Być może uważasz, że strzyżenie lub farbowanie włosów zgodnie z fazami księżyca to tylko mit lub przesąd? W tym artykule podamy konkretny przykład strzyżenia według kalendarza księżycowego 2015, który może całkowicie zmienić zdanie. Znajdziesz tu również przydatne informacje o silnym wpływie księżyca na nasz organizm i zdrowie, a także na nasze włosy. Miłej lektury!

Strzyżenie włosów według księżyca: mit czy prawda?

Kalendarz księżycowy do strzyżenia włosów, pełnia księżyca

Strzyżenie włosów według księżyca

różne fazy księżyca

Kalendarz księżycowy ze strzyżeniem włosów 2015

Strzyżenie włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym 2015

kręcone włosy kalendarz księżycowy 2015

Strzyżenie włosów Kalendarz księżycowy 2015 pomysły i inspiracje

Kalendarz księżycowy 2015 długie włosy obcięte ważne daty

Fazy ​​księżyca wpływają na ludzi

mieć długie włosy strzyżone zgodnie z fazami księżyca

Strzyżenie włosów pełnia księżyca piękny krajobraz

Strzyżenie wpływ księżyca

Kalendarz księżycowy 2015 różne fazy księżyca

Strzyżenie włosów według pomysłów i inspiracji kalendarza księżycowego 2015

Strzyżenie włosów według kalendarza księżycowego 2015 przydatne wskazówki

Każde dziecko wie, że naprzemienne przypływy i odpływy są powodowane i pod wpływem księżyca. Dlatego logiczne wydaje się twierdzenie, że księżyc ma również wpływ na zawartość wody w organizmie człowieka – fakt, który jest również poparty naukowo. Z tych wszystkich powodów uważa się, że fazy księżyca mają szczególne znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale także dla naszej urody. Z naukowego punktu widzenia związek między satelitą Ziemi a naszym wzrostem włosów nie jest bez wątpienia, ale wiele osób uważa, że ​​są pewne dni, które sprzyjają na przykład farbowaniu lub strzyżeniu włosów, a produkty pielęgnacyjne również Pracuj lepiej. Ale są też okresy, kiedy lepiej unikać wizyty w salonie. Oczywiście kalendarz księżycowy na odpowiedni rok dostarcza informacji na ten temat. Możesz użyć tego specjalnego kalendarza, aby określić, jaki wpływ na twoje zdrowie i aktywność mają różne fazy księżyca. W ten sposób kalendarz księżycowy daje możliwość lepszego zaplanowania zadań w ciągu miesiąca, aby odnieść sukces. To samo dotyczy strzyżenia włosów.

Kiedy jest odpowiedni czas na nową fryzurę??

Strzyżenie włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym rolników

długie włosy ścięte księżyc

Fazy ​​księżycowego kalendarza księżycowego strzyżenia włosów

Strzyżenie według księżyca 2015

Strzyżenie kalendarza księżycowego 2015

kalendarz księżycowy z długimi włosami 2015

długie włosy strzyżone według księżyca zostawiają ważne daty 2015

Obcinanie włosów może wywołać efekt pełni księżyca

Fazy ​​księżyca, pełnia księżyca, obcięcie włosów w nowiu

kalendarz księżycowy 2015 fryzura faz księżyca

Jak możesz dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy czas na strzyżenie włosów? W zasadzie strzyżenie jest możliwe zarówno przy pełni księżyca, jak i przy pojawianiu się lub zanikaniu księżyca – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Włosy rosną szybciej, gdy są cięte między nowiu a pełnią księżyca. Produkty pielęgnacyjne również działają lepiej w tym okresie. Do salonu najlepiej wybrać się na dzień przed pełnią lub po nowiu – przykład konkretnych dat poniżej – w akapicie zatytułowanym „Strzyżenie według kalendarza księżycowego 2015”. Odwrotnie – włosy obcięte przed nowiu i po pełni będą rosły wolniej. A dzień pełni księżyca jest idealny do uzyskania krótkiej fryzury. Czy jesteś już zainteresowany tematem? Następnie spróbuj zrobić sobie nową fryzurę według księżyca – nie zaszkodzi i – kto wie – efekt może być nawet lepszy niż oczekiwałeś!

Strzyżenie włosów według kalendarza księżycowego 2015: rola znaków zodiaku

Strzyżenie włosów zgodnie z księżycowym znaczeniem znaków zodiaku

Strzyżenie włosów kalendarz księżycowy znaki zodiaku

Rolka do strzyżenia znaku zodiaku Ryby

Strzyżenie kalendarz księżycowy znak zodiaku Skorpion

Znak zodiaku z gwiaździstym niebem

Strzyżenie według faz księżyca

Strzyżenie włosów według kalendarza księżycowego 2015 sprzyjające fazy księżyca

Strzyżenie włosów według księżyca

Znalezienie odpowiedniego czasu na obcięcie włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym 2015

Różne fazy strzyżenia księżyca

Ale strzyżenie zależy również od dwunastu znaków zodiaku, w każdym z których księżyc stoi przez dwa dni w ciągu miesiąca. Na przykład, jeśli księżyc znajduje się w znaku zodiaku Panna, nowa fryzura będzie trwać dłużej, a w znaku zodiaku Lwa będzie wyglądać bardziej obszernie. A okresy, w których księżyc znajduje się w znakach zodiaku Ryby lub Skorpion, są niekorzystne. Chcąc połączyć nową fryzurę z farbowaniem włosów, najlepiej wybrać okres, w którym księżyc znajduje się w znaku zodiaku Waga. Księżyc w Bliźniętach jest również korzystny dla zmiany koloru włosów.

Strzyżenie włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym 2015

Strzyżenie kalendarza księżycowego 2015

Strzyżenie księżyca ważne daty

Kalendarz księżycowy 2015

Kalendarz księżycowy do strzyżenia włosów 2015

Strzyżenie włosów zgodnie z kalendarzem księżycowym 2015

Spróbuj strzyc włosy zgodnie z kalendarzem księżycowym 2015 – możesz tylko na tym skorzystać! Oto najważniejsze daty do rozważenia.

Rosnące fazy księżyca w 2015 roku: 22 stycznia do 2 lutego, 19 lutego do 4 marca, 20 marca do 3 kwietnia, 18 kwietnia do 3 maja, 18 maja do 1 czerwca, 17 czerwca do 2 kwietnia Lipiec, 16 lipca do 30 lipca, sierpień 15 do 29 sierpnia, 14 września do 27 września, 13 października do 27 października, 12 listopada do 25 listopada, 12 grudnia do 25 grudnia

Zanikające fazy księżyca 2015: 6 stycznia do 18 stycznia, 5 lutego do 17 lutego, 7 marca do 18 marca, 5 kwietnia do 16 kwietnia, 5 maja do 16 maja, 4 czerwca do 14 kwietnia 3 czerwca do 14 lipca, 2 sierpnia do sierpnia 12, 31 sierpnia do 11 września, 29 września do 11 października, 29 października do 10 listopada, 27 listopada do 9 grudnia

Dni pełni księżyca 2015: 5 stycznia, 4 lutego, 5 marca, 4 kwietnia, 4 maja, 2 czerwca, 2 lipca i 31, 29 sierpnia, 28 września, 27 października, 25 listopada, 25 grudnia