Örme yelekler ve hırkalar bu yıl her kadının gardırobunun olmazsa olmazı. Ve bu boşuna değil, çünkü kadınlar için rahat örme yelek, yeni geçiş dönemi için mükemmel. Şık yol arkadaşı sizi güzel ve sıcak tutar, aynı zamanda kıyafetinizi tamamlar ve makyajınızı ve saç stilinizi bozmadan hızla giyilip çıkarılır.!

Hırkalar silüeti en iyi şekilde vurgular ve hatta daha ince görünmenizi sağlar. Bu giyim parçası gündelik gündelik görünümün yanı sıra sıkı iş veya zarif gece kıyafetlerine de mükemmel uyum sağlar. Gri veya siyah gibi nötr renklerde hırkaların modası asla geçmez ve değerli bir yatırımdır. Tek önemli şey, kabarık ve moda olan yünleri doğru şekilde şekillendirmenizdir. Bugün size bunu tam olarak nasıl yapacağınızı göstereceğiz.!

Her gardırop için bir moda parçası

tıknaz hırka örme yelek kadın

Bir kadın örgü yeleğini doğru şekilde giyin

Örgü bir yelek içinde gerçekten harika görünmeniz için aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ipucunu bir araya getirdik:

  • Biraz daha geniş hırka modelleri artık modern. Bunlar daha iyi bir kullanım rahatlığı sağlar ve özellikle birkaç kilo daha fazla olan kadınlar kendilerini çok rahat hissederler..

    Ama bunlar da çok uzak olmamalı!

  • Uzun hırkalar, yuvarlak kalçaları ve geniş bir tabanı gizlemek için idealdir..
  • Örme yeleği açık giyin. Bu sayede dikkatler vücudunuzun merkezine çekilir ve bu da sizi otomatik olarak daha ince gösterir..
  • Kıyafetinize son rötuşları eklemek için kollarınızı biraz kıvırın. Bu aynı zamanda ince bir görünüm sağlar çünkü vücudun en dar bölgesini yani bileği gösterirsiniz..
  • Belinizi öne çıkarmak ve özellikle formda görünmek istiyorsanız, onu bir kemerle kombinleyebilirsiniz. Yeleğin üzerine ve üst vücudunuzun en dar kısmına giyin..

Uzun örgü yelekler silüeti daha ince gösteriyor

şezlong hırka bayanlar örgü yelek bayanlar

Küçük hanımlar da onunla harika görünüyor

örme yelek bayanlar tıknaz hırka

Uzun hırkayı modern bir şekilde kombinleyin

Uzun örgü yelek doğru giyilirse herkese yakışır. Ancak özellikle kıvrımlı kadınlar bundan faydalanabilir ve bununla birlikte bazı sorunlu alanları gizleyebilir. Burada önemli olan çok geniş olmayan ve şekilsiz bir model seçmektir..

Uzun hırkalar da küçük kadınlar için harikadır, ancak sadece altlarını örtmeleri gerekir. Dar kesim pantolon ve kısa bir üst ile kombinlendiğinde bacaklarınız biraz daha uzun görünecek. Yüksek renkli ve üstte büzgülü pantolonlar seçerek etkiyi daha da yoğunlaştırabilirsiniz. Akşam görünümü için uzun örgü yeleği skinny jean pantolon ve yüksek topuklu ayakkabılarla kombinleyin..

Kısa veya büyük boy?

tıknaz hırka kadın örme yelek kadın

XXL ve kısa örgü yelekler

Hem XXL hırkalar hem de tam tersi – kısa olanlar çok modern. Kaba yünden yapılmış ve düğmeli olanlar özellikle moda ve havalı. Sadece büyük beden hırkaların uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Uzun boylu kadınların baldırlarına kadar uzanan modelleri olabilir, ancak minyon kadınlar en fazla uyluk ortasına kadar olan uzunlukları tercih etmelidir..

Kısa kesim yelekler de çok moda. Bunlar figürü özellikle iyi vurgular ve en iyi şekilde klasik bir süveter gibi iliklenir. Bu modeller yüksek bel pantolonlarla kombinlendiğinde gerçekten çok hoş duruyor. Trend renkler arasında narin gri tonları ve yumuşak toprak tonları büyük rol oynuyor. Ancak parlak renkler de hariç tutulmaz.

Kıyafete biraz renk katın

bayan modası örgü yelek hardal sarısı örgü yelek bayanlar

Serin yaz akşamlarında da örgü yelek giyebilirsiniz.

bayan kıyafetleri örme yelek bayanlar salon etek ceket bayanlar

Bir aksan ayarlayın ve kıyafeti renklendirin

Ton-on-tone stili renkli olarak tamamlamak ve vurgu yapmak istiyorsanız, güçlü renklerde örme bir yelek tercih edebilirsiniz. Kıyafetin geri kalanı için tamamlayıcı bir renk olduğunda özellikle etkilidir. Sadece denemeye cesaret et.

Kısacası örgü yelekler, ceketler ve hırkalar bu sene kesinlikle moda! Bunlar her tarza, görünüme ve her şekle uyar! Yani gardırobunuzda eksik olmaması gereken bir parça!

Örgü yelek bayanlar: Kıvrımlı kadınlar da modaya uygun giyinebilir

günlük kıyafet bayan örgü yelek bayanlar

Ekose desenli bir elbise ile gri bir örgü yeleği birleştirin

bayan modası kaba hırka örme yelek bayanlar

Kadın örgü yelek: coşkulu modeller görünümünüzü daha da renklendiriyor

bayanlar moda örgü yelek bayanlar kaba örgü hırka

Diğer harika modeller ve kombinasyon fikirleri

kaba hırka kazak kadın

Kadın örgü yelek: Siluetinizi vurgulayın

kısa örgü yelek kadın modern hırka

salon hırkası bayanlar kaba hırka bayanlar örgü yelek bayanlar

O siyah kıyafeti tazele 

modern örgü yelek bayan bayan modası

bayan modası örgü yelek bayan kıyafeti fikirleri

modern bayan kıyafeti örme yelek bayanlar

Hardal sarısı örgü yelek iyi bir ruh hali yaratır

hırka hardal sarısı hırka kadın

örgü yelek bayanlar bayanlar moda salon kazak bayanlar

hırka kadın uzun hırka kadın

Örme yelek kadın: Sonbaharı modern bir şekilde geçirin

örme yelek kadın modern hırka kadın modası

trendy örgü yelek bayanlar modern hırkalar bayanlar