Kibrit kutusundan bir kupon yapın

Bir doğum günü veya başka bir bayram günü için hediye seçmek her zaman kolay bir iş değildir – özellikle de yaratıcı olmak ve alıcıyı hoş bir şekilde şaşırtmak istiyorsanız. Peki ne yapmalı? Bu yazıda kesinlikle beğeneceğiniz harika bir hediye fikri bulacaksınız – size nasıl kupon yapabileceğinizi veya onları nasıl güzelce sarabileceğinizi göstereceğiz! Kupon, geleneksel maddi hediyelere harika bir alternatiftir – özellikle alıcının kişisel tercihlerini çok iyi bilmiyorsanız ve şu anda çok paranız yoksa ideal bir seçenektir. Aşağıda, harika hediye çekleri için birkaç orijinal fikrin yanı sıra taklit etmek için bazı yaratıcı el işi talimatları bulacaksınız. Önerilerimizi beğeneceğinizi umuyoruz ve umarız onları okumaktan zevk alırsınız!

Hediye çekleri için harika fikirler

Tinker kuponu akşam yemeği ve sinema

Tamirci kuponu ve bir Noel hediyesi hazırla

Bir kupon yapın ve orijinal bir şekilde paketleyin

Tinker kuponu Macera hediye futbol oyunu

Kupon birlikte suşi yemeği hazırlar

Kuponlar hakkında konuşurken, genellikle belirli bir mağazada (örneğin kitapçı, parfümeri, giyim mağazası vb.) alışveriş yapmak için kullanılabilecek belirli bir değere sahip (genellikle indirimli) bir kart düşünür. tamamen istediğini seç. Bir kuponla maddi olmayan şeyler de verebilirsiniz – sözde “deneyim hediyeleri” ile ilgilidir – örneğin birlikte yemek, sinema veya tiyatro ziyareti, gezi. Paylaşılan bir deneyim birçok güzel anıyı beraberinde getirir, bu yüzden bu tür hediyeler aile üyeleri ve yakın arkadaşlar için de uygundur. Ancak kuponun çok kişisel görünmemesi için, en azından önceden güzelce paketlemelisiniz. Aşağıda, kuponları kendiniz nasıl hazırlayabileceğinize dair harika kendin yap fikirleri de veriyoruz. okumaya devam et!

Bir kupon yapın ve orijinal bir şekilde paketleyin

Birlikte bir gezi için bir kupon yapın

Seyahat çantası olarak bir kupon yapın

Tinker kuponu ve orijinal bir kutu paketleyin

Sinema ziyareti için bir kupon yapın

Hediye çeki olanakları sınırsızdır: kahvaltı, akşam yemeği veya kahve paylaşma davetinden, bir spor etkinliğine veya aşçılık kursuna ziyarete, bungee jumping, paraşütle atlama vb. gibi uç deneyimlere kadar. Hayal gücünüzü çalıştırın. vahşi ve kesinlikle daha yaratıcı fikirler bulursunuz! Hatta bisiklete binmek veya parkta yürüyüş yapmak için bir kupon bile yapabilirsiniz! Paketleme söz konusu olduğunda, hem özel şenlik olayı hem de hediye olarak vermek istediğiniz deneyimin teması önemli bir rol oynamaktadır. Hediye olarak bir şehir gezisi mi planladınız veya uçak bileti mi aldınız? Daha sonra kuponu bir dünya haritasının parçalarına sarabilir veya bavul şeklinde paketleme yapabilirsiniz. Arabalar, uçaklar, gemiler vb. de seyahat kuponu için mükemmel motiflerdir.Malzeme seçimi sınırsızdır, ancak ambalajın tasarımını hediye ile koordine ederseniz sonuç en iyi şekilde görünecektir – bu gönderideki fotoğraflara bakın ; sana bu konuda yardımcı olabilirler.

Tinker kuponu – fikirler ve talimatlar

Kupon zanaat davet yemeği

Hediye kartı tamircisi Noel ren geyiği

Tinker kuponu ve kendin yap fikirleri paketi

Kupon Noel için harika kendin yap fikirleri yapar

Örneğin, kişiyi birlikte öğle veya akşam yemeğine davet etmek istiyorsanız, davetiyenin bir kazı kazan kartı gibi görünmesi özellikle orijinal olacaktır. Tek ihtiyacınız olan biraz yapışkan film, bulaşık deterjanı ve 1: 2 oranında akrilik boya (1 kısım bulaşık deterjanı ve 2 kısım akrilik boya). Önce gizlemek istediğiniz alanlar şeffaf bir yapışkan film ile kaplanır ve ardından – boya ve bulaşık deterjanı karışımı ile fırçalanır. Kuruduktan sonra harika bir ev yapımı kazı kazan kartınız var.!

Takvim veya kitapçık olarak kendi kuponunuzu yapın

Kupon tamircisi harika fikirler kutusu

Fiş tamirci kutusu şablonu

Bir kitapçık olarak bir kupon yapın

Noel takvimi olarak Tinker kuponu

Fiş tamircisi Noel ağacı resmi talimatları

DIY kupon tamircisi Noel ağacı

Favori bir kişi için kupon yapmak istiyorsanız, birkaç ortak etkinlik de planlayabilirsiniz. Bu durumda, kuponlarla kendinize özel bir takvim yapabilirsiniz – İnternette konuyla ilgili birçok şablon bulacaksınız. Birkaç küçük kupon içeren bir kupon kitapçığı da yapabilirsiniz. Tek tek etkinlikleri küçük kağıt parçalarına yazabilir ve küçük bir kutuya güzelce paketleyebilirsiniz (yukarıda yazdırmak için bir şablon bulabilirsiniz). Fazla zamanınız yoksa nakit hediye çeke uygun bir alternatiftir. Düğün hediyesi olarak nasıl yaratıcı bir şekilde para sarabileceğinizi ve banknotları kendiniz nasıl güzel bir şekilde katlayabileceğinizi makalelerimizde öğrenebilirsiniz..