarczy napisać te słowa na kartce papieru i znaleźć doświadczonego tatuatora, który przeniesie je na Twoje ciało. Tatuaż z inicjałami wygląda bardzo stylowo i subtelnie. Istnieją dwa warianty – każdy partner otrzymuje inicjały drugiego lub kombinację liter obu. Połącz inicjały z innymi pięknymi wzorami, aby zrobić całkiem interesujący tatuaż.

Pierścionkowe tatuaże dla par małżeńskich

Pierścionek tatuaże para małżeńska oryginalny

Kolejnym świetnym pomysłem dla par małżeńskich jest tatuaż z pierścieniem. Ten nie jest szczególnie zauważalny i może wyglądać dość stylowo. Możesz nie tylko tatuować pierścionki, ale także małe diamenty lub kwiaty. Szczególnie romantyczna byłaby też pierwsza litera imienia partnera na palcu.

Tatuaże dla par ze wspólnym hobby lub zawodem

Wzór chemiczny tatuaży partnerskich

Masz tę samą pracę lub to samo hobby? Wytatuuj sobie tatuaż z partnerem, który jest z nim połączony! Jeśli oboje interesują się fotografią, chemią, fizyką itp., możesz wymyślić odpowiednie tematy, które wyglądałyby fajnie i niecodziennie. Nie mniej romantycznym pomysłem byłoby zdobycie głębokich powiedzeń i cytatów z ulubionych filmów lub książek. Inne romantyczne pomysły dla par znajdziesz na naszych zdjęciach. Motyw właściwie nie jest ważny – ważne, żeby oboje to polubili!

Tatuaż oryginalne motywy torebki herbaty filiżanka herbaty

Tatuaż koordynuje kochającą parę romantyczną

Inspirujące cytaty tatuaży partnerskich

Klucz blokady tatuaży partnerskich

Tatuaże partnerskie fajne małżeństwo

Fotografia tatuaży partnerskich

Tatuaże dla zakochanych

Oryginalny wygląd tatuażu Pulse

Tatuaże dla par stylizowane strzałki

Partnerskie tatuaże świetne liście liści

ciekawe tatuaże dla miłośników krzyża

Partnerskie tatuaże serca inicjał

Tatuaże dla par słoń z sercem

świetne tatuaże pary lisów

Partnerskie tatuaże półksiężyc i gwiazda

Tatuaże na palec dla par

romantyczne tatuaże małżeństwo serca listy

Tatuaże dla par trójkąty stylowe

Partnerskie tatuaże palcowe diamenty

Tatuaże z kotwicą cyfry rzymskie data urodzenia

Tatuaż na napisie na nadgarstku

Tatuaże rzymskie cyfry data ślubu

Tatuaże partnerskie origami wspaniały wygląd

Tatuaże partnera inicjał palca

Palce tatuaży partnerskich

Tatuaże dla partnerów i przyjaciół

Tatuaże stóp para macha świetnym pomysłem

Tatuaże partnerskie z piór stylowe

Tatuaże kochające pary kolorowe koła

Tatoo para zakochanych stylizowane kwiaty

Partnerskie tatuaże kwiaty

Motyw mandali tatuaży partnerskich