Kızılötesi ısıtma, evde rahat sıcaklığın tadını çıkarmayı seven herkes için mükemmel bir duvar dekorasyonudur ve bu yazlık, doğadan ilham alan sıcaklığı eve getirmenizi sağlar.

Kızılötesi ısıtma, evde sıcak sıcaklığın tadını çıkarmayı seven herkes için mükemmel bir duvar dekorasyonudur. Çünkü kızılötesi radyatör, odadakileri doğrudan sıcaklıkla şımartan güneş benzeri ışınlar yayar. Cihazları açtıktan hemen sonra, tüm oda havasını ısıtmak zorunda kalmadan hafif ısınma etkileri hissedilebilir. Bu yazlık, doğadan ilham alan sıcaklığı evinize getirin. Yenilikçi ısıtmanın avantajı? Oda dekorasyonunuzun uyumlu görüntüsünü bozmadan konforlu bir sıcaklık sağlar. Çünkü kızılötesi ısıtıcılar, geniş gövdeleriyle odanın içine çirkin bir şekilde giren geleneksel radyatörlerden çok daha ince ve zariftir. NS doğru kızılötesi ısıtma duvarda veya tavanda bile fark edilmez veya ideal olarak dekoratif bir vurgu olarak odanın estetiğine bile katkıda bulunur.

Kızılötesi ısıtmalı aynalar, yatak odanızı ve oturma odanızı daha büyük gösterir

Kızılötesi ısıtmalı aynalar, yatak odanızı ve oturma odanızı daha büyük gösterir

Dosya: # 125438077 | Yazar: kanashe_yuliya

Dekorasyon ve ev aksesuarları konusuyla çok ilgilenen herkes bu ipucunu kesinlikle duymuştur: Duvarda dekorasyon olarak bir ayna ile her oda hemen daha büyük görünür. Çünkü asil oda dekorasyonu yapay olarak oturma odanıza, yatak odanıza veya çocuk odanıza derinlik kazandırarak daha ferah görünmesini sağlar. Kullanılan makale mi? kızılötesi ısıtma aynası etrafında, seçilen duvar dekorasyonundan iki kat yararlanırsınız. Çünkü kamufle edilmiş elektrikli ısıtma, yaratıcı etkisinin yanı sıra tüm odada hoş bir sıcaklık sağlar. İnce tasarımına rağmen, zarif aynalı ısıtıcı etkileyici bir ısıtma gücüne sahiptir..

Bu güzel kızılötesi ısıtıcılar, özellikle banyo gibi nemli odalarda pratik ev aksesuarları görevi görür. Isıtma işlemi sırasında yayılan ısı sayesinde ayna ısıtıcısının camı her zaman kuru kalır. Banyo veya duştan sonra artan nemde bile yansımanız net bir şekilde görülebilir. Rahatsız edici yüzey buğulanma olmadan. Böylece güzellik bakımınıza ara vermeden devam edebilirsiniz..

Özelleştirilebilir bir duvar dekorasyonu olarak kızılötesi ısıtma resmi

Özelleştirilebilir bir duvar dekorasyonu olarak kızılötesi ısıtma resmi

Kızılötesi aynaya ek olarak, kızılötesi ısıtma resimleri ev veya apartman için popüler ısı kaynaklarıdır. Kamufle edilmiş kızılötesi ısıtıcılar, olası herhangi bir görüntü ile basılabilir. Bu şekilde, bireysel sanat eseri duvara biraz renk katar. Özellikle beyaz duvar kağıtları ile çok işlevli duvar resmi hoş bir değişiklik sağlar. Daha yakından baksanız bile, ısıtıcının bu kadar güçlü ısıtma teknolojisini sakladığını anlayamazsınız. Misafirleriniz sadece duvar dekorasyonunun watt-güçlü ısıtma etkisine dayanan tam teşekküllü bir elektrikli ısıtma sistemi olduğunu fark edecek. Kişiselleştirilebilir kızılötesi ısıtıcının resim motifi, mevcut mobilyalarınızı ve renkli mobilyalarınızı ideal bir şekilde tamamlayacak şekilde seçilebilir. Bu nedenle görüntü ısıtma, şu anda hemen hemen her dairede bulunabilen yaygın duvar dövmelerinden çok daha bireyseldir..

Beyaz veya belki biraz renkli klasik kızılötesi ısıtıcılar?

Beyaz klasik kızılötesi ısıtıcılar - yoksa biraz renk mi tercih edersiniz?

Duvar veya tavan için gizli bir ısı kaynağı arayan herkes bir veya diğer çevrimiçi mağazayı bulacaktır. camdan yapılmış klasik kızılötesi ısıtıcılar veya metal. Beyaz renkteki sayısız teklif görsel olarak benzer olduğundan, sıradan insanların hemen doğru dekoratif öğeyi seçmeleri zordur. Çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ürünler, kalite ve üretilen ısıtma maliyetleri açısından önemli ölçüde farklılık gösterir. Kızılötesi ısıtmanın yüksek kalitede olması için %100 Almanya’da üretilmiş olması gerekmez. Bununla birlikte, Alman karbon teknolojisi, düşük elektrik tüketimi ile eşit ısı sağladığı bilinmektedir. Kalitatif kızılötesi ısıtıcılar genellikle bir TÜV sertifikası veya satıcı tarafından verilen bir garanti ile tanınabilir. Bu nedenle, satın alırken yalnızca düşük fiyatlı markalara odaklanmak akıllıca değildir. Uzun vadede, yüksek kaliteli ısıtma teknolojisine sahip daha verimli kızılötesi ısıtma, ısıtma sırasında elektriği boşa harcamadığından size daha az maliyetli olacaktır..

Kızılötesi ısıtma tertibatı

Daireniz için doğru ısıtıcıyı bulduğunuzda, kurulumu kendin yap tarzında kolayca yapabilirsiniz. Ciddi tedarikçiler, seçilen ürünle birlikte bir montaj seti teslim eder. Yapmanız gereken tek şey, verilen vida ve dübelleri kullanarak braketi duvarınızda istediğiniz yere tutturmak, kızılötesi ısıtıcıyı yerine oturtmak ve elektrik fişini kullanarak elektrik devresine bağlamak. Ve işte, dekoratif ısıtıcılar sıcacık bir sıcaklık sağlar.

metalden yapılmış klasik kızılötesi ısıtıcılar

Beyaz renkli bir kızılötesi ısıtıcı, birkaç santimetrelik sığ gövde derinliği sayesinde duvar veya tavanla bütünleşir gibi görünürken, doğru ısıtıcı rengiyle dekoratif bir vurgu da olabilir. Çünkü metalden yapılmış bir duvar ısıtıcısı dilediğiniz renge boyanabilir. Fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı özgür bırakın ve duvarlarınızı ayrı bir tablodaki ısıtıcılarla süsleyin. Genel bir duvar çıkartmasından çok daha güzel.

Seçilen tasarım ne olursa olsun, sıcak bir sıcaklık için dekoratif aksesuarlar iç tasarımınızı tamamlar..

Bu nedenle görüntü ısıtma, şu anda hemen hemen her dairede bulunabilen yaygın duvar dövmelerinden çok daha bireyseldir.