sıcak hava balonu nasıl yapılır

Yaratıcı kendin yap projelerinin hayranı mısınız ve bir sonraki adımda ne hayal edebileceğinizi merak ediyor musunuz? Bu gönderide size harika bir önerimiz var – size kendi başınıza nasıl sıcak hava balonu yapabileceğinizi göstereceğiz! Küçük sıcak hava balonları yapmak, genç ve yaşlı için büyüleyici bir fikirdir: özellikle çocuklarınızı onlarla mutlu edebilirsiniz, ancak balonlar farklı durumlarda şık dekorasyon için uygundur ve aynı zamanda harika bir hediye olabilir. Aşağıda, kopyalamaktan kesinlikle keyif alacağınız çeşitli kendin yap fikirleri sunuyoruz. En çok beğendiğiniz teklifi seçin ve kurcalamaya başlayın! Size bu konuda başarılar diliyoruz!

Sıcak hava balonları yapmak çok kolay

Sıcak hava balonları harika bir dekorasyon fikri yaratır

Sıcak hava balonu tamircisi DIY fikirleri ve ilhamı

Sıcak hava balonu yapmak çok kolay

Orijinal bir DIY dekorasyonu olarak bir sıcak hava balonu yapın

Sıcak hava balonu helyum kalp şekli yapar

Sıcak hava balonu yapmak aslında sandığınızdan çok daha kolay ve şaşırtıcı derecede az malzeme ile de mümkün! Fikirlerimizin kopyalanması da gerçekten çok kolay, bu da onları yeni başlayanlar için mükemmel hale getiriyor. Ev yapımı sıcak hava balonları, çocukların dışarıda çok zaman geçirdiği ve her zaman yeni, heyecan verici oyunlar aradığı uzun yaz günleri için harika bir fikir. Küçük uçakla onlara temiz havada saatlerce eğlenmeyi garanti eden büyüleyici bir sürpriz vereceksin! Küçük olanlar da size el işlerinde yardımcı olabilir, çünkü gerçekten çok kolay – ilk fikrimiz bunun kanıtı. İhtiyacınız olan tek şey, Hellium’lu bir balon ve balona basitçe bağlamanız gereken bir kağıt sepet veya plastik bardak. Ayrıca balonun hemen uçup gitmemesi için uzun ipi de unutmayın. tamamlayınız!

Orijinal bir dekorasyon veya çocukların doğum günü partisi için bir sıcak hava balonu yapın

Sıcak hava balonu tamirci abajur harika bir fikir

Sıcak hava balonu tamircisi çocuk odasını dekore ediyor

Çocukların doğum günü partisi için sıcak hava balonu yapın

Kağıttan 3 boyutlu dekorasyondan sıcak hava balonu yapın

Sıcak hava balonları harika masa süslemeleri yapar saksılar

Kağıt dekorasyondan sıcak hava balonları yapın Kendin Yap

Sıcak hava balonu tamirci bahçe dekorasyonu dantel

Bir sıcak hava balonu yapın ve orijinal bir şekilde süsleyin

Çocuk odası dekorasyonu olarak sıcak hava balonu yapın

Sıcak hava balonu yapmak çocukları mutlu ediyor

Uçarken sıcak hava balonu tamircisi

Kağıt mendilden sıcak hava balonları yapın

Sıcak hava balonları yaratıcı kendin yap fikirleri üretir

Ancak, sıcak hava ile yükselen gerçek bir sıcak hava balonunu da kolayca yapabilirsiniz. Bunu yapmak için büyük bir çöp torbasına ve fön makinesine (gerçek alev yerine), plastik bir bardağa ve bir miktar banda ihtiyacınız olacak. Plastik bardaktan yaklaşık 5 cm genişliğinde bir şerit kesin ve bunu çöp torbasının ağzına bir miktar yapışkan bant yardımıyla çok sıkı yapıştırmayın – bu size doldurma için bir açıklık sağlayacaktır. Balonu uzun bir ipe bağlayın ve saç kurutma makinesiyle çöp torbasına biraz sıcak hava üfleyin. Ev yapımı sıcak hava balonunuz yükselecek ve sıcak hava soğuyunca kendi kendine yüzecektir. Balonun tek tek parçaları kağıt mendilden de kesilebilir – bu durumda sonuç daha da iyi görünür! Doldurma ağzı için sağlam bir kağıt halka da kullanılabilir.

Kağıt hamurundan sıcak hava balonu yapın

Kağıt hamurundan sıcak hava balonu yapın

Kartonpiyer bahçe dekorasyonlarından sıcak hava balonu yapın

Sıcak hava balonu yapın ve kağıt hamuru ile süsleyin

Kendi kendine yapılan sıcak hava balonları, çocukların doğum günü partileri için büyüleyici bir fikirdir ve bir sonraki bahçe partiniz için harika, süper orijinal bir dekorasyon olarak da yapılabilir! Burada size bunu kağıt hamurundan nasıl oluşturabileceğinizi gösteriyoruz. Bunun için istediğiniz büyüklükte bir balonu şişirmeniz ve duvar kağıdı macunu ile kaplamanız yeterlidir. Ardından balonu yırtık kağıt mendil veya eski gazete ile bantlayın ve başka bir duvar kağıdı macunu tabakası uygulayın. Yaklaşık 3-4 kat kağıt yapıştırana kadar tekrarlayın ve tutkalın tamamen kurumasını bekleyin – ideal olarak 24 saat boyunca. Ardından balonun içine bir iğne sokun ve patladığında dikkatlice çıkarın. Dört iplikle kolayca bağlayabileceğiniz sıcak hava balonu için elişi kağıdını dikdörtgen bir sepet yapmak için de kullanabilirsiniz. Kağıt mache balonlar istediğiniz şekilde boyanabilir ve süslenebilir, böylece gerçekten benzersiz olurlar – bahçe dışında, eviniz için çarpıcı, çok orijinal bir dekorasyon olabilirler.!

Sıcak hava balonları yapmak – özellikle yaratıcı hediye fikirleri

Sıcak hava balonu tamirci düğün parası hediyesi

Sıcak hava balonu doğum için bir hediye yapın

sıcak hava balonu kraft kağıt doğum günü kartı

sıcak hava balonu nasıl yapılır

Sıcak hava balonu tamirci abajur çiçek ucu

sıcak hava balonu yap

Sıcak hava balonu açılır kartı yapın

Sıcak hava balonu tamirci hediye fikri saksı

Kendi kendine yapılan sıcak hava balonları da harika bir hediye fikridir ve yaratıcı hediye paketleri olarak da kullanılabilir – örneğin para hediyeleri için! Banknotları balonun sepetine kolayca koyabilirsiniz – alıcının yaratıcılığınızdan özellikle hoş bir şekilde şaşıracağı garanti edilir.!