Uçmaktan korkarlar ve uzun bir yolculuğa çıkmaya cesaret edemezler.?

Artık endişe yok!

Uzun zamandır dünyayı dolaşmak ve bilinmeyen, uzak yerleri ziyaret etmek mi istediniz? Aşılmaz uçma korkunuz yüzünden bu hayalinizden vazgeçtiniz mi? Son olarak, planlarınızı hayata geçirin ve uçmayı size birçok olumlu duygu getirebilecek hoş bir deneyim olarak algılayın! Çok sayıda istatistiğe göre, uçaklar bugünlerde en güvenli ulaşım aracıdır, çünkü tüm ulaşım sisteminde en az kazanın meydana geldiği yer burasıdır. Hava trafiğini yerden kontrol eden ve yolcuların sorunsuz taşınmasını sağlayan hava trafik kontrolörleri deneyimli ve eğitimlidir. Yetkin, kalifiye ekipler, her yıl en zor durumlarda ve en kötü koşullarda yolcu güvenliği ve problem çözmeye odaklanan farklı kurslar düzenlemektedir. Buna ek olarak, uçuş görevlileri size yiyecek, içecek ve çeşitli eğlence türleri – filmler, dergiler, müzik – sunarak ruh halinizi iyileştirir.

Rahatlayın ve sadece olumluyu düşünün

uçma korkusu ne yapmalı

Farklı teknikler günlük stresten kurtulmanıza yardımcı olur: uçağa binmeye karar verdiğinizde, tüm olumsuz düşünceleri yerde bırakmalısınız! Sadece gideceğiniz yeri düşünün. Bu şekilde bilincinizde heyecan ve sabırsızlık uyandırın ve güven dolu olun. Kendinizi Optimisus’a bırakın: Kendinizi doğru bir şekilde ayarlamak için, uçuştan önceki akşam, seçtiğiniz seyahat destinasyonu hakkında kısa bir film izleyebilirsiniz..

Yalnız uçmuyorsanız, bagaj taşıma ve uçağa biniş sırasında seyahat arkadaşlarınızla seyahat hedefini tartışın – bu şekilde dikkatinizi uçuştan uzaklaştırır ve özlem duyduğunuz şeye odaklanırsınız. Ancak, yalnız seyahat ediyorsanız, her zaman başka bir yolcuyla veya uçuş görevlileriyle konuşabilirsiniz – sizi asla yarı yolda bırakmazlar.!

Uçuş görevlilerine uçuş korkunuzu bildirin

Uçan ipuçları korkusunun üstesinden gelmek konuşur

Uçuş görevlileri, uçarken kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlamak için oradalar. Sorununuzu duyurmaktan ve bunun hakkında dürüstçe konuşmaktan utanmayın. Uçuş görevlileri duruma her zaman ihtiyatlı ve uygun şekilde tepki verir, yani endişelenmenize gerek yok! Deneyimli uçuş ekibine güvenin ve uçuşunuzu rahatlatıcı ve keyifli bir eğlenceye dönüştürün! Mürettebat, uçuş simülatöründe birkaç kez benzer bir durumla karşılaştı ve en iyi hareket tarzını biliyor. Hostesler duyarlı, nazik ve yardımseverdir ve ilgili durumda mümkün olan en iyi kararı olabildiğince çabuk verir. Uçuş görevlileri her zaman sizi gözetleyecek ve zaman zaman bireysel duyuruları açıklamak, size komik bir hikaye anlatmak veya bir şeyler içmek için gelecekler..

Uçma korkusunun üstesinden gelmek – bir yudum ya da değil?!

Uçan uçma korkusunun üstesinden gelmek

Birçok doktor ve psikoz, utanç verici bir durumda kişinin bir yudum prosecco veya şarap içmesi gerektiğini savunuyor. Bu yöntem rahatlama ve iyileşme için reçete edilir ve kimseye zarar vermez – elbette aşırıya kaçmak zorunda değilsiniz, ancak makul sınırlar içinde kalın ve onunla bir şeyler yiyin. İçeceği yavaşça yudumlayın ve eğlenceli bir sohbet edin – kusursuz bir taktik! Ancak diğerleri, güçlü bir uyarıcı etkiye sahip oldukları için stres altındayken alkol veya kafein tüketmemeniz gerektiğini iddia ediyor. Ancak herkesin kendisi için bir tahminde bulunması ve buna göre tepki vermesi gerekir. Eğer içmeyenlerden biriyseniz, o zaman bitki çayı da burada yardımcı olacaktır, ama hepsinden öte St. John’s wort ve melisa çayı. Uçakta genellikle sadece ücretsiz siyah çay bulunduğundan, yanınızda bir poşet çay getirdiğinizden emin olun..

Uçma korkusunun üstesinden gelmek – uyurken zaman hızla uçar

gibi uçma korkusunun üstesinden gelmek

Zaman geçirmek için bir kitap getirin veya rahatlatıcı müzik dinleyin – bunu yaparken uyuya kalırsanız sorun çözülür! Uykuya dalmak aynı zamanda sonunda kendinizi gerginlik ve heyecandan kurtardığınız ve korkunuzu çoktan aştığınız anlamına gelir. Ancak hapları bir kenara bırakın – uykuyu iyi hissetmek için kesinlikle almanız gereken doğal bir ilaç olarak görün. Uykunuzda zaman şimşek hızıyla uçar – aniden seçtiğiniz inzivada uyanırsınız ve bundan sonra unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uçma korkusunun üstesinden gelin ve yolculuğun tadını çıkarın

Uçma korkusuna karşı uçma tüyolarının üstesinden gelmek

Yüksek nitelikli bir ekibin elindesiniz

uçuş korkusunu yenmek için eğitimli ekip

Uçma korkusunun üstesinden gelmek – yolunuza devam edin!

uçma korkusunu yenmek uçma korkusu hakkında ne yapmalı