Dört duvarınızı temizlemek için düzenli olarak uzman ipuçları yayınlıyoruz. İnatçı lekelere ve genellikle sizi çaresiz bırakan her türlü kire karşı yardımcı olurlar. Önceki makalede önleme ile daha çok ilgileniyoruz. Aşağıdaki ev ipuçları, kapsamlı temizlik ihtiyacını en aza indirebileceğiniz alışkanlıklarla ilgilidir. Bu sayede çok az bir çabayla günlük rahatlığı ve temizlik hissini sağlayabilirsiniz. Metnin geri kalanını okumak için sabırsız olduğunuza bahse gireriz..

Lütfen çocuklara bu alışkanlıkları öğretin!

İç dekorasyon fikirleri, ev ipuçları

Temizliği kolaylaştıran dokuz akıllı ev ipucu

sipariş getir

Gerçekten istiyorsanız, her zaman eve biraz düzen getirebileceğiniz bir zaman aralığı bulacaksınız. TV izlerken aynı zamanda oturma odasındaki yüzeylerden nesneleri uygun saklama alanlarına dağıtabilirsiniz. çamaşırları sıralayabilirsin.

Rafları orada bırakmış olabileceğiniz şeylerden kurtarabilirsiniz. Uzun vadede, bu alışkanlık her şeyi yerinde tutacaktır. Bu, daha sonra ihtiyacınız olan şeyleri bulmanızı kolaylaştıracak ve her zaman bir düzen duygusuna sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu alışkanlık sayesinde temizlik normalden çok daha hızlı çalışır çünkü hiçbir şey önünüzde duramaz..

Zemini düzenli olarak temizlemek kendinizi evinizde daha iyi hissetmenizi sağlar!

Ev ipuçları temizlik fikirleri mutfak tasarımı

Her gün can sıkıcı bir temizlik işi

Evinizin bakımlı hissetmesini sağlamak için düzenli olarak yapmanız gereken birkaç şey var. Bunlar örneğin yüzeyleri temizlemek, lavabo ve lavaboları temizlemek, zemini temizlemek vb. Bunların bir listesini yapın! Daha sonra her gün böyle bir görevi üstlenebilirsin, belki de tam istediğin gibi! Ertesi gün, bir tane daha yapın, vb. Farkı çabucak hissedeceksiniz çünkü her çaba evimizin biraz daha parlamasını sağlıyor..

Kıyafetleri her gün sıraya koy

Hayata karşı sağlıklı tutum - harika fikirler - ev ipuçları

Giysileri düzenleyin

Giysileri düzenlemek için akıllı ev ipuçlarını bulun ve bunları her gün kullanın! Bu çok yardımcı olur. Dairenin ortasındaki ve dolaptaki kıyafetlerin karmaşası ruh halinizi bozuyor. Değerli tasarımcı parçaları kaybolur veya kırılır. Ayrıca, her şey kirli ve dağınık görünüyor. En sevdiğiniz giysilerinizin kalitesi bozulacaktır. Bu nedenle kıyafetlerinizi düzenli olarak sıraya koyun!

Sonuç olarak, doğru alışkanlıklara ve evle ilgili ipuçlarına sahip olmak, size aileniz için zaman kazandıracak.!

Ev ipuçları aile temizlik eğlencesi

Banyoya bir vurgu koyun

Banyo temizliği için ev ipuçlarımızı okudunuz mu? Bunu bir öncelik haline getirmelisiniz! Banyo, hijyene karşı tutumunuzu gösterir! Her şey yolunda olsa bile, buradaki kir gerçekten itici. Yani o kadar zamanınız yoksa ve bir karar vermeniz gerekiyorsa, en iyi seçeneğiniz banyoyu temizlemeye başlamaktır. Lavabo, musluk ve tuvalet parlamalıdır. Duvarların ve zeminin yüzeylerini periyodik olarak silin. Bunun için banyoda gerekli günlük kalış süresini kullanabilirsiniz! İşte size özel bir fikir: Saç maskeniz veya saç kreminiz çalışırken banyoyu düzenli ve temiz tutmak için birkaç dakikanızı ayırabilirsiniz! Duştan sonra mikseri havluyla kısa süreliğine kurutabilirsiniz. Ayrıca banyodan her çıktığınızda parlar..

Banyo temizliği mutlak bir öncelik olmalıdır

Banyo dekorasyon fikirleri, ev ipuçları

Mutfakta sipariş getirin

Mutfak banyoya benziyor. Yemeklerinizi burada hazırlayın. Hijyen ve temizlik sadece bakımlı insan imajınız için değil, sağlığınız için de belirleyicidir. “Sonraya bırak” kaçınılmaz olarak felakete yol açan bir kuraldır. Lavabo veya kirli tabak yemek artıklarını bir gecede bırakmaya can attığınız anda, bir dakika durun ve düşünün! Sabahki hissi düşünün. Sabah kahvenizi veya çayınızı temiz bir mutfakta mı yoksa tamamen kirli bir mutfakta mı içmeyi tercih edersiniz? Bu arada, web sitemizde mutfağı temizlemek ve bu önemli odayı toplamak için daha birçok ev ipucu bulacaksınız.!

Mutfağı düzenli ve temiz tutmak günlük göreviniz olmalıdır.!

Ev ipuçları mutfak ekipmanları mutfak tasarımı

Elektrikli süpürge düzenli olarak kullanılmalıdır

Elektrikli süpürgenin düzenli kullanımı evde iyi bir atmosfer için çok önemlidir. Tabii ki, çok iyi bir modele sahip olmak da aynı derecede önemli olurdu. Tozların uzaklaştırılması hem konfor hem de sağlığımız için önemlidir! Modern modellerin kuru ve ıslak temizleme programları vardır ve ayrıca mobilyaları da temizleyebilir..

Düzenli bir yatak odası, iyi bir gece uykusu için önemli bir ön koşuldur.

Modern yaşam fikirleri için ev ipuçları

Yatağı düzeltmek

Yatak odası düzenli olarak toplanmalıdır. İlk olarak, bu iyi hijyen için çok önemlidir. Ayrıca konforlu yatak odası, uyumadan önce sakin bir ortam sağlar. Hayallerinden uzaklaşman senin için çok önemli.

Ayakkabıları organize etmeli ve temizlemelisin

sağlıklı yaşam sağlık ipuçları ev ipuçları

Ayakkabılarınızı temizleyin ve düzenleyin

Önemli ev ipuçları, evinizdeki her odayı etkiler. Girişte ayakkabılarınızı çıkarmalı, gerekirse temizlemeli ve bir rafa veya bu amaç için tasarlanmış başka bir yere düzgünce koymalısınız. Böylece can sıkıcı kirler odanın geri kalanına girmeyecek! Ayrıca misafirleriniz daha ilk andan itibaren dairenizin düzenli ve bakımlı olduğu izlenimini edinirler..

Elektrikli süpürgeyi kullanarak ve odaları havalandırarak iyi hava sağlarsınız

Oturma odası fikirleri - oturma odasını döşemek - evle ilgili ipuçları

Bol ışık ve hava sağlayın

Evde ne kadar fazla ışık ve hava varsa, daire veya ev o kadar rahat görünür. Tabii ki, büyük pencereler bir öncelik olmalıdır. Ama herkes onlara sahip olacak kadar şanslı değil. Karanlık odalarınız varsa, onları karmaşık ve modern bir aydınlatma konsepti ile donatmanız gerekir. İçerideki ferahlığı tüm duyularınızla hissedebilmeniz için tüm odaları düzenli olarak havalandırın.!

Başarılı temizlik ile kendi yaşam kalitenizi arttırırsınız.!

Ev ipuçları sağlıklı yaşam

Tüm bu alışkanlıkları ezberlemek ve eğitmek elbette kolay değil. Ama bir dereceye kadar onlara zaten sahipsiniz – bundan eminiz. Bu makale ile size bunların gerçekten çok önemli olduğunu ve bunlara bağlı kalmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Her biri için biraz daha çaba harcarsanız, kendinizi hemen evinizde, samimi ve rahat bir ruh hali içinde hissedeceksiniz. Kendi dört duvarınız arasında sıcacık bir yuva ve nice mutlu günler dileriz.!