Yazımızda para biriktirmenin püf noktaları ile sizi geleceğe yaklaştırıyoruz - bütçenizi aşmamanıza yardımcı olacak 5 uygulama.

Bu yaşam durumunu biliyorsanız: Her gün, bir sürdürülebilirlik konseptini takip ettiğiniz için düşük fiyat teklifleri arayan tüm iş dergilerini karıştırıyorsunuz. Bundan bıktın mı? Kendini bundan kurtar! Tüm sorunların cevabı tam önünüzde ve tam karşınızda – uygulama mağazanızda. Günümüzde Almanlar cep telefonlarında günde iki saatten fazla zaman harcıyorlar. Neden bu zamanı kurtarmak için kullanıyorsun? Makalemizde, günlük hayatınızı biraz daha kolay hale getirmeniz ve kendinize daha fazla zaman ayırmanız için para biriktirmenin 5 altın ipucu ile sizi geleceğe yaklaştırıyoruz..

5 Altın Para Tasarruf İpuçları – Cep Telefonunuzu En İyi Arkadaşınız Yapın

5 Altın Para Tasarruf İpuçları - Cep Telefonunu En İyi Arkadaşınız Yapın

Bizim için akıllı telefonlar basit bir cihazdan çok daha fazlası. Cep telefonu paradan tasarruf etmenin bir yoludur. Yeni teknolojiler, bir düğmeye birkaç tıklama ile günlük harcamalarımızı net bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Geçen yüzyılda bu görev çok zordu. Bunun nedeni, her gün sadece büyük değil, aynı zamanda küçük maliyetler yapmanızdır. Ve onları takip etmek zor. Bir daha asla boş cüzdan tuzağına düşmemek için yazımızı sonuna kadar okuyun ve bütçenizi yönetmeyi kendinize kolaylaştırın..

Eğer tutumlu yaşamak istiyorsanız bu cep telefonu uygulamaları gerçek bir zorunluluktur.

1) Basitçe “Monefy” ile kaydedin

Android ve iOS için ücretsiz ve kullanılabilir

En iyi para tasarrufu ipuçlarından biri Monefy’yi indirmektir. Bu uygulama ölçeğin en üstündedir. Çok yönlü “Monefy” tüm giderleri ve gelirleri takip etmenize yardımcı olabilir. Uygulamayı kullanmak kolaydır. Masraflar farklı kategorilere ayrılmıştır, böylece dükkandan bir parça lastik almak gibi en küçük miktarları kolayca ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz. Pasta grafiği, işlemlerinizin net bir tanımını verir. Banka hesaplarınızı da oluşturabilirsiniz. Bu uygulama, yüksek bir güvenlik sınıfı ile el ele gider. Verileri bir şifre ile güvence altına alabilirsiniz.

Geleceğin Para Tasarruf İpuçları

Para Tasarruf İpuçları - Monefy Uygulaması ile Kolayca Para Tasarrufu

Herkes için inanılmaz tasarruf ipuçları

Nasıl hızlı para kazanırım? Doğru uygulamalarla kolay

Sadece büyük paralar biriktirmek için Monefy ile gidin

2) “Waze” – bir navigasyon sisteminden çok daha fazlası

Android ve iOS için ücretsiz ve kullanılabilir

Günlük ulaşım maliyetleri de herhangi bir hane için büyük bir bütçe açığı yaratır. Yoğun trafik, beklenmedik yol kapanmaları ve saatlerce süren trafik sıkışıklığı nedeniyle çok fazla zaman ve para kaybedeceksiniz. Ama kurtarıcı “Waze” mevcuttur. Bu uygulama bir navigasyondan çok daha fazlasıdır, yardımcı gerçek zamanlı fonksiyonlara sahiptir. Günlük hedeflerinize mümkün olan en düşük maliyetle daha verimli ve hızlı bir şekilde ulaşın.

Günlük hayatta para tasarrufu yapmak artık mümkün

Neden tutumlu yaşa, doğru uygulamaları indir ve hedefe kolayca ulaşılsın

Tasarruf ipuçları: Tasarruf etmeyi öğrenebilmek için yeni teknolojilere güvenin

Size çok para kazandırabilecek harika uygulamalar

3) “Barcoo” – karşılaştırmanın gücü sizinle olsun

Android ve iOS için ücretsiz ve kullanılabilir

Günümüzde internet üzerinden tüm dünya ile sürekli iletişim halindeyiz. “Barcoo” uygulaması, malların fiyatlarını hızlı bir şekilde karşılaştırmanızı sağlar. İş dergilerini ve en düşük fiyatları aramayı unutun. İlgilendiğiniz ürünlerin barkodlarını tarayın ve tüm tekliflerin tam karşılaştırmasını hemen görebilirsiniz. Biriktirdiğin parayla yeni bir çift ayakkabı alabilirsin, güzel fikir, evet?

Kaydetme ipuçları:

Doğru uygulamalar çok daha kolay bir şekilde paradan tasarruf etmenizi sağlar

Evde tasarruf etmek bugünlerde kolaylaştı

Günlük yaşamda çok para kazanmak için tüm teklifleri kolayca karşılaştırın

Tasarruf ipuçları: Her zaman fiyatları karşılaştırın

4) “Trivago” – mevcut en düşük fiyata en sevdiğiniz oteller

Android ve iOS için ücretsiz ve kullanılabilir

Favori bir oteliniz var ama geceleme fiyatı sizin için çok mu yüksek? Artık sorun olmazdı. Uygulama, aynı otel için tüm teklifleri karşılaştırmanıza ve bir düğmeye dokunarak sizin için en iyi teklifi seçmenize olanak tanır. Otel nerede olursa olsun – Almanya’da veya dünyanın sonunda – uygulama 190 ülkede 1.800.000’den fazla otel için bilgi içerdiğinden teklifleri kolayca karşılaştırabilirsiniz..

  Çocuk oyuncağı ile para tasarrufu - ipuçları ve püf noktaları  Tutumlu yaşamak, seyahat etmekten vazgeçmek değil, en iyi otel teklifini seçmek anlamına gelir.  Bir düğmeye basarak en iyi teklifler - paradan tasarruf edin

Cep telefonunuza güvenin

Yeni teknolojiler tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor, ancak cep telefonunuza güvenmelisiniz. “Günün Uygulaması” uygulaması size bu tür uygulamaları 24 saat boyunca ücretsiz olarak kullanma fırsatı verir, bu da prensipte sadece bir ücret karşılığında kullanılabilir. Her gün uygulamalar için farklı ücretsiz teklifler alırsınız, böylece önce yeni gelişmeleri deneyebilir ve ancak daha sonra işlevleri kullanılabilir bulduğunuzda ödeme yapabilirsiniz..

 Yeni teknolojiler tasarruf etmeyi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor, ancak cep telefonunuza güvenmelisiniz.