Düğün makyajı talimatları internette birçok yerde bulunabilir. Ama karar vermenin en iyi yolu nedir? Bu kesinlikle her gelinin sorduğu ilk sorudur. Ama aslında önce başka bir soru sormalıyız. Hangi makyaj talimatlarının iyi, hangilerinin kötü olduğunu ayırt etmeyi öğrenmelisiniz..

Çünkü bazı talimatlar profesyonellikten uzak ve yanıltıcıdır. Bu önemli günde kesinlikle yanlış bir şey yapmak istemezsin, değil mi? Bugün size hayattaki en önemli gününüzde ne yapmamanın daha iyi olduğunu göstermek istiyoruz.!

Gelin makyajı kusursuz olmalı!

düğün makyajı talimatları kendi gelin makyajını yap

Astarı unutma

Kaliteli bir gelin makyajı rehberi mutlaka doğru fondöten ipuçlarını içermelidir. Bu doğru uygulanmazsa, işler ters gidebilir. Bu özellikle resimler için önemlidir..

Su geçirmez maskara

Ağlamayacağına inanıyorlar?

Bahse girerim yanılıyorsunuz! Pratik olarak herkes yapar. Erkekler bile. Geleneksel olanlar gizlice, modern olanlar – açıkça. Bu nedenle, su geçirmez maskara, duygular nedeniyle yüzünüzdeki her şeyin bulaşmasını önleyecektir..

düğün makyajı gelin makyajı gelin makyajı

Kremsiz fondöten

Temelde bunu hiçbir koşulda yapmamalısınız. Önce nemlendirici sonra fondöten uygulanmalıdır. Ancak bu düğünde daha da önemlidir. Çünkü bu gün makyajın özellikle uzun süre dayanması gerekiyor, öyle değil mi??

Son birkaç hafta ve ay içinde kaş bakımını planlayın

Düğün gününüzde güzel kaşlar istiyorsanız, yeterince erken başlamalısınız. Birçok boşluk ve dezavantaj, büyüme ile düzeltilmesi uzun zaman alır. Bu nedenle, muhtemelen son birkaç hafta içinde güzellik uzmanını birkaç kez ziyaret etmelisiniz. Ayrıca özellikle son günlerde çok fazla koparmamalısınız. Bu, makyajla birlikte birçok rahatsız edici cilt reaksiyonuna katkıda bulunabilir..

Toz astar uygulamayın

Kural olarak, sıvı ve toz astarı yaklaşık olarak aynı renkte uygulamalısınız. Bu anı atlayan düğün makyajı rehberleri hiçbir şekilde güvenilir değil. Ama birçok insan onsuz yapıyor. Günlük yaşamda bu hiçbir yerde o kadar kötü değildir. Ancak her şeyin mükemmel olması gereken resmi durumlarda bu oldukça önemlidir. Ve düğün günü de kesinlikle onlardan biri, değil mi??

İyi bir temel seçin

gelin makyajı gelin makyajı tarifi düğün makyajı tarifi

Göz farı için temel

Günlük hayatta makyaj yapıyor musunuz? Makyajın önümüzdeki iki saat içinde en iyi göründüğünü muhtemelen deneyimlerinden biliyorsundur. O zaman makyaj bazına bağlı! Bu yüzden kesinlikle onsuz yapmamalısın.

Gelin makyajı: göz kalemi kullanın

Gelin makyajı talimatları da göz kalemi kalemlerinin takılması hakkında yeterli bilgiyi içermelidir. En önemlisi, doğru türü seçmek çok önemlidir. Bu balmumu bazlı olanların çok çabuk eridiğini unutmamalısınız. Bu nedenle jelli olanları tercih etmelisiniz. Sen temizleyene kadar böyle kalacak.

Kaşlarda kalem

Bazıları için şeffaf olmalı, diğerleri için – renkli. Ancak kaşlarınızda bir kalem olmadan görünüm tamamlanmış sayılmaz. Yine, bu arzu edilmez veya?

 

gelin makyajı kendin yap düğün makyajı talimatları

Uzun süre kalıcı rujlar

Doğru ruj nasıl seçilir, düğün makyaj rehberlerinin cevaplaması gereken en önemli sorulardan biridir. İyi bir renk seçimi için ipuçlarına ek olarak, çok iyi sürmesi için birkaç şey de yapmalısınız. Uzun ömürlü varyantlar dudakları kurutur. Onlar da tadı güzel değil. Yani öpmek için cazip değiller.

kırmızı ruj

Bunun yerine önce ruj sürmeli, ardından peçete ile pigment yapmalısınız. Bu size dudaklarınızda bol miktarda pigmentasyon sağlayacaktır. Ardından başka bir katman uygulayın. Siz de lezzetli görünen güzel dudaklara sahip olacaksınız..

gelin makyajı kendin yap gelin makyajı ndüğün makyajı

Makyaj spreyini unutma

Uzun süre kalıcı, mükemmel makyaj, koruyucu sprey olmadan iyi sonuç alamaz. Ayrıca, her zaman en iyi koşulları umamazsınız. Belki biraz plaj fotoğrafı çekmek istersiniz. O zaman esinti biraz zarar verebilir. Isı da pek yardımcı olmuyor. Gelin makyajı için iyi bir rehber, tüm bu faktörlerin pratikte hiçbir şekilde alakasız olmasını sağlamaya yardımcı olmalıdır..

düğün makyajı tarifi gelin makyajı gelin makyajı

gözlerinin altını çiz

gelin makyajı tarifi düğün makyajı tarifi

Gelin bir düğünde en önemli kişidir

gelin makyajı düğün makyajı talimatları

gelin makyajı düğün makyajı talimatları

      Mavi gözler için düğün makyajı

gelin makyajı tarifi gelin makyajı tarifi

Her şey mükemmel olmak zorunda

düğün makyajı talimatları gelin makyajı gelin makyajı

gelin makyajı gelin makyajı düğün makyajı talimatları

Düğün Makyaj Talimatları – Hayatınızda bir kez güzel olun

gelin makyajı gelin makyajı düğün makyajı talimatları

düğün makyajı talimatları gelin makyajı

gelin makyajı düğün makyajı talimatları

gelin makyajı makyaj talimatları

gelin makyajı makyajı gelin makyajı tarifi