geyik boynuzu dekorasyon deko boynuzu dekorasyon geyik

Hayvan hakları aktivistleri için geyik boynuzu süslemesi!

Göz ardı edilemeyecek eğilimler var. Örneğin vejetaryen yaşam, doğayı koruma arayışı ve ayrıca hayvanlara olan sevgimiz ve hayvanların da tıpkı bizim gibi gerçek ve derin duygulara sahip olduğu inancı bunlardır..

Bu anlamda, gerçek avcı sanatının birçok sevgilisi, ev eşyaları için eleştiriliyor..

Bunları seçmek de birçok olumsuz tepkiye yol açabilir. Bir veya diğer ziyaretçi evinize gelmek konusunda isteksiz olabilir.

Hayvan severler için bir dekorasyon fikri

dekoideen deko boynuzları deko deko

Ancak bu, geyik boynuzu dekorasyonu olmadan yapmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Bugün muhtemelen artık hayvanlara zalimce davranmaya ahlaki bir hakkımız yok. Protein ihtiyacını diğer gıdalar aracılığıyla karşılayacak kadar katkı maddesi ve bilgi birikimine sahibiz..

Et yemeye devam etmek istesek bile hayvanlara zihinsel ve fiziksel olarak iyi davranabilirdik. En azından hammadde haline gelseler bile böyle acı çekmediler..

Hayvanlara iyi davranmak sonuçta bizim için de çok iyi. Genler ve et ile hayvan korkusunun içimize taşındığı söylenir. Kabul etsek de etmesek de çoğumuzun merakı eski avcı hikayeleri ve mitleridir. Bu yüzden onları kendi hayatınıza entegre etmeyi seviyorsunuz..

Ancak vejeteryanlardaki proteinlerde olduğu gibi, artık evde geyik boynuzu süslemesinin büyüsünü deneyimleyebilmek için hayvanları öldürmemiz gerekmiyor. Bunun hakkında ayrıntılı olarak konuşmak istemiyoruz, bunun yerine size bazı anlamlı örnekler göstermek istiyoruz..

Bir gemide geyik silüeti

geyik kafası duvar dekorasyonu geyik boynuzları delo geyik kafası dekorasyonu

Geyik ruhunun evinizi yönetmesine izin verin. Rustik bir ortamda, ahşap bir tahtayı duvara dayayıp beyaza boyayabilir ve geyik figürleriyle süsleyebilirsiniz. Yani yine de çağdaş görünüyorsunuz ama aynı zamanda geleneksel kırsal atmosferin hakkını da veriyorsunuz..

Burada ilgili bir fikir görüyoruz, ancak bu sefer şekil öncekinden çok daha nötr.

Geyik boynuzlarını eski bir malzemeden kesin

geyik boynuzu dekoru geyik kafası duvar dekoru

Yenilikçi bir şekilde kullanmak istediğiniz eski bir malzemeniz, sac levha veya başka bir şey var mı? Sadece dekorasyon olarak kullanmak istiyorsunuz ama hangi motifin doğru olacağını bilmiyor musunuz? Belki daireniz taşradadır ya da ormanı ya da Noel temasını mı almak istiyorsunuz? Hepsinde veya en azından çoğu durumda geyik boynuzları seçilebilir..

Yastık atmak

yastık atmak geyik boynuzu deko geyik kafası deko

Geyik boynuzu dekorasyonunu minimalist bir versiyonda yapmak ister misiniz? Buradaki örneğe bakın. Buradaki her şey çok İskandinav ve İskandinav görünüyor. Ayrıca yerinde gerçekten iyi.

fotoğraf aşkı

duvar dekorasyonu geyik kafası geyik boynuzları dekorasyon dekorasyon boynuzları

Fotoğraf dünyasından böyle klasik bir güzellik! Klasik renk seçiminde, motif ve temsil türü triptik şeklindedir. Sarımsı nüanslar için bu geyik boynuzlarından daha iyi bir şey düşünebiliyor musunuz? Yazar burada en iyi türden bir dekorasyon sunmalıdır..

Örgü geyik boynuzları dekorasyon

boynuz deseni geyik boynuzu deseni geyik kafası deseni

Farklı türde figürler örmeyi seviyor musunuz? Neden bu sefer geyik kafası tasarımını denemiyorsunuz? Bu modele bir göz atın! Harika bir rol model, değil mi??

bu bir resim mi?

geyik boynuzu dekorasyon dekorasyon deko deko

Burada, daha önceki bazı örneklerde olduğu gibi, ahşap şeritlerden yapılmış bir yüzey üzerinde geyik siluetinin tasvirini görüyoruz. Ama mavi ve beyaz bir figürde harika bir arka plana sahipsin. Şimdi daha yakından bakın: şeritler de boyanmıştır!

Böylece geyik boynuzu süslemesini istediğiniz şekilde ve istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda farklı renk tonu arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece dekorasyon neredeyse her ortama uyar.

Ancak böyle bir dekorasyon, kentsel ve modern apartman dairesinde odak noktası olarak hizmet edecektir. Bu nedenle, birlikte anlamlı bir konu oluşturan referans nesneleri bulmalısınız. Bu şekilde her şeyi tek bir fikirde bütünleştirirsiniz ve tesis lüks ve tek tip görünecektir..

Kağıttan yapılmış bir heykel

deko geyik geyik boynuzları deko geyik kafası duvar dekorasyonu

Belki de resimli anlatım size yetmiyor ve evde hayvan heykeli yaptırmak istiyorsunuz? Hatta pahalı olması gerekmez. Kağıtla iyi çalışabilen biri, bunu kartondan veya başka bir ucuz malzemeden yapabilir..

iyi geceler hikayesi

dekoids deko deko deko deko deko deko

Çocukları nasıl mutlu edersiniz? Alanı büyüleyici bir harikalar diyarına dönüştüren küçük nesneler bu konuda kesinlikle yardımcı olabilir. Geyik teması tam anlamıyla burada olduğu gibi masaya getirilebilir. Sizin için bir uyku vakti hikayesi olarak hizmet edebilir!

 Misafirlerinizi ağırlamak için harika bir fikir

deko geyik deko boynuzları geyik boynuzu dekorasyon

   Alçıdan yapılmış geyik boynuzları

geyik boynuzu dekorasyonu kiraz dekorasyonu

Duvar çıkartması, hayvan dostu bir dekorasyon fikridir.

duvar dekoru geyik boynuzu deko geyik deko

Bu geyik boynuzlarını kartondan kendiniz de yapabilirsiniz.?

Geyik boynuzu-dekorasyon-duvar-dekorasyonu-geyik-başı-dekorasyonu

Farklı renk tonlarında duvar resimleri

geyik kafası dekorasyon geyik boynuzu dekorasyon duvar dekorasyon fikirleri

Bu ışıltılı dekorasyon fikrinin yapımı çok kolay

geyik kafası duvar dekorasyonu deko geyik geyik boynuzu dekorasyonu

Bu çiçekli fikri nasıl buldunuz??

geyik kafası duvar dekorasyonu duvar dekorasyonu fikirleri geyik boynuzu dekorasyonu

Çok uygun bir geyik boynuzu dekorasyonu

duvar dekorasyon fikirleri geyik boynuzları dekorasyon dekorasyon boynuzları