Hayatımızın yaklaşık üçte birini yatakta geçiriyoruz. Kendi yatağınızın doğru (uyku) kalitesini sunup sunmadığını düşünmeye değer olmasının tek nedeni bu değildir. Uykusuzluk veya diğer uyku problemleriniz varsa, yatağınızın veya yatağınızın kalitesini kontrol etmek ve doğru özenle yüksek tutmak için bir nedeniniz daha var. Mümkün olan en iyi uykuyu ararken, mevcut yatağın bakımı genellikle ihmal edilir, ancak bu pahalı bir yeni satın almayı bile gereksiz kılabilir. Tam iyileşme için tüm avantajları mümkün olduğunca uzun süre kullanabilmek için su yatakları için uygun bakım özellikle önemlidir..

Bir su yatağının terapötik avantajları uzun zamandır bilinmektedir. Bugün buna konsantre olmak istemiyoruz, daha çok su yatağına karar vermiş olanlara yardım etmek istiyoruz..

Su yatakları ve uygun bakım

Bir su dolgusunda uyumak sadece rahat ve tedavi edici olamaz. En iyi yanı, aynı zamanda çok dayanıklı olabilmeleridir. Tipik bir su yatağı, 10-15 yıl ve daha uzun süre en kaliteli uykuyu sağlayabilir, ancak uygun bakım özellikle önemlidir. Ama uygun bakım ne anlama geliyor? Bu kesinlikle düzenli kullanımını içerir. doğru bakım ürünleri.

Su yatakları, genellikle normal musluk suyuyla doldurulmuş bir şilteye sahiptir. Su, uygulamada olduğu gibi uzun süre yatakta kalırsa, doğal çürüme süreci hızla gerçekleşebilir. Bir su yatağı genellikle ısıtıldığından, bu süreç daha da hızlı başlama eğilimindedir. Bunun ne gibi tehlikeler doğurduğunu ve bir saç kremi bunu tam olarak nasıl önlediğini aşağıdaki bölümde detaylı olarak öğrenebilirsiniz..

Bakım için bir saç kremi ne kadar önemlidir?

Su yatağı bakımı su yatağı klimaları

Küf ve bakterilere karşı koruma

Su yatağın içinde uzun süre kalırsa bakteri ve bakteriler oradan başlar. Kalıba dökmek inşa etmek. Ayakta duran ılık su aslında istenmeyen bakteri, küf ve algler için uygun bir iklim sağlar. Su yatağınızın sıcaklığı geceleri sizi sıcak tutar ama aynı zamanda bakterilerin gelişmesi için mükemmel koşulları yaratır. Tedavi edilmediği takdirde, bu bakteriler yatak zarını ciddi şekilde zayıflatabilir ve sızıntılara neden olabilir. Uzun bir süre herhangi bir işlem görmedikten sonra, yatağın içindeki küf ve bakteriler ona ciddi şekilde zarar verebilir..

Gaz kabarcıklarının oluşumunu önleyin

Gaz kabarcıkları, sudaki bakterilerin bir yan ürünüdür. Gaz birikir ve yatağın sertleşmesine ve genişlemesine neden olabilir. Genişlerse, dikişlerin yırtılma riski çok yüksektir..

Su yatakları bakım yatak odası yatakları su yatağı kremi

Yatağın ömrünü uzatın

Yatağınızdaki suyu temiz tutmak yalnızca bakteri ve kabarcıkları dışarıda tutmakla kalmaz, aynı zamanda önemli ölçüde daha uzun süre dayanır. Zamanla bakteri üremesi, su değişimleri ve genel kullanım, yatağı zayıflatır ve zayıflatır. Su yatağı kremi kullanıldığında, sadece kirleri durulamaya başlamakla kalmaz, aynı zamanda şilte boyunca koruyucu bir bariyer oluşturarak çok daha dayanıklı olmasını sağlar..

Yatak zarını yumuşak tutun

Birkaç yıl sonra şilte zarı sertleşebilir ve sertleşebilir. Bu, bir su yatağına sahip olmanın sevincinin kaybolduğu anlamına gelir. Su yatağının iç kısmında etkili olan su yatağı kreminin yanı sıra yatağın dışında da çalışan bakım ürünleri bulunmaktadır. Yatağınızı yılda birkaç kez ovmak, yatağınızın yumuşak kalmasını sağlar..

Su yatağı bakımı su yatağı yatağı su yatağı kremi

Su yatağı düzenleyicisi, yukarıdaki sorunlarla mücadeleye yardımcı olmak için yıllar içinde geliştirilmiştir. Düzenli kullanım, yosun, küf ve bakteri oluşumunu gözle görülür şekilde azaltmaya, yatağı korumaya ve yumuşak ve hoş olmayan kokulardan uzak tutmaya yardımcı olur. Böylece yıllarca sağlıklı bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz..

Su Yatağı Bakımı Su yatağı kremi ne kadar önemlidir