Yenilenmiş BT, sürdürülebilir satın alma sağlar

Uzun zamandır, ilk sürüşte binlerce avro değer kaybettiği için hayatı boyunca yeni bir araba satın almayan insanlar var. Gittikçe daha fazla insan bu düşünce biçimini BT teknolojilerine yayıyor, çünkü bunun arkasındaki ilke elbette bu ürünlere de uygulanabilir. Yazımızda, yenilenmiş BT ve avantajları hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız..

Yenilenmiş BT – yalnızca kesin olarak iyi bir fikir

Yenilenmiş BT: çok ucuz bir anlaşma

Şu anda, insanlar internete sürekli erişim olmadan oldukça kötü bir şekilde hayatta kalabilirler; ek defterler büyük evlerde hayatı ve öğrenmeyi kolaylaştırabilir. Bu nedenle, kişisel kazanç, en iyi işlevsellik ve güvenliğin yanı sıra sürdürülebilir bir şekilde çevreye de fayda sağlayan yenilenmiş BT’yi tanıma konusunda tereddüt edenleri teşvik etmek istiyoruz. Bununla birlikte, bunlar aynı zamanda tüm olası durumlarda – uygun meslek ve bilgiye sahip kişiler için bile yorucu bir alışveriş kaynağı ve teknik olarak deneyimsiz kullanıcılar için güvenli olmayan bir beceri oyunu. Ama bugün sağlayıcılar var kullanılmış defterler  “yenilenmiş BT” olarak sunulur: Profesyonel iş donanımına sahip dizüstü bilgisayarlar, mükemmel ve kesinlikle güvenli bir şekilde kullanılabilmeleri için kapsamlı bir test ve yenileme sürecinde “yenilenir” (yenilenir, tamamen elden geçirilir, elden geçirilir). Ayrıca, kapsamı ayrı olarak araştırılması gereken kullanılmış bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar hakkında da değildir. Bu, teknoloji meraklılarının bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarları ve yalnızca en son cihazlarla çalışan ve (hala yeni) önceki modellere anlamlı bir ikinci hayat vermek isteyen BT mesleklerindeki kişiler hakkında. Bu sağlayıcılardan biri, GSD Remarketing GmbH adlı sürdürülebilir bir aile şirketi olan GreenPanda.de’dir. & Co. KG, Münih yakınlarındaki 85254 Sulzemoos merkezli. GreenPanda.de kendini tamamen yüksek kaliteli yenilenmiş BT’ye adamıştır ve saf iş donanımına güvenir, yalnızca tanınmış marka üreticilerinin ilgili özel ürün grupları tam bir revizyona tabidir. Bu çok mantıklı: İş bilgisayarları, yüksek kaliteli, dayanıklı bileşenlerle tam donanımlıdır. Son kullanıcı için bir araya getirilen cihazlardan çok daha sağlamdırlar ve her zaman “en yeni”ye sahip olmak zorunda olmayan insanları uzun süre mutlu edebilirler..

GreenPanda.de’nin kullanılmış donanımı, çok aşamalı bir yenileme sürecinde dikkatli bir şekilde temizlenir ve yenilenir ve bu genel bakım sırasında birkaç kez kapsamlı bir şekilde test edilir. Yalnızca mükemmel çalışan ve yeni gibi görünen cihazlar RETEQ kalite mührünü alır. İlk Alman “Microsoft Yetkili Yenileyici” GreenPanda.de’den alınan bu sertifika, orijinal Microsoft işletim sistemleri, G Data İnternet güvenlik yazılımı ve bir tane ile yeni hayatında tamamen kullanılabilir ve güvenli olan test edilmiş üstün kalitede yalnızca profesyonel olarak yenilenmiş iş donanımını alır. yıl garanti başlar.

Yenilenmiş BT – yalnızca çevre için bir avantaj değil

Yenilenmiş BT çevre dostudur

Yenilenmiş BT, uzun ömürlü bileşenlerin sürekli kullanımı yoluyla çevrenin korunmasına önemli bir katkı sağlayan BT donanımının sürdürülebilir satın alınmasını sağlar. Her bilgisayara ve dizüstü bilgisayara, bugün çevreye zarar vermeden çıkarılamayan veya üretilemeyen çok sayıda öğe yerleştirilmiştir. Bunlardan bazıları, madenciliği zor ve tatsız olan çok nadir kaynaklardır ve uzun süreli kullanımları ekolojik açıdan oldukça faydalıdır. GreenPanda.de’nin iş modeli, yenilenmiş dizüstü bilgisayarların, bilgisayarların, monitörlerin, tabletlerin ve akıllı telefonların sürdürülebilirliği ile sınırlı değildir. Bavyeralı aile şirketi, tüm kurumsal faaliyetlerini uzun vadeli ve sürdürülebilir bir temelde, olumlu bir çalışma ortamı ve iyi çalışma koşullarıyla uyumlu hale getirmekten kendisini sorumlu görmektedir. GreenPanda.de zaten ISO çevre sertifikasına sahip ve en geç 2023 yılına kadar tüm şirkette CO2 nötr olmak istiyor.

Müşteriye sağladığı fayda, yalnızca test edilmiş, sürekli olarak iyi işleyen profesyonel bir cihazın çevreye duyarlı bir şekilde satın alınmasıyla sınırlı değildir, aynı zamanda (kısa bir süre için) kullanılmış olan bu cihazı orijinal fiyatının çok altında satın alır. En iyi “görünüm” ile yakın zamanda yeniden tasarlanan mağaza lezzetleri GreenPanda.de’ye bir göz atın & hissetmek “.

Yenilenmiş BT, sürdürülebilir satın alma sağlar

Yenilenmiş BT: mükemmel anlaşma