sonbahar masa dekorasyonu DIY fikirleri mumluk

Sonbahar yaklaşıyor, bu yüzden bu yazıda evinize mutlu bir atmosfer getirmenize yardımcı olacak büyüleyici dekorasyonlar için birkaç zanaat fikri veriyoruz! Önerilerimiz dairenizin daha güzel ve rahat görünmesini sağlar ve çocuklarınızın da el sanatlarına katılabilmesi için taklit edilmesi özellikle kolaydır – böylece eğlence iki kat daha fazla olur! Fikirlerimizi bir ilham kaynağı olarak kullanın ve ailenizi ve misafirlerinizi etkileyecek muhteşem sonbahar dekorasyonlarınızı yapın! Size çok başarılar diliyoruz!

Tinker sonbahar süsleri – ilham verici fikirler

Sonbahar dekorasyonu modern kapı çelengi yapın

Şömineyi sonbaharda dekore etmek için kendin yap fikirleri

Herbstdeko modern doğal malzemeler çam kozalakları

Doğal malzemelerle sonbahar dekorasyonu modern zanaat fikirleri

Sonbahar masa dekorasyonu çam kozalakları

mısır koçanı üzerinde sonbahar masa dekorasyonu

DI fikirleri şömineyi sonbahar için dekore ediyor

Çocuklu el sanatları Sonbahar meşe palamutları boyama

masa dekorasyonu sonbahar balkabağı

Sonbahar tealight tutacağını mısır yapraklarıyla süsleyin

Sonbahar dekorasyonu modern giriş alanı

Çocuklarla El Sanatları Yaprakları ile Sonbahar DIY fikirleri

Yılın başka hiçbir mevsimi bize sonbahar kadar doğal el işi malzemeleri sunmaz – rengarenk yapraklar, kestaneler, çam kozalakları, saman, balkabağı, meşe palamudu, mısır koçanı ve sonbahar çiçekleri, iç ve dış mekanlar için benzersiz dekorasyonlar yaratmak için kullanılamaz! Sonbahar dekorasyonlarını kendiniz yapmak, aynı zamanda, doğadan ve kendi hayal gücünüzden bulunan nesnelerden başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayan yaratıcı ve anlamlı bir iştir. Bırakın çocukların size yardım etmesine izin verin – bu kesinlikle birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek için harika bir yoldur ve küçüklere, örneğin kestane veya kuru yapraklar gibi sıradan şeylerin biraz yaratıcılıkla nasıl benzersiz süslemelere dönüştürülebileceğini göstermenin yanı sıra. Zanaat fikirlerimizi kendiniz denemeniz için size ilham verdiğimizi umuyoruz.!

Kendin Yap fikirleri – kabaklı sonbahar süsleri

Sonbahar süslemeleri için kendin yap fikirleri

Kabaklarla sonbahar süslemeleri yapmak için kendin yap fikirleri

Sonbahar balkabaklarını süsleyen çocuklu el sanatları

Kabakları boyamak ve süslemek için kendin yap fikirleri

Sonbahar dekorasyonu modern boyalı kabaklar

sonbahar masa dekorasyonu kabaklar

Şık balkabağı dekorasyonunu kendiniz yapmak için kendin yap fikirleri

Sonbahar balkabağı süsleyen çocuklarla el sanatları

Şüphesiz sonbahar, balkabağı mevsimidir, bu yüzden size onu büyüleyici süslemeler oluşturmak için nasıl kullanabileceğinizi göstereceğiz! Daha büyük balkabakları teras veya giriş kapısının önündeki merdivenleri süslemek için kullanılabilirken, mini balkabakları bir sonbahar sofrası dekorasyonu olarak mükemmeldir. Kabaklar da istenildiği gibi verniklenebilir, oyulabilir ve boyanabilir – örneğin, daha büyük bir balkabağına etkileyici desenler oyabilir, içini boşaltabilir ve ardından mumları içine koyabilirsiniz – böylece evin girişi için harika bir fener elde etmiş olursunuz! Oyuk balkabağı, sıkı ve suyla doldurulması kolay olduğu için çeşitli sonbahar çiçekleri için vazolar olarak mükemmeldir. Peçete tekniğini kullanarak da balkabağı süsleyebilirsiniz – kağıt peçetelerden (örneğin yapraklar) çeşitli desenleri kesmeli ve basitçe balkabağına yapıştırmalısınız. Boyalı balkabakları, iç mekan için harika bir sonbahar dekorasyonudur – beyaz balkabaklarını seçmek en iyisidir. Onları herhangi bir renkte tasarlayın – örneğin pembe ve altın ve istediğiniz gibi parıltı ve pullarla süsleyin veya her balkabağını komik bir söz veya ilham verici bir alıntı ile etiketleyin. Gerçekten harika görünüyor değil mi?

Sonbahar sofra süslerini kendin yap

Sonbahar sofra dekorasyonu ilham verici fikirler

masa dekorasyonu sonbahar doğal malzemeler

Mısır yapraklarından yapılmış masa dekorasyonu sonbahar peçetelik

mutfak havluları damgalama sonbahar masa dekorasyonu

Mısır koçanı üzerinde masa dekorasyonu sonbahar fikirleri

kestane ile sonbahar masa dekorasyonu

Örneğin, mumlukları çam kozalakları, renkli yapraklar, meyveler, meşe palamudu veya seçtiğiniz diğer doğal malzemelerle süsleyerek masalar ve pencere pervazları için muhteşem bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Bunları kendiniz küçük aranjmanlar yapmak için kullanmalı ve çiçekli bir tel ile birbirine bağlamalısınız. Ardından düzenleme, sicim ile kaba basitçe bağlanır ve hepsi bu kadar! Koçanı üzerindeki mısır ve yapraklar da bu amaç için iyidir, ancak kolayca yanıcıdırlar, bu yüzden özellikle dikkatli olmalısınız! Daha fazla güvenlik için pille çalışan mumları veya camdan daha uzun mumlukları tercih edin..

Çocuklu El Sanatları Sonbahar – renkli yapraklarla harika fikirler

Çocuklarla el işleri, sonbahar yaprakları boyama

Sonbahar yapraklarından yapılmış sonbahar dekorasyonu modern çelenk

Sonbahar dekorasyonu modern yaprak buketi

DIY fikirleri dekorasyon tamirci sonbahar

Çocuk sonbahar taç maskesi ile el sanatları

Çocuklarla el sanatları Yapraklardan sonbahar harika maskesi

sonbahar masa dekorasyon kase süslemek

Çocuklu el sanatları Renkli yapraklardan yapılmış sonbahar tacı

Çocuklarınızla birlikte gerçekleştirebileceğiniz harika bir kendin yap fikri, sonbahar yapraklarıyla uğraşmaktır. Aslında çok kolay ve hayal gücünüzün sınırı yok! Ancak, yaptığınız süslemelerin daha uzun süre dayanması için yaprakların nemli olmaması gerekir – bunun için yaprakları birkaç gün kalın bir kitap haline getirebilir veya iki kağıt havlu arasına yerleştirip bir süre ütüleyebilirsiniz. Örneğin, rengarenk yapraklardan harika bir çelenk yapmak için teras veya oturma odanızı dekore etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca masa ve pencere süslemeleri için mükemmeldirler ve çocuklarınızın seveceği güzel taçlar ve maskeler yapmak için de kullanılabilirler. Dilerseniz yaprakları akrilik boyalarla da süsleyebilir ve biraz saç spreyi sıkarak dayanıklı hale getirebilirsiniz..