yaratıcı zanaat fikirleri organize ev

Harekete geçmeniz için size ilham veren yaratıcı zanaat fikirleri

 Temiz ve düzenli bir eve sahip olmak her zaman iyi hissettirir. Her şeyin yerli yerinde olduğunu ve tüm eşyaların güzel ve güzel bir şekilde dağıtıldığını bilmek harika. Ancak bunun işe yaraması için yaratıcı olmanız, kişiselleştirilmiş bir sistem geliştirmeniz ve kendi fikirlerinizi getirmeniz gerekir..

İşte birkaç harika ve ilham verici örnek yaratıcı zanaat fikirleri.

Cep telefonunu şarj etmek için 

harika organizasyon sistemleri harika zanaat fikirleri

Çok basit bir şeyle başlayalım: Telefonunuzu şarj olurken tutacak bir şey. Böylece cep telefonunuz şarj olurken artık yerde veya masada yatmak zorunda kalmıyor. Artık bu soruna yönelik yeni, çok pratik çözümü dört gözle bekleyebilirsiniz. Cep telefonunuz için benzer bir tutucu oluşturmak için önce evinize bakmanız gerekir. Plastik bir losyon / şampuan şişesi bulun, boşaltın ve temizleyin. Cep telefonunu plastik kısmından tutarak ölçün ve boyutlarına karar verin. Bir çizgi çizin ve ardından makasla kesin. Kenarları zımpara kağıdı ile düzeltin. Ardından tutucuya renkli sprey püskürtebilir veya renkli yapıştırıcı ile süsleyebilirsiniz..

Tuvalet kağıdı tüpleri sayesinde kablolarınızı düzenli tutun

kendi kendine yapılan organizasyon sistemleri kendin yap projeleri

Herkesin evin içinde dağınık görünmesini sağlayan kablolar vardır. Öyleyse neden onlar için akıllı bir depolama sistemi geliştirmiyorsunuz? Tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilir ve daha güzel görünmesi için renkli kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Kurdeleleri sarın ve rulo haline getirin. Bunları kolayca ayırt edebilmeniz için bunların üzerine etiketler de koyabilirsiniz..

Aksesuarları toplamak istiyorsanız yaratıcı zanaat fikirleri

işlevsel kendi kendine yapılan organizasyon sistemleri için yaratıcı el sanatları fikirleri

Sizi bilmem ama ben cımbızımı veya diğer küçük eşyalarımı bulmakta sürekli sorun yaşıyorum. Bunların evin her tarafına dağılmasına izin vermeyin. Bunları tekrar kolayca bulabileceğiniz iyi seçilmiş bir yerde saklamak çok daha kolay olacaktır. Harika bir fikir, manyetik tutucular kullanmaktır. Burada bir bıçak rafı da kullanılabilir. Banyoya kurabilir ve iyi amaçlar için kullanabilirsiniz. (darkroomanddearly’de bulundu}.

 Klipsli kablolar için tutucu

yaratıcı el sanatları fikirleri kendi kendine yapılan organizasyon sistemleri pratik olarak kompakt

İşte çok basit ve akıllı bir fikir daha: Çok dağınık görüneceğinden şarj cihazlarınızı veya USB kablolarınızı yerde bırakmayın. İhtiyaç duyduğunuzda kolayca kullanabilmeniz için bunları kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde saklayın. Bağlayıcı klipsler sayesinde bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Masanın kenarına bir klips koyun ve sorun çözülür. Bu kadar basit şeylerin hayatınızı nasıl daha güzel hale getirebileceği büyüleyici.

 Fırçalar için düzenleyici

organizasyon sistemlerine ilham veren yaratıcı el sanatları fikirleri

Makyaj fırçalarınızı tek bir yere koymakta sorun mu yaşıyorsunuz? Fırçalar için bir tutucuya ne dersiniz? SuschiMat ve elastik bant kullanarak bunlardan birini oluşturabilirsiniz. Daha sonra pratik olarak fırçaları elastik bantla altlığa bağlamanız gerekir, böylece fırçalara uyarlanmış boyutlarda bir tutucu zinciri oluşturulur. Sonunda, burada da bir çift düğüme ihtiyacınız olacak ve işiniz bitti. Her şeyi bir yay ile bağlayın ve sonra yapabileceğiniz tek şey organize olma hissinin tadını çıkarmaktır..

 Şerit saklama sepeti

yaratıcı zanaat fikirleri etkileyici bir şekilde büyüleyici

 Ev yapımı şeylerden hoşlanan biriyseniz, muhtemelen evin her yerinde kurdeleler ve bunun gibi şeyler vardır. Bunların hepsini tek bir kutuda toplayın! İşte ihtiyacınız olan: boşlukları, kulpları ve çubukları olan plastik bir sepet. İki kutbu ölçün ve sepet boyutunda kesin. Çubuğu bir taraftan boşluklardan birine sokun ve üzerine renkli şeritleri vidalayın. Ardından çubuğun diğer ucunu diğer taraftaki deliğe de sokun..

 Kalemler için saklama alanı

yaratıcı zanaat fikirleri organize ev

Düzenli bir çalışma alanına sahip olmak çok önemlidir, ancak onu kişiselleştirmeniz de gerekir. Örneğin, kalemleriniz, kurdeleleriniz vb. için saklama kutuları yapabilirsiniz. Küçük bir metal veya seramik tepsiye, bardaklara, tasarımcı kağıdına ve mürekkep şeridi, yapıştırıcı, fırça, yapışkan çubuk, makas ve cetvele ihtiyacınız olacak. İlk olarak, tepsinin alt kısmı için tasarım kağıdından bir parça kesin. Etiket olarak kullanmak istediğiniz kelimeleri yazdırın, tasarımcı kağıdına yapıştırın ve kesin. Ardından bandı gözlüklerin uygun yerine yapıştırın ve ardından bitmiş etiketleri üzerine yapıştırın..

 etiket

harika yaratıcı zanaat fikirleri harika organizasyon sistemleri

Çok organize bir kişi, yatak odasının lekesiz olmasını ve her şey için etiketlere sahip olmasını ister. Bunu bazı basit saklama kapları ile yapabilir ve onları kelimelerle süsleyip etiketleyebilirsiniz. Bu çok yaratıcı görünecek.

 Bulaşık sepetinden….

ev için kendin yap projeleri ilginç tamir fikirleri

Yaratıcı oldukları takdirde birçok şey yeni şekillerde kullanılabilir. Örneğin, bu çanak çömlek sepeti bir ray yükleme merkezi haline geldi. Çok işlevsel ve proje son derece basit. Gerçekten hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Sadece çanak çömlek sepetini doğru yere koyun ve kullanmayı planladığınız kendi eşyalarınızla hissedin.!

 Asılı organizatör

yaratıcı zanaat fikirleri organize edilmiş aksesuarlar

Onlar için uygun bir alanınız yoksa makyaj, takı ve aksesuarları saklamak zordur. Burada size bir çözüm sunuyoruz: bir organizatör oluşturun! Askıları ve kutuları boyayın ve ikincisini keçe ile doldurun, böylece yumuşak bir taban elde edin. Kutuları askılara asın ve pratikte işiniz bitti.

Yaratıcı zanaat fikirleri çok var, sadece kendinize ilham verin!